UWL University of West London

Úvod

Read the Official Description

Proč studovat u nás

Chtěli byste získat titul z jedné z nejlepších londýnských moderních univerzit? S více než 100 milionů £ investováno do našeho nového Ealing campus, Máme state-of-the-art zařízení a některé z nejlepších profesionálů, které vám pomohou získat co nejvíce ze svého univerzitního zkušenosti.

Výběr správného univerzita je jednou z nejdůležitějších rozhodnutí budete dělat. Existuje mnoho důvodů, proč těžit ze studia na univerzitě v západním Londýně.

Informujte se nyní o studiu na UWL.

Proč studovat na univerzitě v západním Londýně?

Jsme top moderní univerzita v Londýně zaměstnatelnosti, s 96% našich studentů v zaměstnání do šesti měsíců od ukončení studia. Jsme číslo jedna univerzita v Londýně pro uspokojení studenta, s devíti z našich kurzů dostávají 100% ceny spokojenost napříč našimi osmi školách. Naše portfolio kurzů se pohybuje od filmu, média, hudba, design, Computing, obchod, pohostinství a cestovním ruchu na zdravotní péči, psychologie, sociální práce a sociálních věd. Naše záviděníhodné umístění Londýn - jsme se nacházejí v západním Londýně, jedné z nejúspěšnějších obchodních oblastech ve Velké Británii. S výbornou dopravní dostupností, my jsme jen 30 minut od centra Londýna a 20 minut od letiště Heathrow. Náš zbrusu nový kampus - jsme investovali přes 50 milionů £ v našem novém areálu Ealing vedoucích ke zlepšení učení studentů a společenských zážitků. To zahrnuje zbrusu novou knihovnu, Union zrekonstruovaná studentů, vynikající výukové prostory a state-of-the-art studio pro studentské rozhlasové stanice.

Všechny naše školy mají vysoce kvalifikované pracovníky s bohatými zkušenostmi v oboru. Jsou odhodláni rozvíjet dovednosti a kariéru našich studentů.

Univerzita má živou studentskou komunitu. Všichni studenti mají možnost zapojit se s unií našich studentů, která má pestrou škálu společností.

Univerzita je doma k několika akademických škol, které nabízejí studijní programy v nejrůznějších předmětů. Tyto školy jsou:

London School of Film, média a design Claude Littner Business School School of Computing and Engineering Londýn Geller College of pohostinství a cestovním ruchu School of Law a kriminologie College of Nursing, porodnictví a zdraví Škola lidských a sociálních věd London College of Music

Nyní jsme přijímání žádostí v září 2017. naleznete více informací o našich jak se přihlásit sekce nebo zaregistrujte jako zájemci s naším týmem.

Nabízíme také před zasedáními anglické jazykové kurzy, jak zlepšit své jazykové znalosti angličtiny a pomohou vyniknout v požadovaném kurzu.

Mezinárodní úřad, University of West London

E-mail: international@uwl.ac.uk Tel: +44 (0) 20 8231 2440

  • Podle zaměstnanosti ukazatelů výkonnosti (EPI) údajů zveřejněných Hesa ​​v červenci 2016. absolventy, kteří studovali bakalářský studijní program.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLB » Vidět LLM » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět 1-year MBAs » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Magistr » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLB

LLB Zákon

Campus forma Denní studium 3 let August 2018 Spojené království London

Chcete-li uspět v zákoně, není lepší místo k získání mistrovství v předmětu než na LLB (Hons) Zákon samozřejmě na Ealing Law School. [+]

