Manchester Metropolitan University

Úvod

Read the Official Description

Datuje se do roku 1824, Manchester Metropolitan University je jedním z největších a nejoblíbenějších univerzitách ve Velké Británii, s více než 36.000 vysokoškoláka a postgraduální studenty, včetně různorodé společenství 3000 zahraničních studentů ze 120 zemí.

Více než 350 milionů £ bylo investováno k vytvoření world-class vzdělávací prostředí, s některými z nejlepších výukových a vzdělávacích zařízení ve Velké Británii. Univerzita je nyní umístěn mezi globálním top 3% institucí a je zařazen na předních světových univerzitách 150 pod 50 let (Times Higher Education 2016).

Manchester Met přináší vynikající výzkum, který řeší největší výzvy, kterým čelí současné společnosti. 85% k výsledkům výzkumu dopadu na univerzitě je hodnocena jako přední světový nebo mezinárodně excelentní (Research Excellence Framework 2014), a bude probíhat pod vedením akademických pracovníků, kteří jsou přední odborníci ve svých oborech.

Město-centrum školní areál se nachází v centru Manchesteru, mezi světově proslulého nočního života, hudby, umění, nákupní a sportovišť ve Velké Británii je "nejlepší město pro život v" (Globální obyvatelnost Survey 2016).

Manchester Met získala silnou reputaci pro rozvoj pracovních připravené globální absolventy, s více než 1000 kurzů se zaměřením na průmyslovou zkušeností a zaměstnatelnosti, odkazy na více než 70 profesních sdružení a silné pracovní vztahy se světovými lídry.

Univerzita má 10 tematických oblastí zařadil do top 20 ve Velké Británii (kompletní University Guide 2017), včetně umění a designu, architektury, fyzioterapie a pohostinství, volný čas, rekreace a turistiky.

Zkušení pracovníci, poradenstvím, volné angličtiny výuka a specializované Mezinárodní úřad zajistí, že zahraniční studenti dostávají veškerou podporu, kterou potřebují k úspěchu v jejich studiu na Manchester Met.

Manchester Metropolitan University se zavázala k rozpoznání vysoce dosažení mezinárodní studenty a má omezený počet stipendií k dispozici až do výše £ 5000.

Klíčová fakta:

  • Centrum města kampus se nachází v centru Manchesteru
  • Manchester je nejlepší město ve Velké Británii žít v (The Global obyvatelnost Survey 2016)
  • 350 milionů £ bylo investováno do zařízení
  • Profesionální kariéra poradenství během studia a po dobu 3 let po absolutoriu
  • Průmysl spojení s globálních společností, včetně IBM, Panasonic, Disney, Airbus, Siemens, Nissan, Puma a Canon
  • Zařadil do globální top 3% (Times Higher Education 2016)
  • 85% výzkumu má "svět-vedoucí" nebo "mezinárodně vynikající" dopad (REF 2014)
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Diplomy » Vidět LLM » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Absolvent Diplom V Oboru Práva (společná Odborná Zkouška)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

Dále nabízíme Volná místa a zaměstnatelnosti poradce, který vám pomůže učinit kroky do plnění právních kariéry.

Vlastnosti a výhody předmětu

Mooting společnost na právnické fakultě je velice aktivní, pořádá pravidelné mooting schůzky a debaty podporované týmem odborných lektorů. Naše Mooting týmy soutěžily v a nejvyšší úroveň od 2013-16 a měli pravidelný národní úspěch v oblasti hospodářské soutěže.

Oceněné prostředí fakulty Manchester Law School je inspirativní a vysoce profesionální prostředí, ve kterém se studovat, bydlíte v moderních přednáškách, studijních zónách, právních knihovnách a soudní síni. ... [-]


Postgraduální Diplom V Právní Praxi (LPC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Manchester + 1 více

Navržen tak, aby vás připraví na život jako advokát, LPC programu na Manchester Law School vám poskytne důkladné a přísné start své kariéry. S důrazem na simulaci reálného života právních situací, kurz je praktické a interaktivní, s použitím dílny a efektivních metod výuky podporované online materiálů, které vám pomohou rozvíjet praktické a teoretické dovednosti potřebné pro právní praxi. Dozvíte se, jak myslet a chovat se jako právní zástupce od počátku. [+]

Náš kurz právnické praxe (Law Practice Course - LPC) vám nabízí základní školení, které potřebujete k přípravě na život jako advokát. Náš klient zaměřený na LPC vám poskytne právní znalosti, dovednosti a obchodní porozumění, které se dají prosperovat na dnešním trhu a klást důraz na simulaci právních scénářů v reálném životě.

Kurz je praktický a interaktivní, s využitím workshopů a účinných metod výuky podporovaných online materiály, který vám pomůže rozvíjet praktické a teoretické dovednosti potřebné pro právní praxi. Naučíte se od počátku myslet a chovat se jako právník.

Pokud jste z Velké Británie nebo z EU, můžete mít nárok na postgraduální půjčku, která bude financovat studium, pokud si vyberete kombinaci kurzu Právnická praxe (LPC) a LLM, LLM v právnické praxi (Full Award). Platí podmínky a podmínky.... [-]


LLM

LLM (Master of Laws)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

Výzkumné metody Disertační práce Rovnost a lidská práva Evropské migrační a azylové právo

Jednotky variant jsou závislé na dostupnosti a zdrojích.

Typické požadavky na vstup

Budete mít diplom ve Spojeném království (nebo mezinárodní ekvivalent) na dobu minimálně 2: 2 buď v právu nebo příslušného sociálně-vědní disciplína založená.

[-]

Contact
Adresa destinace
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

Manchester, Anglie, M15 6BH GB
Social Media
Adresa destinace
Manchester Metropolitan University,
Cheshire Campus,
Crewe Green Road

Crewe, Anglie, CW1 5DU GB
Social Media