The University of Law

Úvod

Read the Official Description

O univerzitě zákona

Univerzita zákona je Spojené království je nejdéle zavedenou specializuje na poskytování právní vzdělání. Ve skutečnosti jsme trénoval víc právníků než kdokoliv jiný. Můžeme vysledovat naše původy k 1876 s tvorbou předních tutorial firmy Gibson & Weldon.

S bohatou dědictví a pověst pro inovace a moderní výukových postupů, neustále zaměřovat na rozvoj nejlepších právní názor.

Co nás odlišuje

Co se opravdu nás odlišuje od ostatních vysokých škol je hlavní zásadou, že stávající a budoucí právníci učíme měli vždy pouze naučit v realistickém, profesionální a současném kontextu.

Inovace a moderní didaktické postupy

Všechny naše kurzy - od našich vysokoškoláka právnických fakult na náš trh-vedoucí postgraduálních kurzů a odborných programů pro rozvoj - jsou navrženy s jedinečným, pestrou a inovativního vzdělávacího přístupu, který je prokazatelně doručit soběstačnými právníci, kteří mohou soutěžit v rychle se měnícím světě právních služeb.

Výkonné spoje

Naše dosavadní výsledky excelence v oblasti vzdělávání a rozvoje nám pomohla navázat na celém světě spojení s trhu právních služeb. To je důvod, proč mnoho předních světových právních firem pracují výhradně s námi rozvíjet své lidi, a proč právní zaměstnavatelé ve všech typech chtějí setkat naše studenty. To je také důvod, proč právnické školy a profesní organizace na celém světě rozhodnou vstoupit do strategického spojenectví s námi.

Pochopení zákona

Univerzita zákona je mezinárodně uznávaným odborníkem v oblasti práva. Spíše než se zaměřit na vědecký výzkum, naším cílem je být myšlenka lídry otázky, které k povolání advokáta a příští generace praktikující právníky.

Nejzkušenější lektoři

Všechny naše lektoři jsou kvalifikovaní právním zástupcům, notářů nebo soudci, a všichni mají rozsáhlé praktické zkušenosti, které jsou schopni přenést na naše studenty. My usnadnit tento proces s vysokou úrovní student-to-lektor době kontaktu a malými žáků ve třídě - jeden z důvodů, že mnoho advokátních kanceláří trvají na tom jejich žáci studovat s námi.

Zaostřeno na zaměstnatelnost

Zaměřujeme se výhradně na vzdělávání založeném na praxi, a dát studentům přístup k naší advokátní profesní služby na trhu-vedoucí a databází právní neobsazenosti, jakmile akceptovat místo s námi. Studenti také těžit z našich průkopnických a oceněných pro bono programy, které jim umožní získat cenné pracovní zkušenosti tím, že pomáhá reálných klientů z místní komunity.

Tato kombinace znamená, že naši absolventi jsou v jedinečné pozici, pokud jde o hledání zaměstnání. 97% našich plný úvazek 2014 LPC studenti měli zajištěné zaměstnání do devíti měsíců od ukončení studia (na základě známých míst).

Rozšíření přístupu

Bereme naši odpovědnost k rozšíření přístupu k povolání advokáta vážně, a nabízejí širokou škálu stipendií na pomoc talentovaný University of Law studentů financovat své právnické vzdělání a dosáhnout jejich profesní ambice.

University of Law míst

Univerzita zákona má osm center v sedmi městech po celé Británii. Všichni jsou v blízkosti prosperující obchodní centra, přední advokátní kanceláře a dopravní spojení. Každé středisko je moderní, dobře vybavené odborné právnické fakulty a poskytuje pohodlné a stimulující prostředí pro výuku.

Právní školení v nabídce se liší na každé centra - Graduate diplom v oboru práva (GDL) a právní praxe hřiště (LPC), jsou k dispozici na všech střediscích a bar odborný kurz (BPTC) je k dispozici v Birminghamu a Londýně.

Jsme nyní nabízí jak Graduate diplom v oboru práva a praxe kurz Právní Exeter od září 2016.

Pokud máte zájem o studium naše profesionální právní vzdělání, můžete studovat v Birminghamu, Bristolu, Chester, Guildford, Leedsu, Londýně Bloomsbury a Manchesteru.

Kromě naší world-class právní vzdělání, naše široká škála klubů a společnosti znamená, že nabízíme našim studentům dokonalou rovnováhu mezi prací a společenských aktivit.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLB »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLB

Dvoustupňová LLB

Campus forma Denní studium 4 let September 2017 Španělsko Madrid Spojené království Londýn + 2 více

Dvojí titul s UE University ve Španělsku. Čtyři program roku. Zažijete skutečně mezinárodní vzdělávací zkušenost, které kombinují studium tři roky s IE University ve Španělsku a čtvrtý rok na University of Law. [+]

Dvoustupňová LLB Dvojí titul s UE University ve Španělsku. Čtyři program roku. Zažijete skutečně mezinárodní vzdělávací zkušenost, které kombinují studium tři roky s IE University ve Španělsku a čtvrtý rok na University of Law. Úspěšní studenti budou uděleny i kvalifikační španělského práva stupně a právnický titul kvalifikační v Anglii a Walesu. Dual-LLB vám pomůže vytvořit vynikající profil a nastavit si na cestu, aby se stal mezinárodní právo profesionál. Všechny aplikace jsou vyrobeny přímo do IE University. Požadavky na kurz Obraťte se tedy pro požadavky na vstup - on-line aplikace s přijímací zkoušky a rozhodnutí výboru a osobního pohovoru. [-]

Lb (hons) Zákon Se Základem

Campus forma Denní studium 4 let September 2017 Spojené království Londýn

Náš zákon LLB (Hons) se zakládajícím rokem * je kvalifikační studijní obor, který byl studován po dobu čtyř let. Prvním rokem je ročník, který se zaměřuje na rozvoj porozumění právnímu sektoru a klíčovým dovednostem potřebným k přijetí právního titulu LLB (Hons). [+]

LLB (Hons) zákon s nadací Náš zákon LLB (Hons) se zakládajícím rokem * je kvalifikační studijní obor, který byl studován po dobu čtyř let. Prvním rokem je ročník, který se zaměřuje na rozvoj porozumění právnímu sektoru a klíčovým dovednostem potřebným k přijetí právního titulu LLB (Hons). Následné tři roky následují náš kurz LLB na plný úvazek. Oceněné zlato v roce 2017 Výukový rámec excelence. * Podléhají schválení. Požadavky na kurz Čtyřletý ročník s nadací LLB: 48 bodů UCAS, z maximálně 3 úrovní A. Například A, DD nebo EEE na úrovni A. GCSE Matematika ve třídě D / stupeň 4 a GCSE angličtina v platové třídě C / stupeň 4 nebo vyšší. BTEC Level 3 Subsidiary Diploma Požadovaný titul: Distinction. BTEC stupeň 3 Diplom: Zásluhy, průchod. Rozšířený diplom BTEC úrovně 3: Pass, Pass, Pass. K dispozici je také neštandardní aplikační cesta. Každý žadatel, který nemá nebo má omezenou formální kvalifikaci, bude vyzván do centra pro dokončení interního testu matematiky a gramotnosti (pro ty, kteří nemají GCSE Matematika a angličtinu v platových třídách D a C). Kromě formálního osobního rozhovoru . Budou také muset poskytnout 2 roky odpovídající pracovní zkušenosti doložené v úplném životopise a jeden odkaz. Mezinárodní: Anglický jazyk rovnocenný IELTS 6.0 nebo vyšším s minimem 5,5 v každé komponentě [-]

Lb (hons) Zákon S Mezinárodní Diplomací

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Spojené království Londýn

Náš zákon s mezinárodní diplomací * je tříletý kvalifikační právnický stupeň. Kurz se zaměřuje na klíčová témata a různé aspekty metodologie a praxe diplomacie v mezinárodním kontextu. [+]

LLB (Hons) zákon s mezinárodní diplomací Náš zákon s mezinárodní diplomací * je tříletý kvalifikační právnický stupeň. Kurz se zaměřuje na klíčová témata a různé aspekty metodologie a praxe diplomacie v mezinárodním kontextu. Moduly zákona jsou převážně poskytovány odborně kvalifikovanými právníky s vysokou úrovní výuky tváří v tvář. Kurz má praktické zaměření, s reálným uplatněním práva a mezinárodní diplomacie. Zaměstnatelnost je integrována do kurzu, která vám dává akademické znalosti a klíčové přenositelné dovednosti, které si dnešní zaměstnavatelé vyžádají. Pro studenty, kteří se chtějí věnovat kariéře v právním sektoru, širším veřejným a obchodním sektorům nebo konkrétněji zahrnujícím porozumění a praxi diplomacie. Oceněné zlato v roce 2017 Výukový rámec excelence. * Podléhají schválení. Požadavky na kurz Matematika a anglický jazyk GCSE stupeň AC, nebo ekvivalent třídy 4 Plus BBB na úrovni GCE A nebo ekvivalent, s výjimkou všeobecných studií nebo rovnocenné kvalifikace. Mezinárodní studenti musí mít jeden z následujících bodů: * IELTS (akademický): Celkový počet bodů 6,5 s žádnou složkou pod 6,0 ​​* ISE III (Trinity College London): Přejít ve všech čtyřech složkách * Hrušky (akademické): Skóre 58 s Žádná složka pod 50 * Cambridge angličtina: První certifikát, pokročilý a pokročilý (zkoušky z ledna 2015): Celkově 176 bez žádného prvku pod 169 * Cambridge English First Certifikát (test provedený před lednem 2015): Pass v kategorii A a Exceptional Ve všech čtyřech složkách * Cambridge English Advanced (test přijatý před lednem 2015): Absolvujte stupeň B nebo C a Borderline ve všech čtyřech složkách * Cambridge English: Proficiency (test přijatý do ledna 2015): Absolvujte... [-]

Lib (Hons) Zákon S Mezinárodním Obchodem

Campus forma Denní studium 3 let September 2017 Spojené království Londýn

Náš tříletý zákon o mezinárodním právu je určen pro studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v právním sektoru nebo v mezinárodním obchodním sektoru. [+]

LLB (Hons) Zákon s mezinárodním obchodem Náš tříletý zákon o mezinárodním právu je určen pro studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v právním sektoru nebo v mezinárodním obchodním sektoru. Existuje vysoká úroveň výuky tváří v tvář. Moduly práva jsou vyučovány převážně profesionálně kvalifikovanými právníky a obchodní moduly jsou dodávány zkušenými praktickými odborníky z Grenoble Ecole de Management (GEM). Úspěšní kandidáti budou udělena LLB (Hons) z ulaw a diplom v mezinárodním obchodě z GEM. Oceněné zlato v roce 2017 Výukový rámec excelence. Požadavky na kurz Matematiky a anglického jazyka GCSE stupeň AC, nebo 4. stupně ekvivalentní Plus BBB u maturity úrovně nebo ekvivalentní, s výjimkou Všeobecné studií nebo rovnocennou kvalifikaci. Mezinárodní studenti musí mít jeden z následujících bodů: * IELTS (akademický): Celkový počet bodů 6,5 s žádnou složkou pod 6,0 ​​* ISE III (Trinity College London): Přejít ve všech čtyřech složkách * Hrušky (akademické): Skóre 58 s Žádná složka pod 50 * Cambridge angličtina: První certifikát, pokročilý a pokročilý (zkoušky z ledna 2015): Celkově 176 bez žádného prvku pod 169 * Cambridge English First Certifikát (test provedený před lednem 2015): Pass v kategorii A a Exceptional Ve všech čtyřech složkách * Cambridge English Advanced (test přijatý před lednem 2015): Absolvujte stupeň B nebo C a Borderline ve všech čtyřech složkách * Cambridge English: Proficiency (test přijatý do ledna 2015): Absolvujte stupeň C1 a Slabý ve všech čtyřech Komponenty * iGCSE angličtina jako první jazyk (Syllabus 0500 & 0522) a iGCSE angličtina jako druhý jazyk (sylabus 0510 & 0511): Grade C ve všech... [-]

