London School of Economics and Political Science

Úvod

Read the Official Description

London School of Economics a politologie (LSE) je prvotřídní centrum pro jeho koncentraci výuky a výzkumu v celé řadě sociálních, politických a ekonomických věd. Společnost byla založena v roce 1895 tím, Beatrice a Sidney Webb, LSE má vynikající pověst vynikající akademické kvality. LSE je neobvyklý univerzita. Jen málo univerzitní instituce ve světě jsou jako mezinárodní. Studie o sociálních, ekonomických a politických problémů, se vztahuje nejen na Spojené království a Evropské unie, ale i země každém kontinentu. Od svého založení LSE má za cíl být laboratoř sociálních věd, místo, kde jsou vyvíjeny nápady, analyzovat, vyhodnotit a rozšířit po celém světě. Proč studovat zde?

Research In 2008 LSE 's vynikající úspěch v Research Assessment Exercise potvrdil jako světový vedoucí výzkumné univerzity. Škola měl nejvyšší procento světa vedoucí výzkumu nějaké univerzity ve Velké Británii, doplňování nebo přicházející blízko vrcholu řady žebříčku excelenci ve výzkumu.

Výuka LSE nabízí velmi širokou škálu vysokoškoláka a postgraduálních kurzů ve společenských vědách. Výuka probíhá prostřednictvím akademických oddělení a mezioborové ústavy, a ve spolupráci s mezinárodně uznávanými vysokoškolských institucí.

Engagement Nastavit zlepšit společnost a "pochopit příčiny věcí", LSE vždy dát angažmá v širším světě v srdci svého poslání. Od své poloze v centru Londýna, škola spojuje komunity po celém světě, od formálních akademických partnerství pro poradní práce s vládami a mezinárodními organizacemi.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Contact
Adresa destinace
LSE
Houghton Street

London, Anglie, WC2A 2AE GB