Glasgow Caledonian University

Úvod

Read the Official Description

Glasgow Caledonian University se stala jednou z největších univerzit ve Skotsku s téměř 17.000 studentů. Areál je soběstačný, který se nachází přímo v centru živé města Glasgow.

Univerzita se skládá ze sedmi akademických škol v oblasti podnikání, zdraví a vědy a techniky. Caledonian Business School má dobrou pověst pro rozvoj inovačních programů v oblastech jako je řízení rizik, E-Business a mezinárodní módní marketing. Naše školy obsahují stav-of-the-Art laboratoří a řada renomovaných center excelence.

&nbsp

&nbsp

Zavřete-pletené Společenství

Glasgow Caledonian University přitahuje studenty z celé řady zázemím, od místních absolventů škol na studenty doktorského studia z celého světa. Jsme hrdi na poskytování přátelská, moderní a efektivní vzdělávací prostředí pro všechny naše studenty.

Náš pevný závazek k zvýšení přístupu ke studiu a celoživotnímu učení, dokládá fakt, že máme více než 4.000 dospělých studentů a největší počet část-time studentů ve Skotsku. Pokud se rozhodnete ke studiu na Glasgow Caledonian University, budete těžit z univerzity po celém světě profilu a mít možnost setkat se a poznat některé z mnoha mezinárodních studentů, kteří studují u nás.

Naše mezinárodní studenti pocházejí z více než 100 různých zemí po celém světě a je s nimi rozmanitosti a nadšení, které nepochybně obohacuje Caledonian zážitek pro každého.

&nbsp

&nbsp

High-kvalitní výuky

Glasgow Caledonian University má velmi dobře vybudovanou pověst pro poskytování vysoce-kvalitní vyučování, učení a výzkumu, který sahá po celou dobu jeho založení instituce až do roku 1875. Všechny naše programy jsou navrženy tak, aby studentům nabídnout efektivní kombinace akademické studium a praktické zkušenosti. Kromě toho mají studenti příležitost k rozvoji řady přenosných dovedností zásadní pro budoucí profesní rozvoj, jako je výpočetní technika, cizí jazyky a komunikační dovednosti.

&nbsp

Uvádění zaměstnatelnosti první

Nabízíme širokou škálu programů, které všechny mají silný důraz na zajištění toho, aby naši absolventi mají možnost vstoupit úspěšnou kariéru ve zvoleném oboru. Tento silný kariéry zaměření dokládá fakt, že 95% z Caledonian studenty, kteří hledají zaměstnání našlo zaměstnání nebo šel na další studium do šesti měsíců ode dne ukončení studia.

&nbsp

&nbsp

Student-přátelské prostředí

Caledonian University je právem považován za extrémně přivítání a přátelské místo, ve kterém ke studiu. Budete na první jméno-pojmy s lektory a bude těžit z naší malé velikosti tříd a pracují na skupinových projektech se svými spolužáky. Kromě toho univerzita provozuje open-dveře politiky, kde mohou studenti pokles mluvit s akademiky nebo podpůrný personál bez schůzku.

&nbsp

&nbsp

Průmysl odkazy

Na Glasgow Caledonian University se nám podařilo vybudovat silné vazby na průmysl v uplynulých letech a mnoho společností se zabýváme, jsou světovými lídry ve svém oboru. Tyto vztahy prospěch univerzity a naši studenti v mnoha směrech. Nejen, že tyto společnosti zaměstnávají naše absolventy a vzít stáže studentů, ale také úzce spolupracují s univerzitou v oblasti výzkumu a poradenské projekty a mají silný vstup do designu a struktury našich programů.

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LLM Evropského A Mezinárodního Práva

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Skotsko

Program LLM evropského a mezinárodního práva je spojen postgraduální diplom / titul magistra. Mechanismy jsou k dispozici těm, které umožňují dokončení diplom na požadované úrovni pokračovat přímo do magisterského studia, a na ty, kteří se zapsali na plný úvazek programu [+]

Program LLM evropského a mezinárodního práva je spojen postgraduální diplom / titul magistra. Mechanismy jsou k dispozici těm, které umožňují dokončení diplom na požadované úrovni pokračovat přímo do magisterského studia, a na ty, kteří se zapsali na plný úvazek program převede do režimu na částečný úvazek a vice versa.The Program využívá řadu metody výuky a učení.

 

Tyto poskytnout studentům výchozí bod pro svůj vlastní výzkum. Studenti jsou poskytnuta pomoc při výběru výzkumných strategií. Kromě tradičních materiálů, výzkumu těchto strategií využít v nejvyšší možné míře dostupnosti elektronických zdrojů. Důraz je kladen na autonomní učení a studentům soustředit se na zkoumání právní úpravy týkající se dané topic.Caledonian Knihovnicko-informační centrum je hlavní informační a studijní centrum pro LL. M / postgraduální diplom studentů. ... [-]