LLB (Hons) Law - částečný úvazek

Campus forma Kombinované 4 let September 2017 Spojené království Londýn Birmingham Chester + 2 více

Kvalifikační stupeň práva, který vám umožní spojit online studium s výukou tváří v tvář. Vysoká úroveň zpětné vazby a podpory individuálních lektorů prostřednictvím webových seminářů a osobních workshopů. Oceněné zlato v roce 2017 Výukový rámec excelence. [+]

LLB (Hons) Law - zkrácený Kvalifikační stupeň práva, který vám umožní spojit online studium s výukou tváří v tvář. Vysoká úroveň zpětné vazby a podpory individuálních lektorů prostřednictvím webových seminářů a osobních workshopů. Oceněné zlato v roce 2017 Výukový rámec excelence. Požadavky na kurz Matematiky a anglického jazyka GCSE stupeň AC, nebo stupeň 4 nebo ekvivalentní Plus BBB u maturity úrovně nebo ekvivalentní, s výjimkou Všeobecné studií nebo rovnocennou kvalifikaci. Mezinárodní studenti musí mít jeden z následujících bodů: * IELTS (akademický): Celkový počet bodů 6,5 s žádnou složkou pod 6,0 ​​* ISE III (Trinity College London): Přejít ve všech čtyřech složkách * Hrušky (akademické): Skóre 58 s Žádná složka pod 50 * Cambridge angličtina: První certifikát, pokročilý a pokročilý (zkoušky z ledna 2015): Celkově 176 bez žádného prvku pod 169 * Cambridge English First Certifikát (test provedený před lednem 2015): Pass v kategorii A a Exceptional Ve všech čtyřech složkách * Cambridge English Advanced (test přijatý před lednem 2015): Absolvujte stupeň B nebo C a Borderline ve všech čtyřech složkách * Cambridge English: Proficiency (test přijatý do ledna 2015): Absolvujte stupeň C1 a Slabý ve všech čtyřech Komponenty * iGCSE angličtina jako první jazyk (Syllabus 0500 & 0522) a iGCSE angličtina jako druhý jazyk (sylabus 0510 & 0511): Grade C ve všech čtyřech oblastech * Hongkongský diplom středního vzdělání (HKDSE) Evel 4 [-]

LLB (Hons) Právo

Campus forma Denní studium 3 let September 2017 Spojené království Birmingham Bristol Chester Guildford Manchester Londýn Leeds + 6 více

Kombinace akademické důslednost, s praktickými právní dovednosti, v prostředí pro podnikání, jako náš LLB vám poskytne základní podklady ať už zavázala, že právník, nebo chcete prozkoumat jiné možnosti kariéry. Oceněné zlato v roce 2017 Výukový rámec excelence. [+]

LLB (Hons) zákon Kombinace akademické důslednost, s praktickými právní dovednosti, v prostředí pro podnikání, jako náš LLB vám poskytne základní podklady ať už zavázala, že právník, nebo chcete prozkoumat jiné možnosti kariéry. Oceněné zlato v roce 2017 Výukový rámec excelence. Požadavky na kurz Matematiky a anglického jazyka GCSE stupeň AC, nebo 4. stupně ekvivalentní Plus BBB u maturity úrovně nebo ekvivalentní, s výjimkou Všeobecné studií nebo rovnocennou kvalifikaci. Mezinárodní studenti musí mít jeden z následujících bodů: * IELTS (akademický): Celkový počet bodů 6,5 s žádnou složkou pod 6,0 ​​* ISE III (Trinity College London): Přejít ve všech čtyřech složkách * Hrušky (akademické): Skóre 58 s Žádná složka pod 50 * Cambridge angličtina: První certifikát, pokročilý a pokročilý (zkoušky z ledna 2015): Celkově 176 bez žádného prvku pod 169 * Cambridge English First Certifikát (test provedený před lednem 2015): Pass v kategorii A a Exceptional Ve všech čtyřech složkách * Cambridge English Advanced (test přijatý před lednem 2015): Absolvujte stupeň B nebo C a Borderline ve všech čtyřech složkách * Cambridge English: Proficiency (test přijatý do ledna 2015): Absolvujte stupeň C1 a Slabý ve všech čtyřech Komponenty * iGCSE angličtina jako první jazyk (Syllabus 0500 & 0522) a iGCSE angličtina jako druhý jazyk (sylabus 0510 & 0511): Grade C ve všech čtyřech oblastech * Hongkongský diplom středního vzdělání (HKDSE) Evel 4 [-]

Llb (hons) S Kriminologií

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Spojené království Londýn Birmingham Leeds Manchester + 3 více

Náš zákon s kriminologií * je tříletý kvalifikační právnický stupeň. Kurz se zaměřuje na klíčová témata a různé aspekty kriminologie, včetně kriminality, trestního soudnictví a kriminálního chování. [+]

LLB (Hons) s kriminologií Náš zákon s kriminologií * je tříletý kvalifikační právnický stupeň. Kurz se zaměřuje na klíčová témata a různé aspekty kriminologie, včetně kriminality, trestního soudnictví a kriminálního chování. Moduly zákona jsou převážně poskytovány odborně kvalifikovanými právníky s vysokou úrovní výuky tváří v tvář. Kurz má praktické zaměření, s reálným uplatněním práva a kriminologie. Zaměstnatelnost je integrována do kurzu, která vám dává akademické znalosti a klíčové přenositelné dovednosti, které si dnešní zaměstnavatelé vyžádají. Tento kurz je ideální pro studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v právním sektoru nebo konkrétněji v rámci systému trestního soudnictví. Oceněné zlato v roce 2017 Výukový rámec excelence. * S výhradou schválení Požadavky na kurz Matematiky a anglického jazyka GCSE stupeň AC, nebo 4. stupně ekvivalentní Plus BBB u maturity úrovně nebo ekvivalentní, s výjimkou Všeobecné studií nebo rovnocennou kvalifikaci. Mezinárodní studenti musí mít jeden z následujících bodů: * IELTS (akademický): Celkový počet bodů 6,5 s žádnou složkou pod 6,0 ​​* ISE III (Trinity College London): Přejít ve všech čtyřech složkách * Hrušky (akademické): Skóre 58 s Žádná složka pod 50 * Cambridge angličtina: První certifikát, pokročilý a pokročilý (zkoušky z ledna 2015): Celkově 176 bez žádného prvku pod 169 * Cambridge English First Certifikát (test provedený před lednem 2015): Pass v kategorii A a Exceptional Ve všech čtyřech složkách * Cambridge English Advanced (test přijatý před lednem 2015): Absolvujte stupeň B nebo C a Borderline ve všech čtyřech složkách * Cambridge English: Proficiency (test přijatý do ledna 2015): Absolvujte stupeň C1 a Slabý ve... [-]

LLB (Hons) Zákon S Obchodními

Campus forma Denní studium 3 let September 2017 Spojené království Birmingham Leeds Londýn + 2 více

Budete studovat klíčových právních tématech a schopnosti získat širokou porozumění v celé řadě právních oblastí, nutných k získání stupně kvalifikační práva. Praktické zaměření s reálného světa aplikace práva a obchodu s zaměstnatelnosti vložené do kurzu. [+]

LLB (Hons) Právo s obchodem Budete studovat klíčových právních tématech a schopnosti získat širokou porozumění v celé řadě právních oblastí, nutných k získání stupně kvalifikační práva. Praktické zaměření s reálného světa aplikace práva a obchodu s zaměstnatelnosti vložené do kurzu. Pro studenty, kteří chtějí dělat tříleté právnický titul se s praktickým zaměřením, ale chtějí udržet své možnosti otevřené pro kariéru v právní či širším obchodním světě. Oceněné zlato v roce 2017 Výukový rámec excelence. Požadavky na kurz Matematiky a anglického jazyka GCSE stupeň AC, nebo 4. stupně ekvivalentní Plus BBB u maturity úrovně nebo ekvivalentní, s výjimkou Všeobecné studií nebo rovnocennou kvalifikaci. Mezinárodní studenti musí mít jeden z následujících bodů: * IELTS (akademický): Celkový počet bodů 6,5 s žádnou složkou pod 6,0 ​​* ISE III (Trinity College London): Přejít ve všech čtyřech složkách * Hrušky (akademické): Skóre 58 s Žádná složka pod 50 * Cambridge angličtina: První certifikát, pokročilý a pokročilý (zkoušky z ledna 2015): Celkově 176 bez žádného prvku pod 169 * Cambridge English First Certifikát (test provedený před lednem 2015): Pass v kategorii A a Exceptional Ve všech čtyřech složkách * Cambridge English Advanced (test přijatý před lednem 2015): Absolvujte stupeň B nebo C a Borderline ve všech čtyřech složkách * Cambridge English: Proficiency (test přijatý do ledna 2015): Absolvujte stupeň C1 a Slabý ve všech čtyřech Komponenty * iGCSE angličtina jako první jazyk (Syllabus 0500 & 0522) a iGCSE angličtina jako druhý jazyk (sylabus 0510 & 0511): Grade C ve všech čtyřech oblastech * Hongkongský diplom středního... [-]

Llb (hons) Zákon S Obchodní Psychologií

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Spojené království Londýn

Náš zákon s obchodní psychologií * je tříletý kvalifikační právnický stupeň. Předmět je zaměřen na klíčová témata a související dovednosti v oblasti obchodní psychologie. Moduly zákona jsou převážně poskytovány odborně kvalifikovanými právníky s vysokou úrovní výuky tváří v tvář. [+]

LLB (Hons) Právo s obchodní psychologií Náš zákon s obchodní psychologií * je tříletý kvalifikační právnický stupeň. Předmět je zaměřen na klíčová témata a související dovednosti v oblasti obchodní psychologie. Moduly zákona jsou převážně poskytovány odborně kvalifikovanými právníky s vysokou úrovní výuky tváří v tvář. Kurz má praktické zaměření, s reálným uplatněním práva a obchodní psychologie. Zaměstnatelnost je integrována do kurzu, která vám dává akademické znalosti a klíčové přenositelné dovednosti, které si dnešní zaměstnavatelé vyžádají. Tento kurz je ideální pro studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v právním sektoru a chápou, jak může psychologická teorie ovlivnit klíčové obchodní funkce a lépe porozumět chování jednotlivců a skupin. Oceněné zlato v roce 2017 Výukový rámec excelence. * S výhradou schválení Požadavky na kurz Matematiky a anglického jazyka GCSE stupeň AC, nebo 4. stupně ekvivalentní Plus BBB u maturity úrovně nebo ekvivalentní, s výjimkou Všeobecné studií nebo rovnocennou kvalifikaci. Mezinárodní studenti musí mít jeden z následujících bodů: * IELTS (akademický): Celkový počet bodů 6,5 s žádnou složkou pod 6,0 ​​* ISE III (Trinity College London): Přejít ve všech čtyřech složkách * Hrušky (akademické): Skóre 58 s Žádná složka pod 50 * Cambridge angličtina: První certifikát, pokročilý a pokročilý (zkoušky z ledna 2015): Celkově 176 bez žádného prvku pod 169 * Cambridge English First Certifikát (test provedený před lednem 2015): Pass v kategorii A a Exceptional Ve všech čtyřech složkách * Cambridge English Advanced (test přijatý před lednem 2015): Absolvujte stupeň B nebo C a Borderline ve všech čtyřech složkách * Cambridge English: Proficiency... [-]

LLB (Hons) Zákon Zrychlil

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Spojené království Londýn

Tento kurz je navržen tak, aby co nejvíce zaměřena profesionální zákon stupeň k dispozici. Pro studenty, kteří chtějí studovat prakticky zaměřený intenzivní kurz za dva roky, a chtějí pokračovat v kariéře v právním sektoru. [+]

