The University of Law Undergraduate Programmes

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita práva má školní areály v Londýně, Birminghamu, Bristolu, Chesteru, Guildfordu, Leedsu, Manchesteru a Nottinghamu, stejně jako kurzy GDL a LPC na univerzitě v Exeteru, University of Reading a University of Liverpool. naše LPC kurz je také vyučován na University of East Anglia od září 2019. Dříve College of Law, jsme získali univerzitní status v listopadu 2012. Naše Business School působí mimo University of Law kampusů v Londýně Bloomsbury, Birmingham, Leeds a Manchester.

Co nás odlišuje od ostatních univerzit, je naše přesvědčení, že naši studenti by se měli učit v realistickém, profesionálním a současném kontextu. Zaměřujeme se na trénink založený na praxi a dáváme studentům přístup k naší rozsáhlé databázi služeb a pracovních míst, jakmile přijmou místo u nás. Prostřednictvím našeho programu pro bono mohou studenti práva zdokonalovat své dovednosti tím, že pracují na skutečných případech, než absolvují.


Více univerzit po celé Británii:

Díky univerzitním kampusům v osmi nejživějších a nejzajímavějších městech ve Spojeném království nabízí Univerzita práva různorodý výběr studijních míst. Všechny jsou blízko k prosperujícím komerčním centrům, právnickým firmám a dopravním spojením. Nabízíme také různé kurzy online.

Pro vysokoškolské právo, kurzy polikliniky a kriminologie: můžete si vybrat až z osmi školních areálů v osmi městech po celé Británii. Máme také naše jedinečné zařízení pro přepínání *, které umožňuje studentům LLB studovat na jednom, dvou nebo více univerzitách, aby během studia studovali život v různých městech (* T


Inovativní výuka:

Specializujeme se na výuku a soustředění naší energie na vývoj inovativních, vysoce efektivních metod výuky a učení, které studentům připraví na jejich profesionální kariéru. Máme více než 250 kvalifikovaných a zkušených advokátů, advokátů a soudců, kteří jsou našimi učiteli, což nám pomáhá rozvíjet praktické dovednosti, které mohou mít zásadní vliv při zahájení kariéry v právu.


Kariéra a zaměstnatelnost:

Máme jednu z největších právních služeb a služeb zaměstnatelnosti ve Velké Británii, s týmem více než 30 odborníků.

Specializovaná služba zaměstnavatelů University of Law poskytuje studentům přístup k pracovním zkušenostem a příležitostem pro bono a legálním volným místům, jakmile přijmou své místo. Výsledkem je vynikající statistika zaměstnatelnosti:

· 92% našich studentů na plný úvazek UK LLB absolvovalo v roce 2017 zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců po úspěšném absolvování kurzu.

Podpůrné prostředí:

Naším cílem je podpořit více studentů z různých oborů, než kdy jindy, abychom dosáhli svých kariérních ambicí, což je důvod, proč nabízíme ucelenou škálu stipendií a zákonných burzovních programů, včetně možností pracovních zkušeností v oblasti práva, s rozsáhlým fondem dostupným v rámci našich kurzů. .

Všichni studenti mají možnost plně využít našich služeb a služeb.

Služba podpory zdravotního postižení je určena k řízení jakýchkoli požadavků, které můžete mít během svého studia, včetně dočasné pomoci v důsledku úrazu nebo nemoci.

Naše komplexní a zkušená Zaměstnatelná služba poskytuje hlubokou pomoc při psaní životopisů, technik rozhovorů a obecné kariérové ​​poradenství a také nabízí řadu příležitostí ke zvýšení vašich zkušeností a dovedností. Mezitím naše pro bono kliniky vám dávají šanci pracovat s praktikujícími právníky na skutečných soudních případech, zatímco studujete.

Knihovna a studijní zařízení:

Naše dobře vybavené IT apartmány, komplexní právní knihovny, klidné studijní oblasti a živé sociální místa uspokojí všechny vaše studijní potřeby. Naše knihovní služba poskytuje přístup k více než 20 000 eKnihám a mimo ně, kde najdete to, co potřebujete, když je potřebujete.

Studentský život:

Vychutnáte si řadu interaktivních a živých aktivit uvnitř i vně učebny. Obchodní hry, falešné zkoušky a vyjednávací soutěže jsou jen některé z praktických cvičení, na kterých se budete podílet na rozvoji svých právních dovedností. Ve svém volném čase se můžete zapojit do řady klubů a společností, sportovních týmů a fundraisingových komisí, nebo dokonce začít svůj vlastní, stejně jako užívat si uvolněnější stránky studentského společenského života.

Studentská asociace:

Všichni studenti jsou automaticky členy Studentské asociace univerzity (SA). SA má za úkol zlepšit své studentské a akademické zkušenosti tím, že má silné zastoupení studentské kohorty.

Existuje široké spektrum klubů a společností v každém z našich areálů spravovaných SA. Zde jsou jen některé příklady klubů, které jsme nedávno provozovali:

Klub dobrodružných sportů

Cake Club

Charitativní společnost

·Fotbal

· Síť žen

·Jóga

Kurzy:

Bakalářské právo, policejní a kriminologie:

Naše bakalářské LLB kurzy kombinují akademickou rigoritu s praktickými právními dovednostmi, aby vám poskytly základní základy potřebné pro zahájení vaší cesty do různých profesí.

Více než 90% našich lektorů LLB jsou kvalifikovaní právníci, kteří vám do studia přinášejí rozsáhlé praktické zkušenosti. Naše kurzy jsou k dispozici jako denní, zrychlené nebo online kurzy, takže si můžete vybrat studijní metodu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Mnohé z našich kurzů také přicházejí s možností Foundation Year. Kromě toho nyní nabízíme vysokoškolské tituly v oboru Policing and Criminalology.

Mezinárodní letní škola vedení, Berlín:

V rámci našeho pokračujícího závazku podporovat vaše ambice nabízíme našim 2019 vysokoškolským studentům možnost zúčastnit se naší mezinárodní letní školy v Berlíně, kde můžete rozvíjet klíčové pracovní dovednosti a prozkoumat toto vzrušující město se svými kolegy ULaw .

To je otevřeno všem studentům Univerzity práva a ULaw Business School. Pokud se u nás ucházíte o studium v září 2019, na tříletém studijním programu budete moci na konci druhého ročníku studia požádat o naši letní školu vedení. Další podrobnosti naleznete na webových stránkách Univerzity práva, na adrese: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/.


Vstupní požadavky a poplatky:

Vstupní požadavky a poplatky se liší podle kurzu - pro více informací o vstupních požadavcích, poplatcích, možnostech financování a stipendiích a stipendiích navštivte webovou stránku Univerzity práva.

Mezinárodní studenti:

Pokud budete studovat na Právnické fakultě, budete spojeni se studenty z více než 120 různých národností, kteří přispívají k prosperující mezinárodní komunitě v našich areálech.

Máme tým služeb podpory studentů, který zde poskytuje poradenství a rady týkající se dobrých životních podmínek; a informace o požadavcích na víza naleznete na webových stránkách Univerzity práva.


Ubytování - vysokoškolák:

Pro naše vysokoškolské studenty jsme zajistili ubytování u specializovaných studentských poskytovatelů ubytování ve Velké Británii, abychom zajistili, že budete mít během svého studia pohodlné místo pro život. Ubytování je obvykle ve sdílených bytech, nebo v některých případech samostatná studia.

Pro vysokoškolské studenty vám garantujeme nabídku ubytování v prvním roce svého studia, pokud jste nás přijali jako svou pevnou volbu a požádali o ubytování do 30. března roku vstupu * (* T


Otevřené dny a události:

Naše dny otevřených dveří jsou skvělým způsobem, jak se o našich kurzech dozvědět, podívat se na naše zařízení a seznámit se s našimi lektory a současnými studenty. Proběhnou rozhovory, ochutnávky a výlety a budete mít možnost klást své otázky. Uděláme váš den tak zajímavým a interaktivním, jak je to jen možné.

Čas od času také nabízíme Online Open Days pro naše kurzy. Pokud se tedy nemůžete dostat na některý z našich Open-campus Open Days, máte stále možnost zjistit, jaké to je studovat na Právnické fakultě a klást své otázky online.

Pro zahraniční studenty, můžete se dozvědět více o studiu s námi, na návštěvě u nás v zahraničí.

Lokality ve Velké Británii:

Kurzy bakalářského práva jsou k dispozici až v osmi univerzitách: Birmingham, Bristol, Chester, Guildford, Leeds, Londýn Bloomsbury, Manchester a Nottingham.

Další podrobnosti o všech našich lokalitách naleznete na webových stránkách Univerzity práva, na stránce Umístění.

Právnická fakulta

133 Velká Hampton Street

Birmingham

B18 6AQ

Právnická fakulta

Chrámový cirkus

Temple Way

Bristol

BS1 6HG

Právnická fakulta

Christleton Hall

Pepper Street

Christleton

Chester

CH3 7AB

Právnická fakulta

Braboeuf Manor

Portsmouth Road

Guildford

Surrey

GU3 1HA

Právnická fakulta

15-16 Park Row

Leeds

LS1 5HD

Právnická fakulta

14 Ulice

Londýn

WC1E 7DE

Právnická fakulta

2 New York Street

Manchester

M1 4HJ

Právnická fakulta

1 Královské standardní místo

Nottingham

NG1 6FS

Místa

Guildford

Adresa, 1. řádek
Braboeuf Manor,
Portsmouth Road,
St Catherines

GU3 1HA Guildford, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 (0)1483 216000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium