Global Edulink

Úvod

Read the Official Description

Global Edulink je přední poskytovatel online vzdělávání a školení. Věříme, že každý by měl mít příležitost se učit, bez ohledu na to, jaká je jejich situace, a proto se snažíme udržet naše zdroje špičkové a snadno srozumitelné.

Vzdělání je jen jedním aspektem života, který dokáže utvářet, kdo jste a kdo chcete být zaměstnancem. V časově chudém světě někdy potřebujete flexibilní přístup, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Online učení s Global Edulink nabízí právě to - profesionální a odborné vzdělávání, které se vejde do vašeho života.

Globální společnost Edulink je ve Velké Británii dobře zavedená, ale oslovuje studenty po celém světě. Cílem společnosti je překlenout mezery ve třístupňovém procesu vzdělávání, dovedností a pracovních míst, kde se můžete naučit svým vlastním tempem pomocí interaktivních výukových technik.

Vidění

Global Edulink usiluje o to, aby byl lídrem v on-line učební technologii, aby generace e-výuky a e-learningu umožnily.

Mise

Věříme, že každý by měl mít příležitost se učit, a proto je naším posláním, aby to bylo možné, a to tím, že poskytneme kvalitnější online vzdělávací zkušenost.

Proč si vybrat nás jako poskytovatele učení?

  • Naučte se s Global Edulink a získejte přehled a znalosti kvalifikovaných, zkušených instruktorů.
  • Studijní kurzy, které kombinují praktické a teoretické poznatky a získávají důvěru k tomu, aby vaše dovednosti do praxe.
  • Získejte přístup k vysoce kvalitním materiálům kursů kdykoliv a kdekoliv.
  • Budete studovat vysoce kvalitní moduly a budou testovány výsadečnými a závěrečnými zkouškami. Některé kurzy jsou hodnoceny a uděleny externími subjekty, jako jsou NCFE, Edexcel (Pearson), CPD, Peoplecert, iAP atd.
  • Jsme plně akreditováni řadou vysoce profesionálních zadávacích orgánů.

Vždy se snažím zlepšit

Je aktivně podporována zpětná vazba na kurzy a kurzy a pravidelně vyhodnocujeme naše školitele.

Buďte důvěřiví v našich zaměstnancích

S ID CRB a referenčními kontrolami každého učitele, který vede jeden z našich kurzů, můžete mít klid, když s námi rezervujete výuku.

Flexibilní učení

Naše kurzy jsou přístupné celý den, každý den, abyste se mohli seznámit s vaším životním stylem, ať už se jedná o práci, rodinný čas nebo záliby a zájmy.

Reagovat na pracoviště

Jsme společnost, která reaguje na změny a různé potřeby jak v průmyslových oblastech, tak na pracovišti jako celku. Můžete tedy být jisti, že vám budou poskytnuty aktuální vzdělávací materiály.

Technologie je klíčová

Prostřednictvím našich kvalifikací vám pomůžeme používat a vylepšovat technologie na pracovišti. Jsme všichni o technickém a odborném vzdělávání.

Profesionální vývoj

Pokud jste učitel, poradce nebo správce, máme řadu kurzů odborného rozvoje, které vám pomohou uspět na pracovišti.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Diplomy - Lawstudies » Vidět Certifikáty - OnlineStudies » Vidět Diplomas » Vidět Kurzy - OnlineStudies » Vidět Kurzy - HealthcareStudies » Vidět Diplomy - HealthcareStudies » Vidět Certifikáty - AcademicCourses » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Diploma in Legal Secretary

Online forma Denní studium Kombinované 20 hodin Přihlašování započato Spojené království London + 1 více

[+]

Znalost právních a právních postupů, schopnost víceúčelového a slušného a užitečného způsobu může být důležitá.

Kurz právní diplomové diplomové vás naučí vše, co potřebujete vědět o každodenních úkolech, které se podílejí na vedení právní služby nebo advokátní kanceláře.

Základní právní principy ANGLICKÉ SOUDY Soubory cvičení: Psaní zpráv o podnikání E-MAILS TISKOVÉ TIPY NABÍDKA REZERVACE A ROZHODOVÁNÍ ROZHOVORŮObjednání rezervace a pořádání rozhovoru Poskytování poštovní pošty Tipy pro horké telefony Uspořádání setkání PLÁNOVÁNÍ AKCEZáklady plánování událostí ARRANGE BUSINESS TRAVEL & UBYTOVÁNÍPořádání obchodních cest a ubytování Tipy pro rychlé čtení ... [-]