Přečtěte si oficiální popis

Univerzita práva má školní areály v Londýně, Birminghamu, Bristolu, Chesteru, Guildfordu, Leedsu, Manchesteru a Nottinghamu, stejně jako kurzy GDL a LPC na univerzitě v Exeteru, University of Reading a University of Liverpool. naše LPC kurz je také vyučován na University of East Anglia od září 2019. Dříve College of Law, jsme získali univerzitní status v listopadu 2012. Naše Business School působí mimo University of Law kampusů v Londýně Bloomsbury, Birmingham, Leeds a Manchester.

Co nás odlišuje od ostatních univerzit, je naše přesvědčení, že naši studenti by se měli učit v realistickém, profesionálním a současném kontextu. Zaměřujeme se na trénink založený na praxi a dáváme studentům přístup k naší rozsáhlé databázi služeb a pracovních míst, jakmile přijmou místo u nás. Prostřednictvím našeho programu pro bono mohou studenti práva zdokonalovat své dovednosti tím, že pracují na skutečných případech, než absolvují.


Více univerzit po celé Británii:

Díky univerzitním kampusům v osmi nejživějších a nejzajímavějších městech ve Spojeném království nabízí Univerzita práva různorodý výběr studijních míst. Všechny jsou blízko k prosperujícím komerčním centrům, právnickým firmám a dopravním spojením. Nabízíme také různé kurzy online.

Pro vysokoškolské právo, kurzy polikliniky a kriminologie: můžete si vybrat až z osmi školních areálů v osmi městech po celé Británii. Máme také naše jedinečné zařízení pro přepínání *, které umožňuje studentům LLB studovat na jednom, dvou nebo více univerzitách, aby během studia studovali život v různých městech (* T


Inovativní výuka:

Specializujeme se na výuku a soustředění naší energie na vývoj inovativních, vysoce efektivních metod výuky a učení, které studentům připraví na jejich profesionální kariéru. Máme více než 250 kvalifikovaných a zkušených advokátů, advokátů a soudců, kteří jsou našimi učiteli, což nám pomáhá rozvíjet praktické dovednosti, které mohou mít zásadní vliv při zahájení kariéry v právu.


Kariéra a zaměstnatelnost:

Máme jednu z největších právních služeb a služeb zaměstnatelnosti ve Velké Británii, s týmem více než 30 odborníků.

Specializovaná služba zaměstnavatelů University of Law poskytuje studentům přístup k pracovním zkušenostem a příležitostem pro bono a legálním volným místům, jakmile přijmou své místo. Výsledkem je vynikající statistika zaměstnatelnosti:

· 92% našich studentů na plný úvazek UK LLB absolvovalo v roce 2017 zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců po úspěšném absolvování kurzu.

Podpůrné prostředí:

Naším cílem je podpořit více studentů z různých oborů, než kdy jindy, abychom dosáhli svých kariérních ambicí, což je důvod, proč nabízíme ucelenou škálu stipendií a zákonných burzovních programů, včetně možností pracovních zkušeností v oblasti práva, s rozsáhlým fondem dostupným v rámci našich kurzů. .

Všichni studenti mají možnost plně využít našich služeb a služeb.

Služba podpory zdravotního postižení je určena k řízení jakýchkoli požadavků, které můžete mít během svého studia, včetně dočasné pomoci v důsledku úrazu nebo nemoci.

Naše komplexní a zkušená Zaměstnatelná služba poskytuje hlubokou pomoc při psaní životopisů, technik rozhovorů a obecné kariérové ​​poradenství a také nabízí řadu příležitostí ke zvýšení vašich zkušeností a dovedností. Mezitím naše pro bono kliniky vám dávají šanci pracovat s praktikujícími právníky na skutečných soudních případech, zatímco studujete.

Knihovna a studijní zařízení:

Naše dobře vybavené IT apartmány, komplexní právní knihovny, klidné studijní oblasti a živé sociální místa uspokojí všechny vaše studijní potřeby. Naše knihovní služba poskytuje přístup k více než 20 000 eKnihám a mimo ně, kde najdete to, co potřebujete, když je potřebujete.

Studentský život:

Vychutnáte si řadu interaktivních a živých aktivit uvnitř i vně učebny. Obchodní hry, falešné zkoušky a vyjednávací soutěže jsou jen některé z praktických cvičení, na kterých se budete podílet na rozvoji svých právních dovedností. Ve svém volném čase se můžete zapojit do řady klubů a společností, sportovních týmů a fundraisingových komisí, nebo dokonce začít svůj vlastní, stejně jako užívat si uvolněnější stránky studentského společenského života.

Studentská asociace:

Všichni studenti jsou automaticky členy Studentské asociace univerzity (SA). SA má za úkol zlepšit své studentské a akademické zkušenosti tím, že má silné zastoupení studentské kohorty.

Existuje široké spektrum klubů a společností v každém z našich areálů spravovaných SA. Zde jsou jen některé příklady klubů, které jsme nedávno provozovali:

Klub dobrodružných sportů

Cake Club

Charitativní společnost

·Fotbal

· Síť žen

·Jóga

Kurzy:

Bakalářské právo, policejní a kriminologie:

Naše bakalářské LLB kurzy kombinují akademickou rigoritu s praktickými právními dovednostmi, aby vám poskytly základní základy potřebné pro zahájení vaší cesty do různých profesí.

Více než 90% našich lektorů LLB jsou kvalifikovaní právníci, kteří vám do studia přinášejí rozsáhlé praktické zkušenosti. Naše kurzy jsou k dispozici jako denní, zrychlené nebo online kurzy, takže si můžete vybrat studijní metodu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Mnohé z našich kurzů také přicházejí s možností Foundation Year. Kromě toho nyní nabízíme vysokoškolské tituly v oboru Policing and Criminalology.

Mezinárodní letní škola vedení, Berlín:

V rámci našeho pokračujícího závazku podporovat vaše ambice nabízíme našim 2019 vysokoškolským studentům možnost zúčastnit se naší mezinárodní letní školy v Berlíně, kde můžete rozvíjet klíčové pracovní dovednosti a prozkoumat toto vzrušující město se svými kolegy ULaw .

To je otevřeno všem studentům Univerzity práva a ULaw Business School. Pokud se u nás ucházíte o studium v září 2019, na tříletém studijním programu budete moci na konci druhého ročníku studia požádat o naši letní školu vedení. Další podrobnosti naleznete na webových stránkách Univerzity práva, na adrese: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/.


Vstupní požadavky a poplatky:

Vstupní požadavky a poplatky se liší podle kurzu - pro více informací o vstupních požadavcích, poplatcích, možnostech financování a stipendiích a stipendiích navštivte webovou stránku Univerzity práva.

Mezinárodní studenti:

Pokud budete studovat na Právnické fakultě, budete spojeni se studenty z více než 120 různých národností, kteří přispívají k prosperující mezinárodní komunitě v našich areálech.

Máme tým služeb podpory studentů, který zde poskytuje poradenství a rady týkající se dobrých životních podmínek; a informace o požadavcích na víza naleznete na webových stránkách Univerzity práva.


Ubytování - vysokoškolák:

Pro naše vysokoškolské studenty jsme zajistili ubytování u specializovaných studentských poskytovatelů ubytování ve Velké Británii, abychom zajistili, že budete mít během svého studia pohodlné místo pro život. Ubytování je obvykle ve sdílených bytech, nebo v některých případech samostatná studia.

Pro vysokoškolské studenty vám garantujeme nabídku ubytování v prvním roce svého studia, pokud jste nás přijali jako svou pevnou volbu a požádali o ubytování do 30. března roku vstupu ( T


Otevřené dny a události:

Naše dny otevřených dveří jsou skvělým způsobem, jak se o našich kurzech dozvědět, podívat se na naše zařízení a seznámit se s našimi lektory a současnými studenty. Proběhnou rozhovory, ochutnávky a výlety a budete mít možnost klást své otázky. Uděláme váš den tak zajímavým a interaktivním, jak je to jen možné.

Čas od času také nabízíme Online Open Days pro naše kurzy. Pokud se tedy nemůžete dostat na některý z našich Open-campus Open Days, máte stále možnost zjistit, jaké to je studovat na Právnické fakultě a klást své otázky online.

Pro zahraniční studenty, můžete se dozvědět více o studiu s námi, na návštěvě u nás v zahraničí.

Lokality ve Velké Británii:

Kurzy bakalářského práva jsou k dispozici až v osmi univerzitách: Birmingham, Bristol, Chester, Guildford, Leeds, Londýn Bloomsbury, Manchester a Nottingham.

Další podrobnosti o všech našich lokalitách naleznete na webových stránkách Univerzity práva, na stránce Umístění.

Právnická fakulta

133 Velká Hampton Street

Birmingham

B18 6AQ

Právnická fakulta

Chrámový cirkus

Temple Way

Bristol

BS1 6HG

Právnická fakulta

Christleton Hall

Pepper Street

Christleton

Chester

CH3 7AB

Právnická fakulta

Braboeuf Manor

Portsmouth Road

Guildford

Surrey

GU3 1HA

Právnická fakulta

15-16 Park Row

Leeds

LS1 5HD

Právnická fakulta

14 Ulice

Londýn

WC1E 7DE

Právnická fakulta

2 New York Street

Manchester

M1 4HJ

Právnická fakulta

1 Královské standardní místo

Nottingham

NG1 6FS

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLB

The University of Law Undergraduate Programmes

Dual Degree s IE University, Španělsko. Čtyřletý program. Prožijete skutečně mezinárodní zkušenost, která se skládá z tříletého studia na univerzitě IE a čtvrtého roku na ... [+]

LL.B občanské a anglické právo

Dual Degree s IE University, Španělsko. Čtyřletý program. Prožijete skutečně mezinárodní zkušenost, která se skládá z tříletého studia na univerzitě IE a čtvrtého roku na Právnické fakultě. Úspěšným studentům bude uděleno kvalifikační titul v španělském právu a kvalifikovaný stupeň práva v Anglii a Walesu. Dual-LLB vám pomůže rozvinout vynikající profil a postaví vás na cestu, abyste se stali profesionálem mezinárodního práva. Všechny žádosti jsou podány přímo na univerzitě IE.

Požadavky na kurz

Kontaktujte IE pro vstupní požadavky - online žádost s přijímacím testem (včetně jazykové schopnosti) a rozhodnutí výboru a osobní pohovor. ULaw má právo odmítnout žadatele, kteří nesplňují naše standardy.... [-]

Spojené království Londýn Španělsko Móstoles
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Náš LLB (Hons) zákon s mezinárodním obchodem tříletý titul na plný úvazek vám pomůže začít kariéru v právním nebo mezinárodním obchodním sektoru. Jedná se o kvalifikovaný ... [+]

LLB (Hons) právo s mezinárodním obchodem

Naše LLB (Hons) Law with International Business tříleté prezenční studium vám pomůže začít kariéru v legálním nebo mezinárodním komerčním sektoru. Jedná se o kvalifikační stupeň práva, který vám umožní postoupit do další fáze právního vzdělávání. Každý modul je vyučován zkušenými profesionály ze světa práva a podnikání, což vám dává praktický výhled, který budete potřebovat pro svou kariéru. Univerzita práva získala v červnu 2019 stříbrné hodnocení v rámci výuky excelence a výsledků studentů (TEF). Bylo zjištěno, že našim studentům poskytujeme vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky a neustále překračujeme přísné národní požadavky na kvalitu ve Velké Británii. vzdělání.... [-]

Spojené království Londýn
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Na našem právu LLB s obchodním titulem budete studovat klíčová právní témata a související dovednosti, abyste získali široké porozumění v celé řadě právních oblastí, kter ... [+]

LLB (Hons) Právo s obchodem

Na našem právu LLB s obchodním studiem budete studovat klíčová právní témata a související dovednosti, abyste získali široké porozumění v celé řadě právních oblastí, které jsou nezbytné k získání kvalifikovaného právnického titulu. Praktické zaměření s aplikací práva v reálném světě a podnikání se zaměstnatelností začleněnou do kurzu. Pro studenty, kteří si přejí absolvovat tříleté právnické vzdělání s praktickým zaměřením, ale chtějí si ponechat své možnosti otevřené pro kariéru v právním nebo širším obchodním světě. Univerzita práva získala v červnu 2019 stříbrné hodnocení v rámci výuky excelence a výsledků studentů (TEF). Bylo zjištěno, že našim studentům poskytujeme vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky a neustále překračujeme přísné národní požadavky na kvalitu ve Velké Británii. vzdělání.... [-]

Spojené království Guildford Londýn Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Kombinace akademické přísnosti s praktickými právními dovednostmi v podnikovém prostředí nám LLB poskytuje základy základních úkolů, ať už jste odhodláni být právníkem, n ... [+]

LLB (Hons) zákon

Naše LLB, kombinující akademickou přísnost s praktickými právními dovednostmi, v obchodním prostředí, vám poskytuje základní základy, ať už jste odhodláni být právníkem, nebo chcete prozkoumat jiné kariérní možnosti. Univerzita práva získala v červnu 2019 stříbrné hodnocení v rámci výuky excelence a výsledků studentů (TEF). Bylo zjištěno, že našim studentům poskytujeme vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky a neustále překračujeme přísné národní požadavky na kvalitu ve Velké Británii. vzdělání.

Požadavky na kurzBBB na stupni A a C / 4 nebo vyšší v anglickém jazyce GCSE nebo na rovnocenné kvalifikaci. S... [-]
Spojené království Guildford Londýn Chester Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 5 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Náš zákon LLB (Hons) s kriminologií s nadací je čtyřletým právním stupněm. Kurz se zaměřuje na klíčová témata a různé aspekty kriminologie, včetně kriminality, trestního ... [+]

LLB (Hons) zákon o kriminologii s rokem založení

Náš zákon LLB (Hons) s kriminologií s rokem založení je čtyřletým titulem právního titulu. Kurz je zaměřen na klíčová právní témata a řadu různých aspektů kriminologie, včetně trestné činnosti, trestního soudnictví a trestného chování. Moduly práva jsou dodávány převážně profesionálně kvalifikovanými právníky s vysokou úrovní osobní výuky. Kurz má praktické zaměření, s aplikací práva a kriminologie v reálném světě. Zaměstnatelnost je integrována do kurzu, aby vám poskytla akademické znalosti a klíčové přenositelné dovednosti, které požadují dnešní zaměstnavatelé. Tento kurz je ideální pro studenty, kteří hledají kariéru v právním sektoru nebo konkrétněji v systému trestního soudnictví. První rok je rokem nadace, který se zaměřuje na rozvoj porozumění právního sektoru a klíčových dovedností potřebných pro absolvování úplného vysokoškolského studia. Univerzita práva získala v červnu 2019 stříbrné hodnocení v rámci výuky excelence a výsledků studentů (TEF). Bylo zjištěno, že našim studentům poskytujeme vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky a neustále překračujeme přísné národní požadavky na kvalitu ve Velké Británii. vzdělání.... [-]

Spojené království Guildford Londýn Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Na našem LLB zákonu s obchodem s nadací ročníku, budete studovat klíčové právní témata a související dovednosti získat široké pochopení v celé řadě právních oblastí, kter ... [+]

LLB (Hons) Zákon o podnikání s nadací

Na našem právu LLB s obchodem s rokem nadace budete studovat klíčová právní témata a související dovednosti, abyste získali široké porozumění v celé řadě právních oblastí, které jsou nezbytné k získání kvalifikovaného právnického titulu. Praktické zaměření s aplikací práva v reálném světě a podnikání se zaměstnatelností začleněnou do kurzu. Pro studenty, kteří si chtějí ponechat své možnosti otevřené pro kariéru v právním nebo širším obchodním světě. První rok je rokem nadace, který se zaměřuje na rozvoj porozumění právního sektoru a klíčových dovedností potřebných pro absolvování úplného vysokoškolského studia. Univerzita práva získala v červnu 2019 stříbrné hodnocení v rámci výuky excelence a výsledků studentů (TEF). Bylo zjištěno, že našim studentům poskytujeme vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky a neustále překračujeme přísné národní požadavky na kvalitu ve Velké Británii. vzdělání.... [-]

Spojené království Guildford Londýn Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Naše LLB (Hons) s trestním soudnictvím s nadací Rok je kvalifikační právo studoval více než 4 roky. Zaměřuje se na studenty, kteří si přejí vykonávat kariéru v právním ne ... [+]

LLB (Hons) zákon o trestním soudnictví s nadací roku

Naše LLB (Hons) s trestním soudnictvím s nadací Rok je kvalifikační právo studoval více než 4 roky. Zaměřuje se na studenty, kteří si přejí vykonávat kariéru v právním nebo širším obchodním sektoru nebo v širším systému trestní justice a přidružených profesích. Kromě studia klíčových právních témat budete také studovat možnosti trestního soudnictví, které zkoumají agentury a instituce práva, zkoumají jejich role, odpovědnosti a diskreční pravomoci, jakož i otázky odpovědnosti ve vztahu k současnému vývoji trestního soudnictví. První rok je nadačním rokem, který se zaměřuje na rozvoj chápání právního sektoru a klíčových dovedností potřebných pro absolvování LLB (Hons) práva. Následující tři roky pak navazují na náš denní kurz LLB (Hons) Právo s trestním soudnictvím.... [-]

Spojené království Londýn Birmingham Leeds
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Náš zákon s kriminologií je tříletým kvalifikačním právním stupněm. Kurz je zaměřen na klíčová právní témata a různé aspekty kriminologie, včetně kriminality, trestního s ... [+]

LLB (Hons) zákon s kriminologií

Náš zákon s kriminalistikou je tříletý titul práva. Kurz je zaměřen na klíčová právní témata a řadu různých aspektů kriminologie, včetně trestné činnosti, trestního soudnictví a trestného chování. Moduly práva jsou dodávány převážně profesionálně kvalifikovanými právníky s vysokou úrovní osobní výuky. Kurz má praktické zaměření, s aplikací práva a kriminologie v reálném světě. Zaměstnatelnost je integrována do kurzu, aby vám poskytla akademické znalosti a klíčové přenositelné dovednosti, které požadují dnešní zaměstnavatelé. Tento kurz je ideální pro studenty, kteří hledají kariéru v právním sektoru nebo konkrétněji v systému trestního soudnictví.... [-]

Spojené království Guildford Londýn Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Náš LLB (Hons) zákon s mezinárodním obchodním čtyřletým prezenčním studiem vám pomůže začít kariéru v právním nebo mezinárodním obchodním sektoru. Jedná se o kvalifikovan ... [+]

LLB (Hons) zákon s mezinárodním obchodem s nadací rok

Náš LLB (Hons) Law with International Business čtyřletý plný úvazek vám pomůže zahájit kariéru v legálním nebo mezinárodním komerčním sektoru. Jedná se o kvalifikační stupeň práva, který vám umožní postoupit do další fáze právního vzdělávání. Každý modul je vyučován zkušenými profesionály ze světa práva a podnikání, což vám dává praktický výhled, který budete potřebovat pro svou kariéru. První rok je rokem nadace, který se zaměřuje na rozvoj porozumění právního sektoru a klíčových dovedností potřebných pro absolvování úplného vysokoškolského studia. Univerzita práva získala v červnu 2019 stříbrné hodnocení v rámci výuky excelence a výsledků studentů (TEF). Bylo zjištěno, že našim studentům poskytujeme vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky a neustále překračujeme přísné národní požadavky na kvalitu ve Velké Británii. vzdělání.... [-]

Spojené království Londýn
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Náš zákon LLB (Hons) se zakládacím rokem je kvalifikovaným právním studiem, který je studován po dobu čtyř let. Prvním rokem je nadace, která se zaměřuje na rozvoj porozu ... [+]

LLB (Hons) zákon s nadací rok

Náš zákon LLB (Hons) s rokem založení je titulem Kvalifikační právo studovaným po dobu čtyř let. První rok je rokem nadace, který se zaměřuje na rozvoj porozumění právního sektoru a klíčových dovedností požadovaných k získání právnického titulu LLB (Hons). Následující tři roky pak pokračujte v našem celodenním kurzu LLB. Univerzita práva získala v červnu 2019 stříbrné hodnocení v rámci výuky excelence a výsledků studentů (TEF). Bylo zjištěno, že našim studentům poskytujeme vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky a neustále překračujeme přísné národní požadavky na kvalitu ve Velké Británii. vzdělání.... [-]

Spojené království Guildford Londýn Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Náš zákon LLB (Hons) s právními inovacemi a technologiemi je tříletý titul právního titulu. Je určen pro studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v právním nebo širším ob ... [+]

LLB (Hons) zákon s právními inovacemi a technologií

Náš zákon LLB (Hons) s právními inovacemi a technologiemi je tříletý titul právního titulu. Je určen pro studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v právním nebo širším obchodním sektoru a kteří mají zájem o právní praxi ve 21. století. Kromě studia klíčových právních témat budete studovat také moduly o právní inovaci a právní technologii. Kurz zahrnuje oblast práva, jako je umělá inteligence, blockchain, marketing, obchodní psychologie a procesní analýza.

Požadavky na kurzBBB na stupni A a C / 4 nebo vyšší v anglickém jazyce GCSE nebo na rovnocenné kvalifikaci. Studenti ve věku... [-]
Spojené království Londýn Manchester Leeds Nottingham  + 1 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Náš zákon LLB (Hons) s právními inovacemi a technologiemi s rokem nadace je kvalifikačním právem studovaným po dobu 4 let. Je určen pro studenty, kteří chtějí vykonávat k ... [+]

LLB (Hons) zákon s právním inovace a technologie s nadací rok

Náš zákon LLB (Hons) s právními inovacemi a technologiemi s rokem nadace je kvalifikačním právem studovaným po dobu 4 let. Je určen pro studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v právním nebo širším obchodním sektoru a kteří mají zájem o právní praxi ve 21. století. Kromě studia klíčových právních témat budete studovat také moduly o právní inovaci a právní technologii. Kurz zahrnuje oblast práva, jako je umělá inteligence, blockchain, marketing, obchodní psychologie a procesní analýza. První rok je rokem nadace, který se zaměřuje na rozvoj porozumění právního sektoru a klíčových dovedností požadovaných k získání právnického titulu LLB (Hons). Následující tři roky pak pokračují v našem prezenčním kurzu LLB (Hons) Law with Legal Innovation and Technology.... [-]

Spojené království Londýn Manchester Leeds Nottingham  + 1 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

LLB (Hons) s trestním soudnictvím je po dobu tří let kvalifikačním právním titulem, který je zaměřen na studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v právním nebo širším obc ... [+]

LLB (Hons) zákon s trestní spravedlností

LLB (Hons) s trestním soudnictvím je po dobu tří let kvalifikačním právním titulem, který je zaměřen na studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v právním nebo širším obchodním sektoru nebo v širším systému trestní justice a přidružených profesích. Kromě studia klíčových právních témat budete také studovat možnosti trestního soudnictví, které zkoumají agentury a instituce práva, zkoumají jejich role, odpovědnosti a diskreční pravomoci, jakož i otázky odpovědnosti ve vztahu k současnému vývoji trestního soudnictví.

Požadavky na kurzBBB na stupni A a C / 4 nebo vyšší v anglickém jazy... [-]
Spojené království Londýn Birmingham Leeds
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Náš zákon LLB (Hons) s vládou a politikou je kvalifikační studijní obor, který byl studován po dobu tří let s možnostmi zaměřenými na vládu a politiku. Zaměřuje se na stu ... [+]

LLB (Hons) zákon s vládou a politikou

Náš zákon LLB (Hons) s vládou a politikou je kvalifikační studijní obor, který byl studován po dobu tří let s možnostmi zaměřenými na vládu a politiku. Zaměřuje se na studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v právní nebo širší veřejnosti, v ústředních a místních orgánech nebo v obchodním sektoru a mají zájem o vládu a politiku. To má praktické zaměření, s integritou zaměstnatelnosti do kurzu. Existuje vysoká úroveň výuky tváří v tvář, která je pro moduly doručována převážně odborně kvalifikovanými právníky.

Požadavky na kurzBBB na stupni A a C / 4 nebo vyšší v anglickém jazyce... [-]
Spojené království Londýn Leeds
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Náš zákon LLB (Hons) s vládou a politikou s rokem nadace je kvalifikační studijní obor, který je studován po dobu čtyř let. Prvním rokem je ročník, který se zaměřuje na r ... [+]

LLB (Hons) zákon s vládou a politikou s rokem nadace

Náš zákon LLB (Hons) s vládou a politikou s rokem nadace je kvalifikační studijní obor, který je studován po dobu čtyř let. Prvním rokem je ročník, který se zaměřuje na rozvoj porozumění právnímu sektoru a klíčových dovedností potřebných k přijetí zákona o LLB (Hons) s vládním a politickým titlem. Následující tři roky následují náš zákon o celoživotním právu LLB s kurzem vlády a politiky.

Požadavky na kurzŽadatelé, kteří mají 48 bodů UCAS z maximálně 3 úrovně nebo ekvivalentní kvalifikace, plus anglický jazyk GCSE ve třídě C / 4 obdrží nabídku po úspěšném rozhovoru... [-]
Spojené království Londýn Leeds
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Tento kurz je navržen tak, aby byl nejvíce zaměřený profesní právo k dispozici. Pro studenty, kteří chtějí studovat prakticky zaměřený intenzivní kurz za dva roky, a chtě ... [+]

LLB (Hons) zákon zrychlil

Tento kurz je navržen tak, aby byl co nejvíce zaměřený titul profesního práva k dispozici. Pro studenty, kteří si přejí za dva roky studovat prakticky zaměřený intenzivní kurz a chtějí se věnovat kariéře v právním sektoru. Je to rychlejší a intenzivnější cesta, kterou vyučují stejní lektoři a používají stejné vysoce kvalitní vyučovací metody jako náš tříletý právní titul. Univerzita práva získala v červnu 2019 stříbrné hodnocení v rámci výuky excelence a výsledků studentů (TEF). Bylo zjištěno, že našim studentům poskytujeme vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky a neustále překračujeme přísné národní požadavky na kvalitu ve Velké Británii. vzdělání.... [-]

Spojené království Londýn Nottingham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Undergraduate Programmes

Náš LLB (Hons) Senior status stupeň byl navržen speciálně pro absolventy, kteří chtějí převést na studium práva. Kromě získání kvalifikovaného právního titulu za dva roky ... [+]

LLB senior status

Náš LLB (Hons) Senior status stupeň byl navržen speciálně pro absolventy, kteří chtějí převést na studium práva. Kromě získání kvalifikovaného právního titulu za dva roky budete schopni studovat tři možnosti LLB pro zlepšení svých kariérních vyhlídek. Pro zámořské studenty vám tento diplom dovolí také výjimky ve vaší domácí jurisdikci (před zahájením kurzu musí zájemci před zahájením kurzu zkontrolovat případné výjimky s domácí jurisdikcí).

Požadavky na kurzŽadatelé musí mít 2: 2 nebo vyšší z bakalářského titulu v jakékoli disciplíně. Studenti ve věku do 18 let, ale ne mladší než 17 let, mohou žá... [-]
Spojené království Londýn
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Switch it Up – Study our LLB, Your Way

ULaw We Support Your Ambition

A World of Opportunity – International Student Journey (Uzbekistan)

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

Adresa, 1. řádek
Braboeuf Manor, Portsmouth Road, St Catherines
GU3 1HA Guildford, Anglie, Spojené království
Website
Telefonní číslo
+44 (0)1483 216000