University of East Anglia Faculty of Social Sciences

Úvod

Read the Official Description

UEA Společenské vědy na magisterské úrovni

Krmivo svou vášeň pro společenské vědy na UEA. Prohloubit své znalosti, se specializují, vzít svou kariéru na další úroveň, problém sami, dejte si na okraj se zaměstnavateli.

Neexistuje lepší místo, ponořit se do každého detailu zvoleném oboru.

Fakulta sociálních věd na University of East Anglia je doma k sedmi škol studia pracujících v čele akademického a profesního rozvoje. Jedinci, kteří studují v rámci fakulty jsou schopny těžit z vynikající vědecké odbornosti a nezávislé studie zařízení.

S výbornou výzkumu a výuky profil, Fakulta nabízí silné mezinárodní vazby na ústavy, organizace veřejného a soukromého sektoru, mezinárodní sítě, vlády, politických poradců a výzkumné rady po celém světě.

Jeho brilantní pověst zaručuje, že absolventi jsou vybaveny zadat celou řadu profesí se základními dovednosti potřebné k úspěchu.

Sedm interdisciplinární Školy studie mají silné reputaci v oblasti:
• Obchodní management
• Ekonomika
• Vzdělávání a celoživotní vzdělávání
• International Development
• zákon
• Sociální práce a sociální politika
• Psychologie

Postgraduální Financování

Postgraduální stipendia, stipendia a PhD stipendií jsou k dispozici studentům v rámci Fakulty sociálních věd a jsou obvykle udělovány na základě akademických zásluh. Aplikační lhůty se liší, takže vám doporučujeme použít co nejdříve v roce vstupu. Chcete-li prozkoumat další podrobné údaje o finančních prostředků souvisí s vaší oblasti studia navštívit UEA má vyhrazené stránku Postgraduální možnosti financování.

UEA: WORLD vedoucího úřadu se studenty v jeho jádru

University of East Anglia (UEA) je mezinárodně uznávaný, kampus založené na univerzitu, která poskytuje kvalitní akademické, sociální a kulturní zařízení na více než 15.000 studentů. UEA má postgraduální komunita je kolem 3500 studentů, tvořící jednu z ústředních silných stránek univerzity.

Dokazování jeho průkopnického ducha, UEA hrdě sedí v Top 1% univerzit na světě (Times Higher Světová liga tabulka 2015-16) a důsledně vystupuje v Top 5 pro studentské praxe v Národní studentský průzkum, protože to začalo před 10 lety.

Areál se nachází v svěží, zelené části Norwich, Anglie je první UNESCO město literatury. Je to jen dvě míle od centra města, které je snadno dosažitelné jak pěšky, na kole nebo autobusem. Ohromující Norfolk pobřeží je 1 hodinu jízdy, a Londýn Při rychlém 2 hodiny vlakem. Tento jedinečný-umístil University je také součástí Norwich Research Park, Jeden z největších evropských koncentrací výzkumných pracovníků v oblasti životního prostředí, zdraví a botaniky.

Sportovní zařízení na akademické půdě, patří SportsPark, Které domy olympijské velikosti bazénu a pravidelně hostí místní a mezinárodní atletické události. UEA rovněž nabízí světově proslulé Sainsbury centrum pro výtvarné umění a hostí mezinárodní literární festival, který featuring slavných jmen, jako je Ian McEwan, Kazuo Ishiguro a Anne Enright (všechny kurz absolventů UEA tvůrčího psaní).

