Cardiff Metropolitan University

Úvod

Read the Official Description

Nachází se ve vzrušující, moderní evropské hlavní město, Cardiff Metropolitan University je globální univerzity. Jsme neustále investuje do budoucnosti našich studentů a poskytovat příležitosti ke vzdělávání a odborné přípravy, které jsou dostupné, flexibilní a v nejvyšší kvalitě pro studenty z více než 140 zemích po celém světě.

Univerzita je nedílnou součástí města Cardiff, protože 1865 a my jsme hrdí na to, že je silný, udržitelný a student-střed univerzity, zaměřený na hospodářské, sociální a kulturní blaho Cardiff a jihovýchodní Walesu; podpora zaměstnatelnosti studentů, aplikovaného výzkumu a předávání znalostí.

Zaměřte se na zaměstnatelnost

Všechny naše školy se specializují na kurzy, které jsou kariéru orientovaných a byly navrženy ve spolupráci s podniky a průmysl. Prostřednictvím pracovních umístění programů, odborných akreditací a příležitostí ke studiu v zahraničí, naše zaměření na zaměstnatelnost bylo zajištěno, že 95,6% našich absolventů do zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia.

Učení a vyučování

Náš přístup k učení, učení a hodnocení se opírá o vysoce kvalitní akademické standardy, pracuje ve spolupráci se studenty, rozvoj a zakotvení učení za podpory technologií a hodnocení a výzkum informovala učení.

Naším cílem je vytvořit kreativní, pružné a vyhledávaným absolventům schopnosti, dovednosti a zkušenosti, které jim umožní, aby dopad na jejich profesi či cesty. Učení a vyučování bude vždy v srdci, co děláme v Cardiff Metropolitan University, a doufáme, že plným využitím naše úsilí o zachování osobní kontakt v přátelské a podpůrné prostředí pro vzdělávání.

Global University

Cardiff Metropolitan University je hrdý na to, být spojován s řadou high-kalibru partnerů ve Velké Británii a na mezinárodní úrovni. Univerzitní spojenectví s jeho přidružených College, London School of Commerce a zámořských partnerství, které nabízejí naše programy v Egyptě, Jižní Korea, Libanon, Maroko, Srí Lanky a Singapuru, znamená to, že studenti z více než 140 zemí jsou schopni studovat Cardiff Metropolitan University stupňů a MBA programy.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LLM Mezinárodní Obchod - Mistři Zákonů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Cardiff + 1 více

LLM International Business Program proto klade za cíl poskytnout takové znalosti a porozumění, stejně jako dovednosti žáků prostřednictvím pokročilé studium a hodnocení právních předpisů v rámci tematických oblastí a problémů, které mají kořeny v mezinárodním podnikání a managementu životního prostředí. [+]

Chcete-li pochopit globální provázanost ekonomik, trhů a odvětví, ve kterých nadnárodní korporace soutěží, jedinec bude vyžadovat vysokou míru znalostí a porozumění městských, regionálních a mezinárodních zvyků, praktik a zákonů. Taková osoba by také vyžadovat určitou sadu komunikačních dovedností pro návrh, přítomný, vyjednávat, diskutabilní a psát disciplinovaně. LLM International Business Program proto klade za cíl poskytnout takové znalosti a porozumění, stejně jako dovednosti žáků prostřednictvím pokročilé studium a hodnocení právních předpisů v rámci tematických oblastí a problémů, které mají kořeny v mezinárodním podnikání a managementu životního prostředí. Program je navržen tak, aby studentům rozvíjet chápání pojmů a teorií, rozvíjet kritické myšlení a řešení právních sporů z multidisciplinárního pohledu. Program také nabízí studentům příležitost zamyslet se nad své vlastní znalosti, zkušenosti a praxe v odvětví, a to zejména prostřednictvím vzájemného působení. Program se skládá z několika povinných a volitelných modulů, které lze studovat buď na plný úvazek nebo na částečný úvazek. Zaměstnatelnost & kariéra Program si klade za cíl vybavit jednotlivce se základy mezinárodního obchodu, a to prostřednictvím rozvoje právních znalostí a dovedností, které jim umožní efektivně a legálně pracovat jako manažeři, podnikatelé a odborných lékařů. Poskytuje disciplinovaného právní rámec pro obchodní znalosti a zkušenosti jedince při plnění požadavků kladených na ně ve vysoce konkurenčním globálním obchodním prostředí. Program se tedy otevírá širokou škálu vylepšených pracovních příležitostí v oblasti podnikání, řízení a správu celé soukromého a veřejného sektoru, včetně nevládních organizací a mezinárodních organizací. [-]

Videos

Cardiff Metropolitan University International

Contact

Cardiff Metropolitan University

Adresa, 1. řádek CF5 2YB Storbritannia
Website http://www.cardiffmet.ac.uk/international/
Telefonní číslo +44 29 2041 6070