St. Patrick's

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena jako škola v 1803, Svatého Patrika College se rozrostla do nejvyšší úrovně učení instituce přivítání studentů z celého světa, aby naše areály v centrální Londýn. Máme partnerství s některými z nejvíce zavedených a inovativní jmen ve Velké Británii vzdělávání, vám nabízí HNDs, vysokoškolák a postgraduální programy v mnoha předmětech. Prostřednictvím našich zařízení a zkušených lektorů, tyto programy poskytují dovednosti a znalosti, které přinášejí úspěšné kariéry.

Život měnící zkušenost Londýn je ideálním místem k zahájení globální kariéru, a získat skutečně jedinečný zážitek studentů. Naše centrální areál staví mezinárodní obchodní ústředí, kultura, umění, design, hudbu a svět příležitostí na dosah ruky. Je to ideální místo, aby se dopad, a celoživotními přáteli.

Kontaktujte nás nyní a připojit se studenty z více než 80 zemí které již pociťují výhody svatého Patrika vzdělávání.

Nabízíme svět příležitostí v centru Londýna Vzhledem k tomu, že byla založena v roce 1803, St Patrick je se vyvinul v mezinárodní vysokoškolské přivítání studentů z celého světa. Jsme majákem pro ty, kteří hledají kvalitní britské vzdělání, spolu s progresivní dovednosti a nové perspektivy potřebné pro daří kdekoli na světě.

Kvalita a excelence Naším hlavním cílem je poskytovat nejvyšší vzdělávací standardy, takže můžete dosáhnout stejně vysoké profesních cílů. Náš akademický tým jsou ručně vybral pro své studentské zaměřený přístup - stejně jako našich partnerů.

Uspokojování potřeb průmyslu a studentů Přinášíme teorie k životu za použití jej do "reálného světa" zážitky. Budete absolvent s in-hluboké znalosti a schopnost aplikovat je na úrovni států i na mezinárodní scéně. Můžete se začít připravovat na kariérní úspěch z prvního dne, a získají možnost zvýšit svůj životopis dále, než je standardní přístup ke vzdělání.

Buďte v srdci pulsující Londýna Zkušenost života v jednom z nejvýznamnějších světových, zajímavých a různorodých měst. Londýn je ideální místo, aby se ponoří do kultury, umění a hudby - a dělat celoživotními přáteli.

Nacházíte se v hlavní obchodní a finanční kapitál, který je obklopen některými z nejdůležitějších jmen napříč bohatství průmyslu. Budete mít také v centru světového designu, módy a mediální centrum. Poslání a vize Naše vize Naší vizí je být uznána jako vysoce kvalitní poskytovatel vzdělávání, zvýšení zaměstnatelnosti našich vzdělávajících se osob, rozšíření přístupu ke vzdělání ve společnosti, a podporovat sociální začleňování občanů. S tímto cílem na mysli, jsme se shromáždili na světové úrovni akademického týmu, a nabízíme kvalitní zajištěna dodávka.

Poslání Poslání St Patrickova vysoká škola je umožnit našim studentům prostřednictvím vzdělávání, a tím změnit jejich životy. Snažíme se překonat kulturní a jiné hranic po celém světě, aby paže našim studentům kompetence a důvěru vyniknout. St Patrick má za cíl poskytnout našim studentům s nejlepším možným vzdělávání za přijatelnou cenu. Kontaktujte nás nyní a připojit se studenty z více než 80 zemí, které vytěžili z dané svatého Patrika vzdělávání.

Vidět LLB »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLB

Bakalář Práv (LLB)

Campus forma Denní studium 3 let August 2017 Spojené království Londýn

Jedná se o kvalifikační stupeň "moci nastavit si na cestě k tomu stát se obhájcem nebo advokátem - tím, že nabízí osvobození od akademického fázi právního vzdělávání. Úspěch v zákoně také vyžaduje silné analytické, komunikační a výzkum ... [+]

Bakalář práv (LLB) Jedná se o kvalifikační stupeň "moci nastavit si na cestě k tomu stát se obhájcem nebo advokátem - tím, že nabízí osvobození od akademického fázi právního vzdělávání. Úspěch v právu vyžaduje také silné analytické, komunikační a výzkumné dovednosti, z nichž všechny jsou nabroušené prostřednictvím tohoto stupně. Vaše studie vám poskytne i základní a odborné znalosti, které potřebují rozvíjet úspěšnou právnickou kariéru. Obsah kurzu Stupeň se zabývá hlavními předměty, které tvoří právní systém. Patří mezi ně trestní právo, veřejné právo, právo občanskoprávních deliktů, pozemkového práva a práva duševního vlastnictví. Ve třetím a posledním roce bude také mít povinnou papír v judikatuře a právní teorii. Kariéra Směr Bachelor of Laws (LLB) je váš klíč ke kariéře advokátem či advokátem, o zajištění vašeho způsobilosti pro kurzy právní praxe a bar Vocational. Jádro praktické dovednosti, které získají, jsou však vždy v poptávce po celé soukromým a veřejným sektorem. Studium práva v globálním základní kapitál Studium v ​​Londýně staví některé ze světově nejvíce high-profil advokátních kanceláří, soudů a organizací v dosahu. Existuje jen velmi málo lepším místem pro nastoupení na právnické kariéry. Tato kvalifikace se uděluje University of London. Struktura kurzu Váš dvanáct modul LLB Kurz se skládá ze čtyř povinných modulů *** první rok a tři povinné moduly a jednou z možností, ve druhém roce. Zbývající čtyři moduly jsou vyrobeny z jednoho povinného modulu v Jurisprudence a právní teorie a navíc vaše individuální výběr ze 3 modulů ze seznamu deseti dostupných možností, s výjimkou možnosti vzít v druhém roce. Moduly kurzu... [-]