Chcete-li změnit svět s mírou, aby dopad ve vašem odvětví a dosáhnout svého plného potenciálu - University of East Anglia je brilantní další krok.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LLM Informační Technologie A Právo Duševního Vlastnictví

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

LLM Informační technologie a duševní vlastnictví právo spojuje dvě z nejdůležitějších právních otázek 21. století: o osudu zákona v informačním věku, a řízení a využívání různých forem kreativity, pověsti a inovací. [+]

LLM Informační technologie a práva duševního vlastnictví sdružuje dvě z nejdůležitějších právních otázek 21. století: o osudu zákona v informačním věku, a řízení a využívání různých forem kreativity, pověsti a inovací. V návaznosti na dlouhou historií výuky na špici práva a technologie, UEA Law School je domovem silný tým vědců zkoumajících vše od prosazování práv duševního vlastnictví k právům a rizik spojených s "Web 2.0". Studenti si mohou vybrat z celé řady specializovaných, mezinárodně zaměřených modulů na IT a IP, ale mohou mít rovněž možnost studovat předměty v úzce související oblasti mediálního práva, nebo jiných předmětů nabízených ve škole na obchodní a soutěžního práva. LLM Informační technologie a práva duševního vlastnictví je k dispozici více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Studenti provést řadu povinných a volitelných modulů vyučuje na Právnické fakultě. Oni mohou také se souhlasem ředitele kurzu, vyberte moduly, v hodnotě až 40 kreditů z jiných postgraduálních kurzů nabízených na univerzitě. Tento titul také nabízí volitelnou Výzkumné tréninkové metody komponentu. Výzkumné metody vzdělávání je pravděpodobné, že bude zajímavý zejména pro studenty, kteří uvažují pracují v následujících oblastech: Academic právního výzkumu, včetně studie pro pokročilé výzkumné míře, jako je například MPhil nebo PhD, právní reformu orgánů a nátlakových skupin právních, například Zákon Komise aneb Volnost, mezinárodní organizace s politikou výzkumu zaměření, jako je například OECD, Světové banky. Základní údaje Navrženy tak, aby rozvíjet právní znalosti a dovednosti pro ty, které mají v úmyslu se specializují na právní kariéru v právo informačních technologií (včetně internetu a e-commerce průmyslu) nebo jakékoliv oblasti práva duševního vlastnictví Zaměřte se na vztah mezi právem a technologie (za předpokladu, že bez důkladné znalosti jednotlivých technologií), a sociální, ekonomické a kulturní důsledky nových nebo pozměněných formy regulace a řízení Více než 25 předmětů z čeho vybírat Vstupní požadavky Titul Předmět: Právo nebo příbuzný stupeň Titul Klasifikace: Dobrý 2,2 průkaz nebo mezinárodní ekvivalent [-]

LLM Master Of Laws

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

LLM Generální Míra umožňuje studentům sledovat studijní program speciálně přizpůsobené jejich individuální zájmy. Žadatelé se vyzývají, aby rozvíjet svou vlastní návrh pro individuální Master of Laws stupně, kde se mohou kombinovat moduly ze dvou nebo více z Law School LLM programu. [+]

LLM Obecná míra umožňuje studentům sledovat studijní program speciálně přizpůsobené jejich individuální zájmy. Žadatelé se vyzývají, aby rozvíjet svou vlastní návrh pro individuální Master of Laws stupně, kde se mohou kombinovat moduly ze dvou nebo více z Law School LLM programu. LLM General je k dispozici více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Studenti provést řadu povinných a volitelných modulů vyučuje na Právnické fakultě. Oni mohou také se souhlasem ředitele kurzu, vyberte moduly, v hodnotě až 40 kreditů z jiných postgraduálních kurzů nabízených na univerzitě. Základní údaje K dispozici pro ty, kteří chtějí pokračovat studijní program speciálně přizpůsobené jejich individuálním zájmům Kombinovat předměty (moduly), ze dvou nebo více postgraduálních studijních programů učil na míru studijního programu Pouze základní moduly: právnických dovedností a výzkumu a disertační práce V opačném případě, více než 30 modulů z čeho vybírat Důraz na malou skupinu a interaktivní výuky dává studentům jedinečnou možnost přístupu k náš specializovaný tým odborníků čerpaných z akademického prostředí a praxe. Vstupní požadavky Titul Předmět: Právo nebo příbuzný stupeň Titul Klasifikace: Dobrý 2,2 průkaz nebo mezinárodní ekvivalent [-]

