University of Dundee

Úvod

Read the Official Description

University of Dundee

Nobelova cena vyhrávat básníka a čestný absolvent Seamus Heaney popsal University of Dundee as

"má hlavu v oblacích a jeho nohama pevně na zemi."


Schopnost být jak záměr a dolů na zem, míchat průkopnické intelektuální úspěch s praktickými aplikacemi, dal byl Univerzitě svou rozlišovací způsobilost.

Tam bylo mnoho změn, protože univerzita se stala nezávislou institucí v roce 1967 po 70 let vztah s University of St Andrews, ale základní cíle zůstávají.

- Dundee se stala nezávislou univerzitu v roce 1967 po 70 let vztah s University of St Andrews

- Počátky univerzity se datují do roku 1881, kdy University College, Dundee byla založena


- Univerzita se skládá ze čtyř vysokých škol:

  • Umění, věda a technika
  • Umění a humanitní vědy
  • Life Sciences
  • Medicína, zubní lékařství a ošetřovatelství

Fakta a čísla

Tři klíčové Touchstones pomoci soustředit pokrok a poskytnout měřítko úspěchů v pokračujícím zlepšení a rozvoje univerzity. Nedávné úspěchy a úspěchy v každé z těchto oblastí zaměření jsou:

Dosažení excelence ve výuce a učení

■ Univerzita zařadil 176 mezi špičkové světové 200 vysokých škol v Times Higher Education 2011-12 World University Rankings
■ škola zubního lékařství je zařazen vrcholu ve Skotsku a druhé ve Velké Británii pro výuku excelence v Guardian University Guide 2011.
■ Univerzita je No. 1 ve Velké Británii podle Times Higher Education Student Experience Survey 2011
■ 54% výzkumu univerzity je dosažení "Světová jednička" nebo "mezinárodně vynikající" standardy v posledním cvičení Research Assessment (2008)
■ Duncan z Jordanstone vysoké školy umění a designu byla hodnocena nejvyšší umělecké školy ve Skotsku a v horní čtyři ve Velké Británii v posledním cvičení Research Assessment (2008)

Podpora čistý a aplikovaný výzkum a stipendium na mezinárodní úrovni excelence

■ University of Dundee byl zařazen vrcholu ve světě na dopady svého výzkumu v farmakologie (Times Higher Education 2010)
■ Oceněné královnina výročí cenu 2005 pro práci ve vývoji léčiv a vývoj
■ University je první schválený Cancer Research UK středisko ve Skotsku. Dundee onkologické centrum byla zahájena u příležitosti Světového dne proti rakovině, únor 2010.
■ Univerzita je doma k prvnímu UNESCO centra britské excelence: UNESCO centra pro vodního zákona, politiky a vědy
■ University pořádá první vědecký ústav rozhraní britský Institut pro lékařské vědy a techniky
■ Univerzita protáhnutý 20 firem v posledních deseti letech a zároveň zvyšovat až do £ 150 m ve financování. Tyto spin-out a start-up společnosti jsou kolektivně vytváří přes £ 89m ročního obratu a vytvoření více než 700 pracovních míst po celém světě, včetně až 300 v Dundee.

Umožnění zaměstnancům a studentům rozvíjet plně v prostředí rovných příležitostí

■ Hlasovalo jeden z nejlepších míst na světě pro postgraduální vědců na mezinárodní anketě časopisu Scientist (2009)
■ zvolen jedním z deseti největších míst k práci v mezinárodní anketě časopisu The Scientist (2009)
■ Dva ze světově nejvíce citovaných biochemiků jsou založeny na University of Dundee - profesor Sir Philip Cohen a profesor Dario Allessi.
■ Univerzita Absolventi většího počtu studentů pro výkon povolání, včetně práva, účetnictví, architektura, stomatologie, vzdělání, sociální práce a ošetřovatelství, než jakýkoli jiný skotské univerzitě
■ Zařadil nejvyšší ve Skotsku a v první pětce všech britských univerzit pro zařízení - Times Higher Education Student Experience Survey (leden 2010)
■ Dundee vysokoškolských studentů 'Association (DUSA) byl zařazen vrcholu ve Skotsku a jedna z nejlepších na světě, podle průzkumu Barometr International Student 2010.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
Videos

Dundee