Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč Edinburgh Law School

Renomovaný pro naše mezinárodní a interdisciplinární vyhlídky, jsme se stali centrem právnické výchovy a výzkumu již více než 300 let.

1707 označil založení Právnické fakulty, nyní známé jako Edinburgh Law School, která se nachází v historické Old College v srdci Edinburghu, minuty od obou soudů a skotského parlamentu.

Studiem v Edinburské právnické škole se můžete spojit s živou a aktivní komunitou předních světových výzkumníků, právníků a studentů ve všech fázích jejich vzdělávání.

Žebříčky

Při výběru místa, kde studovat, může mít univerzita se silnou reputací poměrně vysokou prioritu a název univerzity v Edinburghu je značně ovlivnitelný po celém světě.

  • 14. místo ve vysokoškolských univerzitách pro vysoké školy.
  • 25. místo na světě a 6. místo ve Spojeném království pro právo v roce 2018 QS World University Rankings podle předmětu: Právo.
  • 4. místo ve Velké Británii pro výzkumnou moc, založené na kvalitě a šíři našeho výzkumu (Research Fortnight Power Rank, REF 2014).

Město

Hlavním městem Skotska je krásné historické město, které je pravidelně považováno za jedno z nejžádanějších míst pro život ve světě. Je dostatečně velký, aby nabídl něco pro každého, ale je dost malý na to, aby se cítil jako doma. Edinburgh je moderní, sofistikované a krásné evropské město s rozmanitou multikulturní komunitou.

  • Univerzitní kampus se řadí mezi 2. nejkrásnější ve Velké Británii (Times Higher Education, 2017).
  • Edinburgh je zařazen do top 20 nejlepších studentských měst na světě, 2. místo ve Velké Británii (QS Best Student Cities 2017).
  • Edinburgh získal 2. místo na světě pro kvalitu života (Deutsche bank, 2017).
  • Edinburgh byl podle průzkumu, který provedla pošta Travel Insurance v roce 2015, pojmenován jako třetí nejbezpečnější město na světě.

Podporujeme vás, abyste dosáhli svých cílů v oblasti kariéry

Všichni naši studenti mají přístup k odbornému právnímu poradci, který vám může nabídnout přizpůsobenou podporu pro vaše plánování a rozvoj kariéry.

Dále budeme vytvářet užitečné dovednosti v naší výuce a hodnocení, podporovat naše studentské písemné a prezentační dovednosti a komunikační a analytické schopnosti, stejně jako rozvíjet znalosti ve vaší zvolené oblasti.

Budete součástí impozantní sítě

Jako postgraduální studentka v Edinburské právnické škole se přímo učíte od akademických pracovníků, jejichž práce ovlivňuje politiku a praxi, jak zde ve Velké Británii, tak po celém světě.

Budete studovat společně s studenty, kteří pocházejí z mimořádné škály zemí a profesních nebo akademických zázemí a jejichž perspektivy budou jen obohacovat třídní diskusi.

Samozřejmě, že váš čas s námi není jen o studiu. Univerzita má velký výběr studentských společností, které se mohou připojit, nebo se můžete zapojit do vlastních studentských postgraduálních oborů, které vám pomohou vytvořit přátelství mimo třídu.

Studentské komunity

Edinburgh Law Postgraduate Hub organizuje společenské akce, které pomáhají postgraduálním studentům právnické školy se navzájem poznat.

Edinburgh Law Connections je komunita absolventů speciálně pro absolventy LLM nebo MSc. Skupina organizuje pravidelné síťové akce s bývalými studenty.

Nabízíme mnoho možností

Ať už uvažujete o doktorském nebo vyučovaném programu, najdete mimořádnou škálu nabízených témat, od trestního soudnictví až po obchodní právo nebo od duševního vlastnictví až po mezinárodní bankovní regulaci.

Můžete studovat s námi zde v Edinburghu nebo z dálky díky našim online vzdělávacím programům.

Místa

Edinburgh

Adresa, 1. řádek
David Hume Tower
George Square
Edinburgh

EH8 9JX Edinburgh, Skotsko, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium