Kensington and Chelsea College

Úvod

Read the Official Description

Zajištění toho, že jste na správném kurzu je pro nás důležité, což je důvod, proč máme tým specializovaných a kvalifikovaných poradců připraven pomáhat a podporovat vás v tomto rozhodování ke studiu u nás.

Naše příjemné podpůrné personál je po ruce, aby se ujistil, že máte skvělý zážitek od samého počátku. To zahrnuje naše vysoce kvalifikovanou výuku a školení personálu, který patří k nejlepším v oboru připojen a oceněných lektorů si přát.

Naše kurzy také přijít s výrazným zaměřením na dává studentům přístup k jedinečným studijních zkušeností. Patří mezi ně semináře a navazování kontaktů s odborníky z průmyslu, do podnikatelských příležitostí a možností vzdělávání, jako jsou prodejní práce na LondýnTo kultovní Portobello Market, Pracovat umístění s high-profile zaměstnavatelé, včetně Hemingway design a Chanel.

Oba z našich hlavních center jsou založeny v zářivých, zajímavých místech v uživatelské centru Londýna. Náš je slavný Královská cesta, Zatímco naše Kensington Centre se nachází v srdci trendy Portobello. Vysoká škola Má také silné vazby a partnerství s mnoha organizacemi světové třídy, které ji obklopují, což vedlo k některým úžasné zážitky pro naše studenty, včetně pracovních míst u Victoria and Albert Museum a Muzeum vědy. Úspěch našich studentů je jedním z mnoha věcí, které nás vystupují jako a Vysoká škola. Každý rok vyrábíme některé z nejjasnějších hvězd průmyslu, jako je naše bývalé klobouků studenta Justin Smith, který pomáhal vytvářet headpiece nosí Angelina Jolie v Disney 'Maleficent ".

Úspěšnost našich studentů je uzavřeno naše high-profil národní a mezinárodní pověstí pro světové vynikající výsledky v oblasti Kreativní umění počítaje v to Výtvarné umění, móda, Obchod s módním zbožím, fotografování, design a SOCHAŘSTVÍ. Naše vysokoškolské vzdělání a přístup k vysokoškolskému vzdělávání jsou také výjimečné. Zatímco naše kurzy řízení a profesního rozvoje spolu s našimi odbornými kurzy v Praze Zdraví a péče, Vlasy a krása, Obchodní a odborné studie a Multimédia, jsou některé z nejlepších v této oblasti. Jsme také hrdí na to, že naše hodnocení bylo vynikající Ofsted. Známe také, že každý student hledá něco jiného, ​​a proto nabízíme stovky příležitostí z plného, ​​částečného a večerního kurzu vysokoškolské vzdělání, praktické učení a Učební obory.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Law Diplomy » Vidět Health Kurzy » Vidět Health Diplomy » Vidět Rok založení » Vidět Certifikáty » Vidět Summer courses » Vidět BA programy » Vidět Diplomy » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Přístup k vysokoškolskému vzdělání diplom v oboru právo

Campus forma Denní studium 35 týdnů September 2019 Spojené království London

Tato cesta je určena pro studenty, kteří chtějí studovat na právnické úrovni na univerzitě, ale nemají požadovanou vstupní kvalifikaci. Naše Diplom je uznáván všemi vysokými školami: loni všem našim úspěšným studentům pokračoval k právu studia na univerzitě. Mnoho studentů i nadále číst právo na prestižních univerzit, jako SOAS, Cambridge, Kings a Exeter ... [+]

Tato cesta je určena pro studenty, kteří chtějí studovat na právnické úrovni na univerzitě, ale nemají požadovanou vstupní kvalifikaci. Naše Diplom je uznáván všemi vysokými školami: loni všem našim úspěšným studentům pokračoval k právu studia na univerzitě. Mnoho studentů i nadále číst právo na prestižních univerzit, jako SOAS, Cambridge, Kings a Exeter.

Tato diplomová zahrnuje širokou škálu oblastí v rámci právních předpisů, jako trestném činu, smlouvě a trestní právo v rámci přípravy na úrovni studia se silným zaměřením na základních modulů potřebných na univerzitě.

[-]

Přístup k vysokoškolskému vzdělávání: právo

Campus forma Denní studium 35 týdnů September 2019 Spojené království London

Tato cesta je určena pro studenty, kteří chtějí studovat na právnické úrovni na univerzitě, ale nemají požadovanou vstupní kvalifikaci. [+]

Časy: Po / Út / St / Čt / Pá Různé [-]

Videos

Made in KCC