LLM Mediální Právo, Politika A Praxe

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

Tento stupeň Masters čerpá z University of East Anglia v mezinárodní síly v interdisciplinárních a komparativních přístupů k mediální práva, politiky a praxe. To bude především apelovat na UK a mezinárodní absolventy, kteří chtějí kariéru v médiích nebo kteří chtějí stavět na jejich odborné znalosti a rozvíjet jejich chápání role mediálního práva v soukromé, veřejné nebo podnikové sféry. [+]

LLM mediální právo, politika a praxe stupeň byl navržen tak, aby poskytovat profesionální praxe a absolventů, podle práva nebo jiných oborů, s odbornými znalostmi a pevné základy v pojetí mediálního práva a regulaci mediální komunikace. Tento stupeň Masters čerpá z University of East Anglia v mezinárodní síly v interdisciplinárních a komparativních přístupů k mediální práva, politiky a praxe. To bude především apelovat na UK a mezinárodní absolventy, kteří chtějí kariéru v médiích nebo kteří chtějí stavět na jejich odborné znalosti a rozvíjet jejich chápání role mediálního práva v soukromé, veřejné nebo podnikové sféry. LLM mediální právo, politika a praxe je k dispozici více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Studenti provést řadu povinných a volitelných modulů vyučuje na Právnické fakultě. Oni mohou také se souhlasem ředitele kurzu, vyberte moduly, v hodnotě až 40 kreditů z jiných postgraduálních kurzů nabízených na univerzitě. Tento titul také nabízí volitelnou Výzkumné tréninkové metody komponentu. Výzkumné metody vzdělávání je pravděpodobné, že bude zajímavý zejména pro studenty, kteří uvažují pracují v následujících oblastech: Academic právního výzkumu, včetně studie pro pokročilé výzkumné míře, jako je například MPhil nebo PhD, právní reformu orgánů a nátlakových skupin právních, například Zákon Komise aneb Volnost, mezinárodní organizace s politikou výzkumu zaměření, jako je například OECD, Světové banky. Základní údaje Průkopnický program, který byl navržen tak, aby poskytnout absolventům s průpravu ve všech aspektech médií a zejména pro ty, kteří chtějí pracovat v mediálním průmyslu, nebo se specializují v médiích jednou v praxi Srovnávací mezinárodně zaměřená, s důrazem na nové technologie Opírá se o mezinárodní síly univerzity ve výzkumu médií a UEA Law School rostoucí tým mediálních právníků Vstupní požadavky Titul Předmět: Právo nebo příbuzný stupeň Titul Klasifikace: Dobrý 2,2 průkaz nebo mezinárodní ekvivalent [-]

Mezinárodní Obchodní A Obchodní Právo LLM

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Stupeň LLM mezinárodní obchod a obchodní právo nabízí těm, kteří již mají, nebo kteří chtějí kariéru v praxi mezinárodního obchodního práva (ať už v soukromé praxi, s vládní nebo mezinárodní organizaci, nebo v podnikové nebo k financování životního prostředí), jeden z nejširších výběr předmětů (modulů), které nabízí jakoukoli právnickou školu ve Velké Británii. [+]

LLM mezinárodní obchod a obchodní právo stupeň Nabízí ty, kteří již mají, nebo kteří chtějí kariéru v praxi mezinárodního obchodního práva (ať už v soukromé praxi, se vlády nebo mezinárodní organizace, nebo v podnikové nebo k financování životního prostředí), jednu z nejširších výběrů předmětů (modulů), které nabízí jakékoliv právnické fakulty ve Velké Británii. Program nabízí studentům více než 30 modulů, včetně tradičních témat, jako je mezinárodní právní úpravy prodeje, plateb a financí v mezinárodním obchodu, mezinárodní přepravu právo, mezinárodní obchodní arbitráž a mezinárodního bankovního zákona a praxe. Kromě toho se mohou studenti kombinovat tyto s celou řadou dalších specializovaných modulů v oblastech, jako je mezinárodní soutěžní právo a politiku, práva duševního vlastnictví a mezinárodního finančního práva. Mnoho subjektů jsou inovativní a málokdy vyučoval na britských univerzitách. LLM mezinárodní obchod a obchodní právo je k dispozici více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Studenti provést řadu povinných a volitelných modulů vyučuje na Právnické fakultě. Oni mohou také se souhlasem ředitele kurzu, vyberte moduly, v hodnotě až 40 kreditů z jiných postgraduálních kurzů nabízených na univerzitě. Tento titul také nabízí volitelnou Výzkumné tréninkové metody komponentu. Výzkumné metody vzdělávání je pravděpodobné, že bude zajímavý zejména pro studenty, kteří uvažují pracují v následujících oblastech: Academic právního výzkumu, včetně studie pro pokročilé výzkumné míře, jako je například MPhil nebo PhD, právní reformu orgánů a nátlakových skupin právních, například Zákon Komise aneb Volnost, mezinárodní organizace s politikou výzkumu zaměření, jako je například OECD, Světové banky. Základní údaje Navrženy tak, aby rozvíjet právní znalosti a dovednosti pro ty, kteří mají v úmyslu se specializují na právní kariéru v mezinárodním obchodu nebo obchodu Zaměřte se na mezinárodní harmonizace a jak Předměty inter-vztahují Více než 25 předmětů z čeho vybírat Vstupní požadavky Titul Předmět: Právo nebo příbuzný stupeň Titul Klasifikace: Dobrý 2,2 průkaz nebo mezinárodní ekvivalent [-]

Mezinárodní Obchodní A Soutěžní Právo LLM

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Stupeň LLM Mezinárodní obchodní a soutěžní právo je unikátní interdisciplinární program, který se zabývá problematikou, pojmy a principy, které jsou základem hmotného práva, a podporuje pochopení ekonomických, sociálních a politických sil, které i nadále ovlivňovat rozvoj hospodářské soutěže práva. [+]

LLM a mezinárodní obchod Soutěžní právo stupeň je unikátní interdisciplinární program, který se zabývá problematikou, pojmy a principy, které jsou základem hmotného práva, a podporuje pochopení ekonomických, sociálních a politických sil, které i nadále ovlivňovat rozvoj hospodářské soutěže práva. Počet zemí se hospodářské soutěže (antimonopolní zákony), se zvýšil z 31 v roce 1985 na více než 100 v roce 2012, vytváří potřebu právním odborníkům, aby praxe v advokátních kancelářích, prosazovat politiku v orgány pro hospodářskou soutěž a vyučovat na vysokých školách. To LLM je ideální pro ty, kteří pracují nebo mají v úmyslu pracovat v oblasti práva hospodářské soutěže. LLM mezinárodní obchod a právo hospodářské soutěže je k dispozici více než jeden rok na plný úvazek. Studenti jsou povinni přijmout povinné modul "Mezinárodní práva hospodářské soutěže". Kromě toho je třeba také napsat disertační práci na téma práva hospodářské soutěže a vzít alespoň jeden volitelný modul z možností výběru ze tří modulů, práva hospodářské soutěže v souvislosti s: "Právo hospodářské soutěže v globální ekonomice"; "Nařízení Média a trhy"; a "Teorie konkurenčních trhů". Pokud chtějí, mohou studenti vzít všechny z těchto volitelných modulů. V každém případě, všechny zbývající kredit být splněny tím, že další volitelné LLM moduly. Studenti také mohou, se souhlasem ředitele kurzu, vyberte moduly, v hodnotě až 40 kreditů z jiných postgraduálních kurzů nabízených na univerzitě. Tento titul také nabízí volitelnou Výzkumné tréninkové metody komponentu. Výzkumné metody vzdělávání je pravděpodobné, že bude zajímavý zejména pro studenty, kteří uvažují pracují v následujících oblastech: Academic právního výzkumu, včetně studie pro pokročilé výzkumné míře, jako je například MPhil nebo PhD, právní reformu orgánů a nátlakových skupin právních, například Zákon Komise aneb Volnost, mezinárodní organizace s politikou výzkumu zaměření, jako je například OECD, Světové banky. Základní údaje Určeno pro ty, kteří pracují nebo mají v úmyslu pracovat v právu hospodářské soutěže a regulace Zkoumá otázkách, pojmy a principy, které jsou základem hmotné právo Podporuje chápání ekonomických, sociálních a politických sil, že rozvoj hospodářské soutěže právo tvar Výzkum vedené výuky: ESRC Centrum pro politice hospodářské soutěže ESRC Výzkumné centrum pro politiku hospodářské soutěže Studenti provozující LLM mezinárodního práva a politiky hospodářské soutěže, titul také těžit z úzké spolupráce s výzkumu prováděného ESRC Centra pro výzkum politice hospodářské soutěže - jedné z univerzitních výzkumných center pracujících v čele politických diskusí v politice hospodářské soutěže na mezinárodní úrovni, s vedoucí poradenství vazby s Evropskou komisí, britského Office of Fair Trade a ve Velké Británii komise pro hospodářskou soutěž. Studenti jsou vedeni k účasti střediska na workshopy, semináře a konference, a tak jsou schopni komunikovat s předními akademiky a praktiky z celé Evropy a Spojených států. Vstupní požadavky Titul Předmět: Právo nebo příbuzný stupeň Titul Klasifikace: Dobrý 2,2 průkaz nebo mezinárodní ekvivalent [-]

