Read the Official Description

Manchester Metropolitan University má hrdé dědictví z roku 1824. Jedná se o jednu z největších univerzit ve Velké Británii s více než 38 000 studenty a je doma rozmanité mezinárodní studentské populace z více než 120 zemí.

Univerzita je zařazena mezi 200 nejlepších světových univerzit mladších 50 let *, což je míra jejího závazku poskytovat a podporovat kvalitní výzkum a výuku.

Areál Manchester Metropolitan se nachází v centru Manchesteru, mezi světoznámou hudbou, uměním, nákupními a sportovními místy a druhým největším čínským městem ve Velké Británii. Manchester je považován za "nejlepší město žijící v Británii" ** a je jedním z 10 nejlepších míst světa na světě.

Univerzita prochází investičním programem ve výši 400 milionů liber, aby zvýšila své výukové a výzkumné zázemí, budovy a veřejné prostory.

85% výzkumu Manchesteru Metropolitan má "světovou špičku" nebo "mezinárodní vynikající" dopad, jeho škola architektury je 7. místo na světě a jeho Business School má prestižní akreditaci AACSB a AMBA a řadí ji mezi elitní skupinu obchodní školy po celém světě.

Manchester Metropolitan poskytuje svým studentům pravidelné zaměstnatelné akce včetně poradenských workshopů, průmyslových sítí, hostujících řečníků a kariérních veletrhů. Univerzita má průmyslové vazby s globálními společnostmi, včetně společností Nike, Hilton, DHL a Dentsu Aegis Network, a studenti mají prospěch z celoživotního přístupu k digitální kariérové ​​službě.

Univerzita poskytuje výběr stipendií výlučně zahraničním studentům až do výše 5 000 liber.

* Times Vysoké školství Mladé univerzitní hodnocení 2018

** Celosvětový průzkum o životnosti 2018 od Economist Intelligence Unit

† časový limit života v městském indexu 2018

Výzkumný rámec excelence (REF) 2014-21

‡ Hodnocení QS World University podle předmětu 2018

§Založeno na umístěních zajištěných v letech 2017-18

Citovaná výše stipendia se vztahuje na akademický rok 2018-1919 a může se změnit pro akademický rok 2019-20

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Manchester Metropolitan University

Zrychlete svou právnickou kariéru s kurzem konverze na absolventský diplom v oboru práva (GDL). Je určen pro studenty, kteří chtějí provázat a odměňovat právní kariéru, a ... [+]

Přehled

Náš diplom v oboru práva (GDL) je konverzační kurz. Pokud máte vysokoškolský diplom, který vám není právním, můžete vám rychle získat první právní kvalifikaci. Za pouhý rok založíte základy, které potřebujete k vytvoření právní kariéry.

Existuje silné zaměření na rozvoj vašich praktických právních dovedností. Pomůžeme vám také rozvíjet základní právní znalosti, které budete potřebovat v tomto odvětví.

Je to skvělý úvod do právních předpisů a odrazový můstek k dalšímu právnímu vzdělání, jako je například kurz právnické praxe, který se stane advokátem nebo advokátem v barovém tréninku, aby se stal advokátem.... [-]

Spojené království Manchester
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Manchester Metropolitan University

Je navržen tak, aby vás připravil na život jako advokát, program LPC v Manchesteru Law School vám poskytne důkladný a důsledný začátek vaší kariéry. S důrazem na simulaci ... [+]

Přehled

Vykonávejte své právní dovednosti v živých situacích. A naučí se nejnovější teorie od akademických odborníků. Manchester Law School vám nabízí to nejlepší z obou světů v podporující univerzitní komunitě.

Ať už pracujete prostřednictvím případové studie ve skupině, nebo se učíte o profesionálním chování vedoucího v oboru, připravujeme vás na život jako advokát. Rozvíjíme vaše právní znalosti při prozkoumání obchodní stránky toho, co je potřeba k úspěchu.

Reálná praxe

Vytvoříte dovednosti, které musíte myslet a chovat se jako profesionálové. Rozhovor s klienty, písemné rady, příprava právních dokumentů, objevení se na soudu - náš interaktivní kurz pokrývá vše.... [-]

Spojené království Manchester
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

LLM

Manchester Metropolitan University

Díky možnosti rozšířit si znalosti o právu a rozvinout pokročilé dovednosti v oblasti právního výzkumu vyučuje LL.M významnou podporu vašim budoucím perspektivám přidáním ... [+]

Přehled

Pokud jste připraveni vykonat svou právní kariéru v určitém směru, LLM je vynikajícím dalším krokem.

Tento kurz je určen k rozšíření znalostí o právu při rozvíjení pokročilých právních výzkumných dovedností. LLM si můžete udržet široký, nebo se můžete specializovat v jedné ze čtyř oblastí:

Zákon o rovnostiEvropské právoLidská právaPrávo a společnost

Kopání hlouběji

Dozvíte se od našich akademických odborníků a praktikujících právníků, abyste se podrobněji zabývali tím, jak a proč se zákon vytváří a jak se uplatňuje.

Budete také zkoumat, jak se to týká politik a procesů tvorby politik na národní, evropské a mezinárodní úrovni.... [-]

Spojené království Manchester
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Location address
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

Manchester, England, M15 6BH GB
Social Media