Přečtěte si oficiální popis

Učte se anglicky s LAL!

Velké destinace a široká škála kurzů

Máme více než 30 let zkušeností s poskytováním vynikající jazykové výuky a vzrušující volnočasové aktivity pro studenty angličtiny. S jazykovými středisky v nejlepších anglicky mluvících destinacích, včetně Londýna, Bostonu a Kapského Města, nabízíme celou řadu jazykových kurzů angličtiny, které zahrnují vše od obecné angličtiny až po přípravu na zkoušky, vysokoškolské vzdělávání a učitelství pro všechny úrovně od začátečníků až po pokročilé.

Studium zaměřené na studenta

Anglické lekce jsou v srdci našeho podnikání a naši učitelé jsou schopni přizpůsobit naše lekce, aby byli aktivní a dynamičtí a zároveň uspokojovali potřeby každého studenta. Všichni učitelé LAL jsou vyškolení, zkušení, rodilí mluvčí angličtiny, kteří jsou vášniví angličtinou.

Občané světa

V LAL se stanete plnohodnotným "občanem světa". Budete se setkávat, učit se a společně s studenty z celého světa a vytvořit si přátelství a zkušenosti, které budou trvat celý život - to vše, když vylepšíte svou angličtinu.

Pohodlně k vašim potřebám

LAL nabízí mimořádně teplou a přátelskou rodinnou atmosféru, kde se naši studenti cítí okamžitě doma. Zaměstnanci společnosti LAL se vyhnuli tomu, aby každý student pocítil spokojenost během pobytu. Budete vyučováni ve třídách s maximálně 15 studenty, abyste zajistili, že budete mít od učitele osobní pozornost, zatímco budete schopni komunikovat a praktikovat s řadou dalších studentů ve třídě.

Plně akreditované školy

LAL Language Centres centrá LAL Language Centres (LALLC) jsou plně akreditovány uznávanými národními úřady pro předepisování v každé lokalitě. Ve Spojeném království jsou programy LAL akreditovány Accreditation UK, což je systém sledovaný společně British Council a English UK. Jejich letní školy byly jmenovány "Centrami excelence" od EL Gazette. V USA jsou jejich programy akreditovány CEA a jsou členy AAIEP a NAFSA; na Maltě jsou akreditováni společností FELTOM a Radou pro monitorování EFL; a v Jižní Africe jsou jejich programy uznávány společností EDUSA. LAL pravidelně dosahuje vynikajících výsledků v celé řadě kritérií pro své programy v anglickém jazyce a doplňkové služby pro studenty.

LAL Advantage - naše online platforma

Naše online platforma je součástí každého studenta ve Velké Británii, USA a Jižní Africe. Než dorazíte: Při rezervaci s LAL v Anglii, USA a Jihoafrické republice obdržíte jedinečnou přihlášku, která vám umožní přístup na náš portál LAL Advantage a aplikaci s informacemi o vašem kurzu, testy na úrovni a mnohem více na přípravu pro příjezd do našich škol.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí: