Nottingham Trent University - Nottingham Law School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nottingham Law School je jeden z největší univerzita právnické školy ve Velké Británii s pověstí pro inovace a co přináší nejvyšší standardy právní vzdělání a vzdělání, Naším posláním je připravit studenty na budoucí povolání a máme prokazatelné výsledky v absolventa zaměstnatelnosti. Pověření školy mluví samy za sebe.

Výuka excelence

Naše odkazy s předními místní, národní a mezinárodních advokátních kancelářích a komor advokáty "držet nás v popředí právnického vzdělání. NTU je v první desítce univerzit ve Velké Británii na počtu studentů, kteří se celoroční pracovní stáže (Hesa 2013-14). Náš oceněný Právní poradenské středisko projekt poskytuje více než 100 příležitostí k získání uspokojující, praktické právní zkušenosti. Ty budou učit právně kvalifikovaných pracovníků, kteří mají skutečné praktické zkušenosti v právní odvětví a také předních akademiků, jejichž výzkum řídí naše kurzy. Uvědomujeme si, že flexibilní studie je stále důležitější, které nabízejí na plný úvazek, na částečný úvazek a vzdálenostní učící programy. Všechny naše bakalářské tituly práva jsou uznány Solicitors regulačního úřadu a Bar Standards Board jako kvalifikované právní vzdělání. Naše Legal Practice Course nepřetržitě obdržel nejvyšší možný stupeň utajení podle zákona Society / Advokáti regulační úřad od svého založení. Jsme jedním z pouhých devíti vzdělávacích zařízení potvrzených Bar Standards Board doručit Bar odborný kurz. Nabízíme široký sortiment LLMs, a to jak akademické a profesní, jakož i doktorandské a profesionální doktorát programy. Byli jsme první nabídnout plný úvazek LLM ve schopnosti prosazovat zájmy mimo USA. Nabízíme také výrazný řadu zadávacích ložisek a CPD kurzy pro odborníky, včetně profesionálního Certificate v ochranných známkách praxi a Postgraduální Certificate in nařízení právní služby. Naše vysoce hodnocené Diplom v konverzním kurzu Právo má rychlost průchodu přes 90%. Vysoká kalibr výzkumu na Nottingham Law School byl uznán pod REF 2014. Bylo zjištěno, že nejméně mezinárodně uznávané kvality Více než 88% z výsledků výzkumu organizovaných školou, které byly hodnoceny.

Místo, kde se

Nottingham Law School vynikající vybavení, včetně falešných soudních síní, knihovnou 13 milionů liber, více než 7000 počítačových stanic a nově zrekonstruovaných budov, zajistit naši studenti mají nejlepší prostředí, ve kterém se učit. Máme celou sekci knihovny věnovanou Nottingham Law School, který zahrnuje časopisy, učebnice, praktického texty, zprávy a právní předpisy. Vyhrazená kariéra a nábor servis pro naše odborných kurzů poskytuje studentům s poradenství a pomoc při hledání smlouvu výcvik nebo pupillage. Vzrušující existují možnosti studovat v Evropě, s naším programem Mezinárodní letní školy. Proč ne zvýšit svou kariéru tím, že učí cizí jazyk, připojit k jedné z našich mnoha klubů a společností, včetně Lex Law Society, nebo udržovat v kondici v našich vynikajících sportovních zařízení?

Místa

Nottingham

Adresa, 1. řádek
Nottingham Trent University
Burton Street

NG1 4BU Nottingham, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium