Manchester Metropolitan University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Manchester Met má hrdé dědictví z roku 1824. Jsme také jednou z největších univerzit ve Velké Británii s více než 38 000 studenty.

Podle žebříčku Times Higher Education Young University Rankings 2019, který je měřítkem našeho závazku poskytovat a podporovat kvalitní výzkum a výuku, patříme mezi 200 nejlepších univerzit světa mladších 50 let.

Vybavení

Máme vynikající vybavení, včetně více než 4 000 studentských počítačů, stejně jako knihovnu kampusu, která je během semestru otevřena nepřetržitě. Máme také plánovaný investiční program ve výši 400 milionů liber na posílení našich výukových a výzkumných zařízení, budov a veřejných prostor.

Výzkum

85% našeho výzkumu má „světový“ nebo „mezinárodně vynikající“ dopad podle rámce Research Excellence Framework (REF) 2014-21 a naše Business School má prestižní akreditace AACSB a AMBA, což ji řadí mezi elitní skupinu obchodních škol po celém světě .

Studentská podpora

Disponujeme vysoce zkušenými pracovníky, kteří nabízejí kariérní poradenství a bezplatné hodiny anglického jazyka, a také máme vyhrazenou mezinárodní kancelář, která zajišťuje, aby zahraniční studenti dostali veškerou podporu, kterou potřebují k úspěchu.

Klíčová fakta

  • Studentské zkušenosti: Máme více než 3 500 zahraničních studentů z více než 140 zemí
  • Vynikající lokalita: Manchester je nejlepším městem Spojeného království, ve kterém žije (* Globální průzkum využitelnosti 2018
  • Dostupnost: Máme řadu stipendií pro zahraniční studenty do 5 000 GBP

Místa

Manchester

Adresa, 1. řádek
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

M15 6BH Manchester, Anglie, Spojené království