Cardiff University

Úvod

Read the Official Description

O nás

Jsme ambiciózní a inovativní univerzitu s tučným a strategickou vizi se nachází v krásné a prosperující hlavního města. Náš svět-vedoucí výzkumu byl zařazen na 5. místě mezi britské univerzity v roce 2014 Research Excellence rámec pro jakost a 2. na náraz. Poskytujeme výchovně vynikající zážitek pro naše studenty.

Vedený kreativity a zvědavostí, snažíme se naplňovat naše sociální, kulturní a hospodářské závazky k Cardiff, Wales, a ve světě.

Kdo jsme

My vynikají na výrobu vysoce kvalitní, inovativní výzkum, který se promítá do přínosy jak lokálně, tak i na celém světě.

Máme různorodou studentskou populaci se studenti pocházejí z více než 100 zemí a různých prostředí. Náš akademičtí pracovníci jsou poháněny kreativitu a zvědavosti a mnozí jsou lídry ve svých oborech, vytváření stimulujícího prostředí pro učení.

vzdělání

Naši studenti těžit z výzkumu-vedl výuku, která se vyvíjí jejich individuální intelektuální schopnosti.

výzkum

Využíváme naše znalosti k rozvoji inovativní výzkum, které budou mít dopad na svět.

Inovace

My vynikají v připojit průmysl, obchodní, vládní a nevládní organizace s našimi akademiků.

Mezinárodní

Cardiff je mezinárodní univerzita - od celosvětových spolupráce studentům vítáme z více než 100 různých zemí.

Waleský univerzita

Waleského jazyka je nedílnou součástí nejen k naší kultuře a společnosti, avšak při podpoře hospodářského rozvoje Walesu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LLM

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Cardiff

Zákon zaujímá významný budovy v areálu Cathays Park, v blízkosti soudech, komory advokátů, významných advokátních kanceláří a do centra města. [+]

LLM Postgraduální LLM Canon Law LLM European Legal Studies LLM Správa a decentralizace LLM Lidská práva LLM Mezinárodní obchodní právo LLM Právo a správa v Evropské unii LLM Právní a politické aspekty mezinárodních vztahů LLM Právní aspekty lékařské praxe LLM Shipping Law Právo LLM sociální péče LLM Právo Cardiff Law School je domov pro živé doktorand těla. Rádi berou různorodost zájmů, zázemí a aspirace, pro studenty z Velké Británie a zámoří, s flexibilním programem nabízí příležitosti na plný i částečný úvazek studia. Zákon zaujímá významný budovy v areálu Cathays Park, v blízkosti soudech, komory advokátů, významných advokátních kanceláří a do centra města. K dispozici je vyhrazený Graduate zákon budova naproti budově Law School, kde velká část výuky LLM koná. Prostřednictvím našeho programu LLM, můžete využít: odborné znalosti a zkušenosti našich pedagogických pracovníků flexibilita a výběr z širokého rozsahu modulů vyhrazený pastorační podpora prostřednictvím našeho osobního programu tutora nejnovější e-learning zařízení, přístupné odkudkoli možnost zažít právo v akci prostřednictvím Naše Pro Bono Scheme a Innocence Project nácvik dovedností program, šitý na míru kde je identifikována potřeba, psaní podporu pro studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina Osobní plánování rozvoje zhodnotit svůj pokrok Nabízíme široce založený postgraduální učil LLM program pro udělení titulu Master of Laws (LLM). Studenti si mohou vybrat, aby usilovaly o LLM, který se specializuje na jednom z několika programů uvedených výše, nebo, pokud dávají přednost, mohou sledovat non-specializovanou právní studie volbou z některého z dostupných modulů. Struktura programu Program LLM se skládá ze dvou fází. V etapě 1 studenti... [-]

Videos

Study at Cardiff University

Pre-Departure Briefing: Induction, Societies & Support

Contact

Cardiff University

Adresa, 1. řádek CF10 3XQ, United Kingdom
Website http://www.cardiff.ac.uk/international
Telefonní číslo +44 (0)29 2087 4432