Právo Mezinárodního Obchodu LLM

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Stupeň LLM mezinárodní obchodní právo nabízí všechny moduly tradičně k dispozici jako součást mezinárodního obchodního práva Masters programu, jako je mezinárodní právní úpravy prodeje, plateb a finance v mezinárodním obchodu, mezinárodní přepravu právo, mezinárodní obchodní arbitráž, a mezinárodního práva hospodářské soutěže. [+]

LLM mezinárodní obchodní právo stupeň nabízí všechny moduly tradičně k dispozici jako součást mezinárodního obchodního práva Masters programu, jako je mezinárodní právní úpravy prodeje, plateb a financí v mezinárodním obchodu, mezinárodní přepravu právo, mezinárodní obchodní arbitráž, a mezinárodního práva hospodářské soutěže. Kromě toho nabízíme několik modulů, které jsou zaměřené na specifické aspekty mezinárodního práva, jako je Mezinárodní bankovnictví a finance, mezinárodní právo informačních technologií a práva duševního vlastnictví, které v kombinaci s našimi základních modulů, to znamená, že ti, kteří mají zájem na cvičení ve specializovaných oblastech může získat solidní základy. Existuje několik států po celém světě, kde se jejich státní příslušníci nejsou zapojeni do mezinárodního obchodu, a pro to, aby účinně provádět a se ziskem, je nezbytné, aby tam je předvídatelný a jasný právní rámec pro mezinárodní obchodníky pracovat v rámci. LLM v mezinárodní obchodní právo je navržen tak, aby studenty se zájmem o kariéru v mezinárodním obchodu nebo na vládních úřadů v souvislosti s obchodem s pevným úvod jak na práva a praxe v této náročné a složité oblasti. Zatímco Anglické právo nadále enormní důležitosti reklamy, byly učiněny důležité kroky v průběhu posledních dvou desetiletí na mezinárodní úrovni, k harmonizaci mezinárodního obchodního práva. Přestože subjekty (moduly) studoval na kurzu se zabývají jednotlivými aspekty práva týkající se mezinárodního obchodu (například zákon o mezinárodních prodejů a přepravu zboží po moři), plné pochopení nelze získat bez pevného znalosti a porozumění mezinárodní harmonizace úsilí a posouzení toho, jak subjekty inter-vztahují. Tento kurz je speciálně navržen pro dosažení těchto cílů. LLM Mezinárodní obchodní právo je k dispozici více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Studenti provést řadu povinných a volitelných modulů vyučuje na Právnické fakultě. Oni mohou také se souhlasem ředitele kurzu, vyberte moduly, v hodnotě až 40 kreditů z jiných postgraduálních kurzů nabízených na univerzitě. Tento titul také nabízí volitelnou Výzkumné tréninkové metody komponentu. Výzkumné metody vzdělávání je pravděpodobné, že bude zajímavý zejména pro studenty, kteří uvažují pracují v následujících oblastech: Academic právního výzkumu, včetně studie pro pokročilé výzkumné míře, jako je například MPhil nebo PhD, právní reformu orgánů a nátlakových skupin právních, například Zákon Komise aneb Volnost, mezinárodní organizace s politikou výzkumu zaměření, jako je například OECD, Světové banky. Základní údaje Určen na rozvoj mezinárodní obchodní právo dovednosti, pro ty, kteří mají v úmyslu se specializují na právní kariéru v mezinárodním obchodě Více než 15 předmětů z čeho vybírat Zaměřit se na rozvoj praktických dovedností právních Vstupní požadavky Titul Předmět: Právo nebo příbuzný stupeň Titul Klasifikace: Dobrý 2,2 průkaz nebo mezinárodní ekvivalent [-]

