University of London, School of Advanced Study

Úvod

Read the Official Description

Škola pokročilého studia (SAS), University of London sdružuje 10 mezinárodně renomované výzkumné ústavy tvoří národní centrum ve Velké Británii na podporu a podpoře výzkumu v humanitních oborech. Škola také pořádá multidisciplinární centrum, Sdružení pro lidská práva.

Nachází se v samém srdci duševního Londýně v Bloomsbury - obklopené University of London vysokých škol, včetně UCL, LSE, SOAS, Birkbeck, London School of hygieny a tropické medicíny, Institut vzdělávání, jakož i Britské muzeum a Britská knihovna - SAS nabídek Unikátní vědecká komunita pro postgraduální studenty v humanitních oborech. Naši studenti těžit ze snadného přístupu k neuvěřitelně bohatých výzkumných zdrojů včetně Senate House Library, University of ústřední knihovny v Londýně a jedním z největších humanitní výzkum sbírek ve Velké Británii.

Šest z ústavů School nabízí celou řadu programů vyučovaných magisterských a doktorských dozor v oblastech jejich odborné znalosti v oblasti: historie, dějiny umění, francouzština / němčina / hispánské / italština / portugalština kulturách a literaturách, studia angličtiny, právo, politika a mezinárodní rozvoj, Lidská práva, Commonwealth studie, latinskoamerických studií, uprchlických studií, Mezinárodní řízení podniků a finanční regulace a zdanění.

SAS obdrží vyšší než národní průměr sazeb spokojenosti. V 2013 národních postgraduálních studentů průzkumů, 85% z magisterského studentů uvedlo, že jejich učení a učení zkušenosti překročila jejich očekávání a 88% výzkumných studijních studentů uvedlo, že jejich celková zkušenost překročila jejich očekávání.

Financování: SAS stipendií

Postgraduální režim podpory (pouze 2015-16)

Existuje pět ocenění až do maximální výše 10.000 libra na pokrytí školného a přispívají k nákladům na údržbu (v případě potřeby), které jsou k dispozici pro 2015-16 pouze prostřednictvím HEFCE financovaného postgraduální program podpory. Toto schéma jednoroční si klade za cíl podpořit studenty z nedostatečně zastoupených skupin mezi School učil magisterském obyvatel, kteří si přejí, aby provedla postgraduální učil program.

Způsobilost: Ocenění bude omezena na studenty, kteří jsou:

Pokrok od vysokoškolský kurs, pro které byly nabité vyšší školné platný od roku 2012 až 13 a kteří nemají ekvivalent nižší kvalifikací (ELQ), tj již mají pány nebo vyššího stupně; Podniku magisterské kurzy v každém předmětu, s výjimkou MRes, Distanční vzdělávání, PGDip a PGCert; Studium na plný úvazek nebo na částečný úvazek na dobu nejvýše dvou let; S bydlištěm ve Spojeném království, nebo Evropské unii; Self-financoval; Ze skupiny, která je průkazně nedostatečně zastoupeny mezi School učil magisterském populace.

Poznámka: Uchazeči musí splňovat všechna výše uvedená kritéria. Je škola určit, které studenti z nedostatečně zastoupených skupin mezi School učil magisterském populace. Údaje a příklady budou poskytovány k panelu.

Použití: Aby bylo možno použít pro postgraduální program podpory stipendium na škole, musí jste použili ke studiu zde. Prosím, prohlédněte si naši magisterské tituly webové stránky nebo ústavu webové stránky, a pak informace o tom, jak se uplatnit. Postgraduální program podpory stipendium soutěž pro 2015-16 končí v pondělí 01.6.2015.

SAS stipendií (Coffin fond pro slibných studenty)

Škola je schopen poskytnout dva SAS stipendií přes rakve fondu pro slibné studenty. V roce 2015-16, ocenění jsou 12,500libra na pokrytí školného a přispět k nákladům na údržbu (v případě potřeby) a bude udělen na dva studenty, kteří mají prokazatelně vynikal ve své bakalářský titul.

Způsobilost: Hlavním kritériem, na kterém jsou žádosti posuzovány je akademický zásluha. Úspěšný žadatel bude výjimečné kvality, o tom svědčí předchozí akademický úspěch na bakalářské úrovni, s vynikající značkou dosaženého v posledním ročníku projektu / disertační práce. Úspěšní žadatelé budou mít skutečné a prokazatelné zájem podniku magisterský titul na School of Advanced Study. Kromě toho, ceny jsou otevřeny pro studenty, kteří jsou:

Self financován, se sídlem v Británii, Evropské unie (EU) nebo v zámoří; Studium na plný úvazek nebo na částečný úvazek na dobu nejvýše dvou let; Podniku magisterských v každém předmětu (kromě MRes, Vzdálenosti
Učení, PGDip a PGCert).

Použití: Aby bylo možno použít pro postgraduální program podpory stipendium na škole, musí jste použili ke studiu zde. Prosím, prohlédněte si naši magisterské tituly webové stránky nebo ústavu webové stránky, a pak informace o tom, jak se uplatnit. Postgraduální program podpory stipendium soutěž pro 2015-16 končí v pondělí 01.6.2015.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Contact

University of London, School of Advanced Study

Adresa, 1. řádek City of London, Anglie, Spojené království
Website http://www.london.ac.uk/
Telefonní číslo +44 20 7862 8000