Přečtěte si oficiální popis

Manchester Met má hrdé dědictví z roku 1824. Jsme také jednou z největších univerzit ve Velké Británii s více než 38 000 studenty.

Podle žebříčku Times Higher Education Young University Rankings 2019, který je měřítkem našeho závazku poskytovat a podporovat kvalitní výzkum a výuku, patříme mezi 200 nejlepších univerzit světa mladších 50 let.

Vybavení

Máme vynikající vybavení, včetně více než 4 000 studentských počítačů, stejně jako knihovnu kampusu, která je během semestru otevřena nepřetržitě. Máme také plánovaný investiční program ve výši 400 milionů liber na posílení našich výukových a výzkumných zařízení, budov a veřejných prostor.

Výzkum

85% našeho výzkumu má „světový“ nebo „mezinárodně vynikající“ dopad podle rámce Research Excellence Framework (REF) 2014-21 a naše Business School má prestižní akreditace AACSB a AMBA, což ji řadí mezi elitní skupinu obchodních škol po celém světě .

Studentská podpora

Disponujeme vysoce zkušenými pracovníky, kteří nabízejí kariérní poradenství a bezplatné hodiny anglického jazyka, a také máme vyhrazenou mezinárodní kancelář, která zajišťuje, aby zahraniční studenti dostali veškerou podporu, kterou potřebují k úspěchu.

Klíčová fakta

  • Studentské zkušenosti: Máme více než 3 500 zahraničních studentů z více než 140 zemí
  • Vynikající lokalita: Manchester je nejlepším městem Spojeného království, ve kterém žije (* Globální průzkum využitelnosti 2018
  • Dostupnost: Máme řadu stipendií pro zahraniční studenty do 5 000 GBP
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

Manchester Metropolitan University

Naše LLM v právní praxi s LPC spojuje základní dovednosti a znalosti, které je možné trénovat jako právník, a magisterské právní výzkumné dovednosti, které vám mohou pomo ... [+]

Zkombinujte své školení právníků s LLM. Získejte specializované právní znalosti a vynikněte na konkurenčním trhu práce.

Přehled

Naše LLM v právní praxi s LPC spojuje základní dovednosti a znalosti, které je možné trénovat jako právník, a magisterské právní výzkumné dovednosti, které vám mohou pomoci vyniknout na konkurenčním trhu práce.

Připraven na práci

Prvek LPC je navržen tak, aby vás připravil na život jako právní zástupce. Je to praktické, interaktivní a poskytované zkušenými právníky, kteří rozumí tomu, co je zapotřebí k úspěchu na pracovišti. Při studiu se naučíte myslet a chovat se jako právní zástupce.

... [-]
Spojené království Manchester
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

International students: Introducing our University

Adresa destinace
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

Manchester, Anglie, M15 6BH GB
Sociální média