LLB (Hons) zákon urychlil Tento kurz je navržen tak, aby co nejvíce zaměřena profesionální zákon stupeň k dispozici. Pro studenty, kteří chtějí studovat prakticky zaměřený intenzivní kurz za dva roky, a chtějí pokračovat v kariéře v právním sektoru. Je to rychlejší a intenzivnější cesta, kterou vyučují stejní učitelé a používají stejné vysoce kvalitní výukové metody jako náš tříletý právnický stupeň. Oceněné zlato v roce 2017 Výukový rámec excelence. Požadavky na kurz Matematiky a anglického jazyka GCSE stupeň AC, nebo 4. stupně ekvivalentní Plus ABB u maturity úrovně nebo ekvivalentní, s výjimkou Všeobecné studií nebo rovnocennou kvalifikaci. Mezinárodní studenti musí mít jeden z následujících bodů: * IELTS (akademický): Celkové skóre skóre 7,0 s žádnou složkou pod 6,5. * ISE III (Trinity College London): Absolvujte všechny čtyři komponenty * Hrušky (akademické): Skóre 65 s žádnou složkou pod 58 * Cambridge angličtina: První certifikát, pokročilé a pokročilé (zkoušky z ledna 2015) Žádný z prvků pod 176 * Cambridge English First Certifikát (test přijatý před lednem 2015): Absolvování ve třídě A a Exceptional ve všech čtyřech složkách * Cambridge English Advanced (test přijatý před lednem 2015): Absolvujte stupeň B nebo C a Borderline ve všech Čtyři komponenty * Cambridge English: Proficiency (test přijatý před lednem 2015): Absolvování C1 a slabý ve všech čtyřech složkách * iGCSE angličtina jako první jazyk (sylabus 0500 & 0522) a iGCSE angličtina jako druhý jazyk (Syllabus 0510 & 0511 ): Stupeň C ve všech čtyřech oblastech * Hongkongský diplom středního vzdělání (HKDSE) Vyšetření anglického jazyka: Úroveň 5 [-]

Videos

Why ULaw?

Contact
Adresa
14 Store Street
London WC1E 7DE

LONDON, WC1E 7DE GB
Adresa destinace
14 Store Street
London WC1E 7DE

London, Anglie, WC1E 7DE GB
Adresa
133 Great Hampton St,
Birmingham,
West Midlands B18 6AQ,
United Kingdom

Birmingham, B18 6AQ GB
Adresa destinace
133 Great Hampton St,
Birmingham,
West Midlands B18 6AQ,
United Kingdom

Birmingham, Anglie, B18 6AQ GB
Adresa
Temple Circus House, Temple Way,
Bristol BS1 6HG,
United Kingdom

Bristol, BS1 6HG GB
Adresa destinace
Temple Circus House, Temple Way,
Bristol BS1 6HG,
United Kingdom

Bristol, Anglie, BS1 6HG GB
Adresa
Christleton Hall,
Pepper St, Christleton,
Chester CH3 7AB,
United Kingdom

Chester, CH3 7AB GB
Adresa destinace
Christleton Hall,
Pepper St, Christleton,
Chester CH3 7AB,
United Kingdom

Chester, Anglie, CH3 7AB GB
Adresa
Rennes Dr,
Exeter,
Devon EX4 4RJ
United Kingdom

Exeter, EX4 4RJ GB
Adresa destinace
Rennes Dr,
Exeter,
Devon EX4 4RJ
United Kingdom

Exeter, Anglie, EX4 4RJ GB
Adresa
The University of Law
Braboeuf Manor
Portsmouth Road
Guildford
Surrey GU3 1HA
United Kingdom

GU3 1HA GB
Adresa destinace
The University of Law
Braboeuf Manor
Portsmouth Road
Guildford
Surrey GU3 1HA
United Kingdom

Guildford, Anglie, GU3 1HA GB
Adresa
15-16 Park Row
Leeds
LS1 5HD
United Kingdom

LS1 5HD GB
Adresa destinace
15-16 Park Row
Leeds
LS1 5HD
United Kingdom

Leeds, Anglie, LS1 5HD GB
Adresa
2 New York Street
Manchester M1 4HJ
United Kingdom

Manchester, M1 4HJ GB
Adresa destinace
2 New York Street
Manchester M1 4HJ
United Kingdom

Manchester, Anglie, M1 4HJ GB
Adresa destinace
London, Anglie, GB
Adresa destinace
UK Online, GB
Adresa destinace
Madrid, ES
Adresa destinace
Reading, Anglie, GB
Adresa destinace
London, Anglie, GB