Study 365

Úvod

Read the Official Description

O nás

Studie 365 je poskytovatel online kurzů, který nabízí studentům po celém světě více než 400 kurzů. Vytvořili jsme solidní pověst, která nás vyzdvihla, abychom se stali jedním z nejdůvěryhodnějších a nejspolehlivějších poskytovatelů kurzů na online tržišti učení. S více než 100 000 studenty v našich knihách jsme preferovanou volbou pro mnoho studentů online.

Naše poslání

Posláním studie365 je poskytovat průmyslově relevantní vysokoškolské vzdělávání různorodé studentské populaci prostřednictvím inovativní technologie a zkušených učitelů, což vám umožní plnit osobní a profesní cíle.

Naše vize

Doufáme, že inovujeme online vzdělávání v celosvětovém měřítku a budeme uznáváni jako nástroj pro webové aplikace učebních technologií, které usnadňují novou generaci e-learningu a elektronické výuky.

Náš proces

Věříme, že online učení je budoucnost a jako taková jsme plně online. Poskytování vynikajících zdrojů našim studentům přímo na jejich notebooku nebo zařízení. Pomáháme všem studentům dosáhnout dokonalosti.

Získejte certifikaci

Budete ohodnoceni studiem 365 po dokončení modulů. Ve většině případů budete okamžitě hodnoceni, takže neexistuje žádné frustrující vyčkávání, které by vám mohlo pomoci zjistit vaši platovou třídu. V závislosti na kurzu můžete být také hodnoceni v reálném pracovním prostředí. Úspěšní studenti získají odpovídající certifikaci, z nichž mnohé jsou uznávány odbornými institucemi.

Vynikající hodnota za peníze

Každý by měl mít možnost získat nové dovednosti snadno, přinejmenším to je to, o čem věříme, a proto nabízíme kurzy všem studentům všech schopností. V našem katalogu kurzů najdete materiál vhodný pro nováčky nebo studenty, kteří doufají, že staví na stávajících dovednostech, takže nikdo není vynechán. Rozhodující je, že naše kurzy jsou cenově dostupné a umožňují každému začít novou kariéru.

Jděte na vlastní Pace

Život může být hektický, dostaneme to, takže nebudeme tlačit na to, abyste šli tempem, které je pro vás nepohodlné. Pro nás, ať už zoomujete moduly nebo děláte scénickou cestu, je to všechno dobré. Krása studie se studiem 365 spočívá v tom, že můžete nastavit tempo, učit se v pohodlí vašeho domova a dokonce nás vzít s vámi na dovolenou!

Podpora odborníků

Každou chvíli potřebujeme pomocnou ruku a s námi budete mít právě to. Projděte moduly a materiály nezávisle, a pokud potřebujete asistenci nebo poradenství, bude lektor pouze e-mailem. Pracujeme ve spolupráci s učiteli, kteří jsou talentovaní, zkušení a velmi vášniví, co dělají.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Diplomy - Lawstudies » Vidět Certifikáty - Lawstudies » Vidět Certifikáty - OnlineStudies » Vidět Diplomas » Vidět Diplomy - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Anglický Právní Systém

Online forma Denní studium Kombinované 30 hodin August 2018 Spojené království London + 1 více

Získejte požadovanou kariéru a stanete se zkušenými právníky s Study365. Tento kurz anglického právního systému je komplexní a pokrývá všechny základy soudního systému, pracovního práva a pramenů práva. Učitelé odešli s pevným uchopením rolí a odpovědností v anglickém právním systému, abyste mohli s důvěrou a úspěchem vstoupit do povolání. [+]

Přehled:

Získejte požadovanou kariéru a stanete se zkušenými právníky s Study365. Tento kurz anglického právního systému je komplexní a pokrývá všechny základy soudního systému, pracovního práva a pramenů práva. Učitelé odešli s pevným uchopením rolí a odpovědností v anglickém právním systému, abyste mohli s důvěrou a úspěchem vstoupit do povolání.

Učení se Study365 má mnoho výhod. Materiál kurzu je dodán přímo k vám a může být přizpůsoben tak, aby odpovídal vašemu životnímu stylu. Je vytvořen odborníky v oboru, což znamená, že získáte přesné informace, které jsou aktuální a snadno srozumitelné.

Tento kurz se skládá z profesionálně vyprávěných modulů e-learningu, interaktivních kvízů, testů a zkoušek. Všechny jsou dodávány prostřednictvím systému, který budete mít přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po dobu 365 dní (12 měsíců). Efektivní podpůrné služby a studijní materiály vytvoří vaši důvěru pro zajištění vaší kvalifikace.... [-]


Certifikát V Zákoně O Smlouvách - úroveň 2

Online forma Denní studium Kombinované 30 hodin August 2018 Spojené království London + 1 více

Získejte požadovanou kariéru a stanete se kvalifikovaným kontraktním právníkem se Studiem365. Tento kurz v oblasti smluvních zakázek je komplexní a zahrnuje všechny základy právních vztahů, podmínky smlouvy a mnoho dalšího. Učitelé odešli s pečlivým pochopením rolí a odpovědností v oblasti smluvního práva, abyste mohli s důvěrou a úspěchem vstoupit do povolání. [+]

Přehled:

Získejte požadovanou kariéru a stanete se kvalifikovaným kontraktním právníkem se Studiem365. Tento kurz v oblasti smluvních zakázek je komplexní a zahrnuje všechny základy právních vztahů, podmínky smlouvy a mnoho dalšího. Učitelé odešli s pečlivým pochopením rolí a odpovědností v oblasti smluvního práva, abyste mohli s důvěrou a úspěchem vstoupit do povolání.

Učení se Study365 má mnoho výhod. Materiál kurzu je dodán přímo k vám a může být přizpůsoben tak, aby odpovídal vašemu životnímu stylu. Je vytvořen odborníky v oboru, což znamená, že získáte přesné informace, které jsou aktuální a snadno srozumitelné.... [-]


Kurzu Právní Sekretářky

Online forma Denní studium Kombinované August 2018 Spojené království London

Právní tajemníci poskytují administrativní podporu právníkům a právním vedoucím. Jakmile budete mít nějaké zkušenosti, můžete se stát starším sekretářem, PA nebo manažerem ve velké firmě. Můžete také pokračovat v dalším studiu, aby se stal zákonným výkonným nebo právním poradcem. [+]

Zkušený právní tajemník může vydělat až 45 000 liber ročně!

S uznávanou kvalifikací můžete začít úspěšnou kariéru s dostatečným prostorem pro postup.

Právní tajemníci poskytují administrativní podporu právníkům a právním vedoucím. Jakmile budete mít nějaké zkušenosti, můžete se stát starším sekretářem, PA nebo manažerem ve velké firmě. Můžete také pokračovat v dalším studiu, aby se stal zákonným výkonným nebo právním poradcem. Navíc můžete také pracovat na školení, abyste byli advokátem nebo advokátem. Jak můžete vidět, je to vzrušující kariéra s prostor pro postup.

Tento kurz zahrnuje širokou škálu informačních modulů, včetně anglického právního systému, pramenů práva, porozumění čtení, občanského, trestního a evropského práva a mnoho dalších. Jedná se o velmi zajímavý kurz a plně vás vybaví pro práci jako právní tajemník.... [-]


Diplom

Diplom V Obchodním Právu - úroveň 3

Online forma Denní studium Kombinované 30 hodin August 2018 Spojené království London + 1 více

Pokud byste chtěli vstoupit do povolání obchodního práva, pak je to pro vás kurz. Kurz našeho obchodního práva byl vytvořen odborníky v oboru a bude vést studenty prostřednictvím základů obchodního práva. Porozumět základům podnikání, způsobu jejich fungování, právním koncepcím, které tvoří podniky a hlavní struktury podnikání. [+]

Přehled

Pokud byste chtěli vstoupit do povolání obchodního práva, pak je to pro vás kurz. Kurz našeho obchodního práva byl vytvořen odborníky v oboru a bude vést studenty prostřednictvím základů obchodního práva. Porozumět základům podnikání, způsobu jejich fungování, právním koncepcím, které tvoří podniky a hlavní struktury podnikání.

Moduly jsou sestaveny v komplexním a snadno srozumitelném formátu a zahrnují užitečná témata, jako je firemní struktura, operace a odpovědnost. Celkově je kurz extrémně informativní a studentům poskytne dobrou znalost obchodního práva.

Studium Studie365 má mnoho výhod. Materiál kurzu je dodán přímo k vám a může být přizpůsoben tak, aby odpovídal vašemu životnímu stylu. Je vytvořen odborníky v oboru, což znamená, že získáte přesné informace, které jsou aktuální a snadno srozumitelné.... [-]