Manchester Metropolitan University

Úvod

Read the Official Description

Univerzita prochází rozsáhlým programem kapitálových investic ve výši 400 milionů liber na zařízení, budovy a veřejné prostory a je nejzelenější univerzitou ve Velké Británii **.

Náš areál se nachází mezi světoznámou hudbou, uměním, nákupními a sportovními místy a druhým největším čínským městem ve Velké Británii. Manchester je považován za "nejlepší město žijící v Británii" † a jeden z 10 nejlepších měst na světě.

85% našeho výzkumu má "světový špičkový" nebo "mezinárodně vynikající" dopad, naše škola architektury se umístila na 6. místě ve světě a naše Business School má prestižní akreditaci AACSB a řadí ji mezi elitní skupinu obchodních škol po celém světě.

Poskytujeme našim studentům pravidelné zaměstnatelné akce, včetně konzultačních workshopů, průmyslových sítí, hostujících řečníků a kariérních veletrhů, jakož i poradenství v oblasti kariéry během studia a po dobu 3 let od ukončení studia.

Univerzita má akademické partnerství po celém světě. Patří mezi ně partnerské výukové partnerství, kde jsou tituly Manchester Metropolitan University dodávány s místními partnery, studentské výměnné partnerství s 121 univerzitami a výzkumná spolupráce.

Společnost Manchester Met uděluje omezené množství stipendií pro vicekancléře, každý v hodnotě 5 000 liber *. Tato stipendia jsou otevřena pro zahraniční studenty, kteří se zapsali na program prezenční nebo postgraduální studium na plný úvazek v září 2018 nebo v lednu 2019.

* Times Vysokoškolské vzdělání Mladé vysoké školy v roce 2017

** Lidé a Planet University League 2017

† Průzkum globální životnosti 2017 od Economist Intelligence Unit

‡ Časový limit časového indexu 2018

§REF 2014-2021

"Pořadí světových univerzit podle tématu 2017

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Law Diplomy » Vidět Law LLM » Vidět Health MSc » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Absolventský diplom v oboru práva (běžná odborná zkouška)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Manchester + 1 více

Zrychlete svou právnickou kariéru s kurzem konverze na absolventský diplom v oboru práva (GDL). Je určen pro studenty, kteří chtějí provázat a odměňovat právní kariéru, ale nemají vysokoškolské vzdělání ani pro ty, kteří mají významné pracovní zkušenosti, ale nemají formální kvalifikaci. [+]

Přehled

Zrychlete svou právnickou kariéru s kurzem konverze na absolventský diplom v oboru práva (GDL). Je určen pro studenty, kteří chtějí provázat a odměňovat právní kariéru, ale nemají vysokoškolské vzdělání ani pro ty, kteří mají významné pracovní zkušenosti, ale nemají formální kvalifikaci.

Mnoho zaměstnavatelů je přitahováno k studentům GDL na stále rostoucím právním trhu práce, neboť nabízíte svým organizacím další dovednosti a zkušenosti.

Tento kurz vám poskytne důkladné zakládání v základních právních subjektech. Nabízí vysokou úroveň osobního výuky v přednáškách a seminářích a politika otevřených dveří pro akademické nebo pastorační poradenství, je životní prostředí příznivé a přátelské. Nabízíme také poradce v oblasti kariéry a zaměstnatelnosti, který vám pomůže podniknout kroky k plnění právní kariéry.... [-]


Postgraduální diplom v právní praxi (LPC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Manchester + 1 více

Je navržen tak, aby vás připravil na život jako advokát, program LPC v Manchesteru Law School vám poskytne důkladný a důsledný začátek vaší kariéry. S důrazem na simulaci právních situací v reálném životě je kurz praktický a interaktivní, s využitím workshopů a účinných metod výuky podporovaných online materiály, který vám pomůže rozvíjet praktické a teoretické dovednosti potřebné pro právní praxi. Naučíte se od počátku myslet a chovat se jako právník. [+]

Přehled

Náš kurz právnické praxe (Law Practice Course - LPC) vám nabízí základní školení, které potřebujete k přípravě na život jako advokát. Náš LPC se zaměřením na klienty vám poskytne právní znalosti, dovednosti a obchodní porozumění, které vám pomohou na dnešním trhu a kladou důraz na simulaci právních scénářů v reálném životě.

Kurz je praktický a interaktivní, s využitím workshopů a účinných metod výuky podporovaných online materiály, který vám pomůže rozvíjet praktické a teoretické dovednosti potřebné pro právní praxi. Naučíte se od počátku myslet a chovat se jako právník.

Pokud jste z Velké Británie nebo z EU, můžete mít nárok na postgraduální půjčku, která bude financovat studium, pokud si vyberete kombinaci kurzu Právnická praxe (LPC) a LLM, LLM v právnické praxi (Full Award). Platí podmínky a podmínky.... [-]


LLM

LLM (Master of Laws)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Manchester + 1 více

Díky možnosti rozšířit si znalosti o právu a rozvinout pokročilé dovednosti v oblasti právního výzkumu vyučuje LL.M významnou podporu vašim budoucím perspektivám přidáním mezinárodně uznávané postgraduální právní kvalifikace k vašim stávajícím dovednostem a zkušenostem. [+]

Přehled

Díky možnosti rozšířit si znalosti o právu a rozvinout pokročilé dovednosti v oblasti právního výzkumu vyučuje LL.M významnou podporu vašim budoucím perspektivám přidáním mezinárodně uznávané postgraduální právní kvalifikace k vašim stávajícím dovednostem a zkušenostem.

Rozvíjíte hluboké pochopení toho, jak a proč se zákon vytváří, jak je uplatňován a jaký je jeho vztah k politikám a procesům tvorby politik na národní, evropské a mezinárodní úrovni.

Program je navržen tak, aby vám poskytl flexibilitu přizpůsobit studium tak, aby splňovalo vaše vlastní profesní nebo akademické cíle. Specializujete se na konkrétní oblast práva, která vás zajímá, a současně vyvíjet pokročilé kritické, analytické a hodnotící schopnosti.... [-]


Contact
Adresa destinace
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

Manchester, England, M15 6BH GB
Social Media