Kingston College

Úvod

Read the Official Description

Kingston College je významným poskytovatelem na plný úvazek, na částečný úvazek a vysokoškolské kursy v Kingston upon Thames. Nachází se v jihozápadním Londýně, v blízkosti řeky Temže v prosperující centra města, College nabízí jak akademické a odborné kurzy od úrovně 1 až 6 a poskytuje studentům s přátelskou, podnětné prostředí pro studium.

Naše historické město na trhu je plná úžasných obchodů, restaurací, kaváren, zábavních klubů a multikina. Má také vynikající dopravní spojení a centrální Londýn je jen 25 minut jízdy vlakem. Kingston sám je důsledně hlasoval jako jeden z nejšťastnějších míst pro život v Londýně.

Jako poskytovatelé vzdělávání učňů v celé řadě průmyslových odvětví, jsme pracovali s velkým a dobře známých zaměstnavatelů, jako jsou British Airways, L'Oreal a jihozápadní vlaků po mnoho let.

Naše Zahraniční studenti jsou podporována vysoce kvalifikovaný tým, který poskytuje důvěrné poradenství a pomoc ve všech oblastech a pořádání společenských akcí, které jim pomohou získat přátele a kontakty.

Vysokoškolské vzdělání ustanovení Kingston College nabízí vysokoškolákům životaschopnou alternativu k univerzitních kurzů. Na rozdíl od tradičních univerzit, nabízíme nižší školné, malé velikosti třídy, one-to-one podporu a vynikající vyhlídky na zaměstnání.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Rok založení » Vidět Diplomy » Vidět Kurzy »

Videos

Kingston College

Kingston College International