University of Exeter

Úvod

Read the Official Description

Proč University of Exeter?

"Úspěch Exeter je bohatě zasloužil ... to důsledně ztělesňuje to nejlepší z britského vysokého školství." Alastair McCall, redaktor The Times a The Sunday Times Good University Guide

  1. vrcholu žebříčku UK univerzitu, s rostoucí celosvětovou reputaci

Jsme univerzitní Russell Group zařazen 7th v The Times a The Sunday Times Good University Guide a v horní jedno procento univerzit na světě (Times Higher Education). My skóre zvláště vysoce pro "mezinárodní rozhled" a Univerzita vítá zaměstnanců a studentů z více než 130 zemí.

Zkušenosti našich zahraničních studentů je na špičkové úrovni: v roce 2015 jsme vyhráli jen "mezinárodní studentská volba" ocenění (WhatUni).

Naše pověst těží všechny naše doktorandy, kteří úspěšně dokončí svůj program nebo výzkum: míra zaměstnatelnosti našich doktorandů ve skutečnosti vzrostl během recese a naše postgraduates jsou pravidelně zaměstnán s celou řadou blue chip organizací.

  1. Studijní programy se vyvíjely z vedoucí výzkumu

Nabízíme přes 150 postgraduální programy. Zde naleznete na stránkách programu Veškeré podrobnosti o dostupných možnostech, jakož i informace o financování a poplatcích a kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře pro další informace.

Jsme nejrychleji rostoucím podílem výzkumu University ve Velké Británii. Devadesát osm procent našeho výzkumu je mezinárodní kvality a předního světového výzkumu lze nalézt ve všech našich oborech (Výzkum Cvičení Framework, 2014). Naše postgraduální výzkum studentů a kariéra výzkumných pracovníků na počátku přispěla k velkému podílu těchto dokladů. Všechny PhD a doktorandi těžit z podpory a školení poskytované naším disertační College.

Potenciální doktorandi mohou dozvědět více o studiu na PhD prostřednictvím on-line modulu k dispozici na internetových stránkách Exeter. Nebo použijte poptávkový formulář na této stránce, kontaktujte nás pro více informací.

Mistři studenti také těžit z našeho výzkumného pevnosti jsou často lektory jsou také naši výzkumníci - ty psát knihy a výzkumných prací. Výuka a znalosti získané je v popředí znalostí a budete mít prospěch z přístupu k nejnovějším myšlení, zařízení a zdrojů.

  1. Stipendia a financování

Nabízíme více než 100 plně financované PhD studentships ročně, z nichž většina jsou otevřeny pro studenty z EU a některé z nich jsou k dispozici zahraničním studentům. Dále nabízíme řadu stipendia - obvykle konkurenceschopnější a zásluhu na bázi - do magisterských studentů. Celkový balík letos překročí více než 500.000 £ v tomto roce, otevírá příležitost pro magisterský program z University of Exeter mnoho.

Kontaktujte nás pro informace o dostupných stipendií.

  1. Beautiful kampusy a ideální postgraduální studium environment

Zajišťujeme postgraduates s inspirativní a podpůrném prostředí, ve kterém chcete studovat na Masters nebo PhD míry.

Dva školní areály jsou umístěné v historickém městě Exeter, zatímco Penryn Campus v blízkosti Falmouth nabízí velmi nejnovější akademické, výzkumné a rezidenčních zařízeních.

Bezpečný, student-přátelské město, Exeter je souhlasně ohodnocen jedním z nejlepších míst k životu ve Velké Británii za kvalitu svých zařízení, nízkou mírou kriminality a fantastické krajiny, zatímco studenti se sídlem ve studiu Cornwall v areálu, kde je životní prostředí a udržitelnost podpořit hodně z výzkumu a výuky, v kraji známé pro svou slavnou pobřeží a přírodních krás.

V zájmu zachování naší rostoucí mezinárodní renomé, jsme výrazně investovat do nejmodernějších zařízení. Kultovní nové budovy, jako je Forum byly vytvořeny přes 475 milionů liber investiční program v nových budovách, výzkumných center, studentských rezidencí a univerzitních zařízení.

Ale ambice a úspěch se nezměnily charisma universitní či atraktivitu svých areálech. Zeptejte se kteréhokoliv Exeter absolventa o jejich vzpomínky a mnozí budou hovořit o vstřícnost personálu a studentů. Prvotřídní výuka a výzkum kombinovat s uvolněnou a přístupný atmosféře.

Doktorandů jsou nedílnou součástí univerzity a jsou dobře zastoupeny prostřednictvím Cechu oceněný studentů. To nabízí mistři studenti podporují přes postgraduální fóra a postgraduální Society, stejně jako širokou škálu klubů a společností.

"Je tu energii, dynamiku a talent v Exeteru ve velkém množství." Jonathan Dimbleby, TV stanice, čestný Graduate

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LLM Master Of Laws

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Exeter

Naše LLM Master of Laws je vysoce flexibilní program, který nabízí extrémně široký rozsah modulů závislých na vašich zájmech. Učil předních akademiků, nabízíme přístup k nejaktuálnější, akademicky přísné a odborně příslušných kurzů v různých právních subjektů. Příležitostí pro studijní cesty EU. [+]

Vysoce kvalitní postgraduální právní vzdělání na elitní UK top 10 univerzity Osobní podpora lektor a blízký kontakt s akademickými pracovníky, kteří patří ke špičce ve svém oboru Inovativní, důsledné a flexibilní LLM program, který umožňuje studentům specializovat se v důležitých oblastech práva Specializace jsou Mezinárodní obchodní právo, evropské právo, námořní právo, právo duševního vlastnictví a mezinárodního práva lidských práv Studenti volí jeho specializují na LLM Master of Laws bude mít, že cesta s názvem na studia certifikátu Malé seminární a výukové skupiny, což vám umožní naplnit svůj potenciál Příležitosti k návštěvě institucí EU, OSN a Mezinárodní trestní soud Výborné kariérní vyhlídky Studoval LLM Master of Laws nabízí bezkonkurenční akademické stimulace, možnost prohloubit své znalosti tohoto zákona a zaměření své znalosti v určité oblasti, a zlepšené vyhlídky kariéru na nejvyšší úrovni, ať už to bude v praxi nebo z akademického prostředí. The Exeter LLM je podstatné, přísný, a skutečně flexibilní program postgraduálního studia určená pro nejambicióznějších a schopných studentů. Dodáno některé z největších jmen v právním výzkumu, naše LLM vám umožní vytvořit své vlastní program učí řešit vaše konkrétní akademické a profesní potřeby, připravovali vám splnit vaše profesní ambice nebo pro doktorské studium. Naše fakulta je schopen vyučovat a dohlížet na rozsáhlou řadu mezinárodních subjektů, a to zejména speciality inspirovat naší renomované výzkumu v oblasti obchodního práva, veřejného práva, práva v oblasti lidských práv a zákon o rodině. Umístění Streatham Campus, Exeter studoval LLM Master of Laws nabízí bezkonkurenční akademické stimulace, možnost prohloubit své znalosti tohoto zákona a zaměření své znalosti... [-]

Videos

An Introductory Video to the University of Exeter