Zákon LLM Zaměstnání

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Stupeň LLM Pracovní právo se dobře hodí pro ty, kteří pracují nebo mají v úmyslu pracovat v oblasti pracovního práva, ať už jako právníci, odborníci na lidské zdroje, specialisty v oblasti průmyslových vztahů nebo radu zaměstnanců. [+]

LLM Pracovní právo stupeň je dobře-vhodný pro ty, kteří pracují nebo mají v úmyslu pracovat v oblasti pracovního práva, ať už jako právníci, odborníci na lidské zdroje, specialisty v oblasti průmyslových vztahů nebo radu zaměstnanců. Stále rostoucí objem statutu předpisů a judikatury je zásadní pro ty, kteří pracují v této oblasti mít pevné pochopení problémů, pojmy a principy, které leží pod podrobného právního posouzení a zhodnocení ekonomických, sociálních a politických sil , ať už domácí, evropské nebo mezinárodní, které i nadále ovlivňovat její rozvoj. Vyzbrojeni těchto znalostí, je možné čelit výzvám nového vývoje v předmětu s důvěrou. Zákon o zaměstnanosti je jedním z nejdynamičtějších a rychle se rozvíjejících oblastí právní specializace. Jen málo oblasti práva byly předmětem takové rychlou transformaci v nedávné době. Cílem tohoto unikátního programu je poskytnout studentům pevné základy v klíčových oblastech pracovního práva a praxe a prozkoumat hranice subjektu. To se týká hlavních otázek a prvky v pracovním právu ještě dnes, jako například právních předpisů EU o zaměstnání, rodinné politiky a diskriminace v práci. Nabízí možnost podílet se s praxí pracovního práva, sepisování pracovních smluv a kodexů praxe. LLM Pracovní právo je k dispozici více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Studenti provést řadu povinných a volitelných modulů vyučuje na Právnické fakultě. Oni mohou také se souhlasem ředitele kurzu, vyberte moduly, v hodnotě až 40 kreditů z jiných postgraduálních kurzů nabízených na univerzitě. Základní údaje Vyvinut pro ty, kteří pracují nebo mají v úmyslu pracovat v oblasti pracovního práva a příbuzných oborů, a pro ty, kteří potřebují pochopit a aplikovat právo zaměstnání jako součást jejich úlohy managementu poskytuje pevný chápání otázek, pojmy a principy, které řídí směr a vývoj ve Velké Británii zaměstnání Zákon a zhodnocení ekonomických, sociálních a politických sil, ať už domácí nebo evropské které ovlivňují toto. Student Reference "Tento kurz Masters je úžasné! Před zařazením, věděl jsem pár věcí o anglického pracovního práva ... ale na konci tohoto roku, mám hluboký vhled do anglických pravidel, jimiž se řídí průmyslovou vztah. Navíc, máte možnost pracovat a učit se na velmi praktický základ, účastní falešném Employment Tribunal, nebo setkání s reálnými soudců a advokátů zaměstnání. " Vstupní požadavky Titul Předmět: Právo nebo příbuzný stupeň Titul Klasifikace: Dobrý 2,2 průkaz nebo mezinárodní ekvivalent [-]