University Centre Grimsby

Úvod

Read the Official Description

Vítání svět učit se a uspět

Univerzitní centrum Grimsby a Grimsby Institute patří do Grimsby Institute Group, jedné z britských největších poskytovatelů dalšího a vysokoškolského vzdělávání, který se nachází v historickém městě Grimsby, Lincolnshire.

Grimsby má dlouhou historii jako prosperující rybářský přístav, s kaváren, hospod a restaurací, a během několika mil, zjistíte, krajinu a písečné pláže a tradiční přímořské legraci z Cleethorpes, v blízkosti rušných měst; Lincoln, York a Hull, které jsou ideální pro všechny nákupy a kulturních zajímavostí, jako muzeí a divadel.

Stejně jako velmi přátelský a cenově dostupné místo k životu a studovat, budete mít hodně co vidět a dělat v Grimsby. Pár minut chůze od areálu najdete naše vysoce kvalitní obytných budov. Naše vynikající rozsah dalšího a vysokoškolského vzdělávání kurzy jsou dodávány v dobře finančně výukové prostory.

Pomůžeme vám dosáhnout vašich úspěchů a cíle a poskytují dostatek podpory - a to jak dovnitř a ven ze třídy.

Kurzy

Máme širokou škálu vysokoškoláka a postgraduální programy pro zahraniční studenty. Je důležité, abychom vám pomohou vybrat kurz, který je přesně to pravé pro vás, abychom mohli zajistit, že máte perfektní a příjemný zážitek v zámoří studovat. Chcete-li mít nárok na Tier 4 studentské vízum kurz budete žádat, musí být na plný úvazek a musí být v minimální úrovni 3 v národním rámci kvalifikací.

Jak se přihlásit

Pokud jste mezinárodní student, kteří chtějí požádat o studium na Grimsby Ústavu nebo Univerzitním centru Grimsby, budete muset dodržovat přísný sadu instrukcí, zejména pokud jste občanem mimo EU a vízová povinnost studovat ve Velké Británii ,

Ode dne, kdy budete platit budeme v pravidelném kontaktu přes e-mail, abyste věděli, průběh vaší žádosti. Jakmile bude vaše žádost byla přijata, a jste obdrželi oficiální dokumenty budeme vás podporovat poradenství v celém procesu Visa.

Po obdržení platné studijní vízum, budete pak se vaše cestovní opatření a udržet nás informoval. Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky, na jakémkoli místě jsme tady na pomoc kdykoli a jakkoli to bude možné. To je doba, kdy jsme schopni zajistit ubytování v našich kolejí.

Povinnosti Grimsby Institute a Univerzitní centrum Grimsbyho jako licencovaný sponzora

Máme licenci sponzorovat studentů, která ukládá povinnosti na nás. Za účelem dosažení souladu s těmito podmínkami, musíme: - Ponechat kopii svého pasu (y), Visa (ů) a / nebo biometrická karta (y) - Mějte záznam up-to-date na své kontaktní údaje a adresu ve Spojeném království. To je sledována Mezinárodního úřadu a hlášeno na UKBA v případě potřeby

Budeme zprávu UK Border Agency (UKBA), pokud:

Se vám nepodaří zapsat na čas Jste nepřítomen bez povolení po stanovené lhůtě My jsme již vaše licencované sponzor Vaší situaci změnit, pokud se například kurz studijních změn nebo se stane kratší nebo delší Máme důkazy, že jde o porušení podmínek víza

Život v Grimsby

Grimsby se nachází na východním pobřeží Spojeného království, a má populaci přibližně 160.000 lidí. Grimsby byl založen na odvětví rybolovu a za pár dní pryč, byl jedním z největších rybářských přístavů na světě. Dnes Grimsby podporuje hlavní zpracování potravin, chemické a ropné firmy, které využívají naše rozsáhlé porty jako vývozní brána do Evropy a světa. Okolní krajina přináší spoustu příležitostí pro outdoorové volnočasové aktivity. Krásné a klidné Lincolnshire Wolds, zvědaví pobřeží a dlouhé, písčité pláže nabídnout mnohem prozkoumat na kole nebo pěšky.

Poprvé návštěvníci oblasti jsou často překvapeni, kolik zařízení k zábavě, sportovních a volnočasových aktivit v místě a okolí Grimsby. Máte-li zájem o sport, budete užívat zařízení, které nabízí na dvou moderních středisek volného času, kde plavání, bruslení, squash, badminton, fitness apartmá mezi mnoho dalších aktivit si můžete užít.

K dispozici je také atletický stadion a up-to-date plavecký areál v blízkosti ústavu. Pokud se rádi díváte sportu, Blundell Park je domovem Grimsby Town fotbalového klubu a oblast má řadu kriketu klubů, stejně jako přístup do všech hlavních sportovních disciplín.

Sousední Přímořské město Cleethorpes má také deset pin bowling centrum, multikino a velmi úspěšné Pleasure Island zábavní park a.

Grimsby Auditorium nabízí vše od živé zábavy, koncerty a Royal Shakespeare Company, s menšími místech, jako jsou divadla a Parkway Cinema Caxton nabízí celou řadu her, muzikálů a jiných forem divadla a umění.

Jak Grimsby a Cleethorpes, nabízejí velké nákupy s řadou velkých jmen prodejců a butiků. Dobrý noční život je také v nabídce s širokým výběrem hospod, klubů, restaurací a výsledné údaje.

Tato škola nabízí programy:

Angličtina

Programy

Bakalář v oboru Business Management Bakalář v oboru Business Management s marketingu Bakalář v oboru filmové a televizní produkce Bakalář v oboru Hry Design & Development MBus Strategic Podnikatelské prostředí HND Engineering International Foundation rok v podnikání

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět Diplomy » Vidět Kurzy » Vidět Magistr »