LLB Law Chcete-li uspět v zákoně, není lepší místo k získání mistrovství v předmětu než na LLB (Hons) Zákon samozřejmě na Ealing Law School. Tím, že vám informace, nástroje, techniky a zkušenosti potřebné přistupovat k právním problémům s důvěrou a znalosti, tento kurz - který je také k dispozici s Foundation roku - dá vám skutečný nohu do dveří v tomto konkurenčním světě. The Guardian University Guide 2.012 nás zařadil jako vrchol moderní londýnské právnické fakulty. Vstupní požadavky 300 UCAS tarifní body normálně v minimálně dvou tématických oblastí a navíc Level 2 angličtiny a matematiky. Vítáme také žadatelům bez formální kvalifikace. Tyto žádosti budou posuzovány individuálně s přihlédnutím k jejich odborné / práce / životní zkušenosti a jejich schopnost zapojit se a těžit z kurzu. Zahraniční studenti potřebují k dosažení našeho anglického požadavek jazyků na to buď IELTS na 6.0 nebo vyšší a minimálně 5,5 pro každý ze 4 jednotlivých složek (čtení, psaní, mluvení a poslechu), TOEFL IBT při skóre 76 nebo vyšší, Pearson PTE Academic při skóre 51 nebo vyšší nebo ekvivalentní bezpečný anglický jazyk testu. V některých zemích, kde výuka probíhá v angličtině, můžeme přijmout místní kvalifikaci.... [-]


LLM

LLM Mezinárodní Bankovní A Finanční Právo

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Spojené království London + 1 více

LLM mezinárodní bankovní a finanční právo kurz je určen pro studenty, kteří se snaží porozumět a pracovat jako právní expert v oblasti nadnárodních korporací. Pokrývající témata včetně syndikátu úvěrů, dluhopisů vízech a trhy s deriváty, bude kurz zařídíme se dovednosti a znalosti, které jsou ve vysoké poptávce v bankovním a finančním sektoru. Kurz bude také vám umožní přizpůsobit kurz, aby vyhovoval vašim osobní a profesní potřeby. [+]

LLM mezinárodní bankovní a finanční právo Kurz je určen pro studenty, kteří se snaží porozumět a pracovat jako právní expert v oblasti nadnárodních korporací. Pokrývající témata včetně syndikátu úvěrů, dluhopisů vízech a trhy s deriváty, bude kurz zařídíme se dovednosti a znalosti, které jsou ve vysoké poptávce v bankovním a finančním sektoru. Kurz bude také vám umožní přizpůsobit kurz, aby vyhovoval vašim osobní a profesní potřeby.

S Londýn je centrum pro globální bankovnictví, financí a obchodu, budete v dobré pozici využít univerzitních vynikající spojení s velkých korporací které vám pomohou provést svou disertační práce a rozvíjet své kariérní vyhlídky.... [-]


LLM Mezinárodní Obchod A Obchodní Právo

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Spojené království London + 1 více

LLM Mezinárodní obchod a obchodní právo kurz je určen pro studenty, kteří se snaží porozumět a pracovat jako právní expert v oblasti nadnárodních korporací. Krycí zákony o podnikatelské struktury, firemní proces, daní, duševního vlastnictví, řešení sporů a právních aspektů mezinárodních financí, bude kurz zařídíme se dovednosti a znalosti, které jsou ve vysoké poptávce v bankovním a finančním sektoru. Kurz bude také vám umožní přizpůsobit kurz, aby vyhovoval vašim osobní a profesní potřeby. [+]

LLM Mezinárodní obchod a obchodní právo Kurz je určen pro studenty, kteří se snaží porozumět a pracovat jako právní expert v oblasti nadnárodních korporací. Krycí zákony o podnikatelské struktury, firemní proces, daní, duševního vlastnictví, řešení sporů a právních aspektů mezinárodních financí, bude kurz zařídíme se dovednosti a znalosti, které jsou ve vysoké poptávce v bankovním a finančním sektoru. Kurz bude také vám umožní přizpůsobit kurz, aby vyhovoval vašim osobní a profesní potřeby.

S Londýn je centrum pro globální bankovnictví, financí a obchodu, budete v dobré pozici využít univerzitních vynikající spojení s velkých korporací které vám pomohou provést svou disertační práce a rozvíjet své kariérní vyhlídky.... [-]


Videos

Our new campus

Student life at the University of West London

Why come to the University of West London?

Contact

University of West London

Adresa, 1. řádek St Mary’s Road
W5 5RF London, England, Spojené království
Website http://www.uwl.ac.uk/
Telefonní číslo +44 (0) 20 8231 2440