Anglia Ruskin University, Cambridge Campus

Úvod

Read the Official Description

Naše kurzy jsou navrženy tak, aby nejen relevantní pro potřeby průmyslu a profesí, ale i zapojení a stimulaci s důrazem na získávání praktických dovedností.

  • Naše katedra na zrak a sluch věd má dlouholetou zavedenou vztah s některými království 's největších maloobchodních optiky, včetně Specsavers, boty a Vision Express, poskytuje našim studentům možnosti pro práci založené na učení.
  • Náš Pán Ashcroft International Business School vyvinul kurz s Barclays Bank Plc. Na tomto kurzu, který je také nabízen ve větší míře jako nábor talentů a rozvoj zaměstnanců řešení pro jiné podniky, studenti jsou založené na práci, sponzorované a placené za všechny 3 roky jejich průběhu.
  • Naše biomedicína Kurz je akreditován na Ústavu biomedicínského vědy a z forenzních cesty byly v nedávné době akreditovány forenzních společnosti.
  • Naše MA filmová a televizní produkce se navázala spojení s 4Rights Channel 4 televize je komerční rameno a mluví a semináře jsou členy Channel 4 's Uvedení do provozu a obchodní personál. Naši studenti mají možnost hřišti 4Rights, Channel 4 's komerční rameno a 4Rights mohou rozvojové fondy k dispozici studentům, jejichž práce je důvodem investice.
  • Naše právní praxe hřiště jako první v zemi přijímat Skillsmark akreditaci a získala známku 1 - nejvyšší ocenění ze 4 možných stupňů - upevnit svou pověst jako poskytovatel vysoce kvalitní práce založené na učení. Skillsmark byla založena dovedností pro spravedlnost, Sector Skills Council, který se vztahuje na všechny zaměstnavatele, zaměstnance a dobrovolníky pracující v systému Spojeného království spravedlnosti, jako součást svého poslání spojit učení renomovaných a oceňují kvalifikace.


My 'jsem více než 30.000 studentů, a jsou jednou z největších univerzit ve východní Anglii
Dodáváme mnoho z regionu 's učitelé, zdravotní sestry, porodní asistentky a sociální pracovníci a jsou největším poskytovatelem vysokoškolských kurzů u osob příbuzných k lékařství.
My 're největší bakalářské poskytovatele v předmětné oblasti architektury, stavebnictví a plánování.
My 're největší bakalářský poskytovatele masové komunikace a dokumentace.

Vidět LLB »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLB

Ba V Právu

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Cambridge

Tento kurz nabízí pokrytí široké škály právních subjektů, včetně těch, které jsou považovány za zásadní pro pochopení společného právního systému, jak to funguje ve Velké Británii, USA a mnoha dalších jurisdikcích. [+]

BA v oboru právo

 

Tento kurz nabízí pokrytí široké škály právních subjektů, včetně těch, které jsou považovány za zásadní pro pochopení společného právního systému, jak to funguje ve Velké Británii, USA a mnoha dalších jurisdikcích. Kurz klade důraz na rozvoj právních dovedností, jako je případ analýzy a interpretace zákona, které jsou zásadní pro pochopení právních materiálů a zdrojů. Studenti budou mít možnost studovat celou škálu možností a možnost nahlédnout do práva působící na mezinárodní scéně. Tento kurz byl navržen s mezinárodními studenty studující distanční vzdělávání na mysli.Snaží se rozvíjet hluboké pochopení funkcí zásad, a dovedností obecného práva tím, že poskytuje studentům podrobné a pečlivě navržený balíček počítačových výukových materiálů na bázi plně podporuje odborných lektorů přístupných on-line a nabízí rozsáhlé možnosti pro elektronické interakce s ostatními studentů. Tato zařízení budou k dispozici prostřednictvím našeho virtuálního výukového prostředí. BA zákon nestanoví oprávněnou právnický titul. Ale tím, že dokončí, poté, co jste získal svůj bakalářský zákon, jeden rok Společná odborná zkouška / Absolvent diplomu v oboru práva Samozřejmě můžete "convert 'BA zákon do kvalifikačního Udělen. Prosím obraťte na naše přijímací pracovníka pro další informace.... [-]


LLB Zákonem

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Cambridge

LLB (Hons) Právo je kvalifikační Právnická fakulta, takže úspěšní absolventi postupovat přímo na odborné fázi přípravy na povolání advokáta nebo advokátem. [+]

LLB v zákoně

 

LLB (Hons) Právo je kvalifikační Právnická fakulta, takže úspěšní absolventi postupovat přímo na odborné fázi přípravy na povolání advokáta nebo advokátem. Tento kurz Vás připraví na právnické kariéry, ale také poskytnout vám širokou škálu dovedností, které jsou vysoce ceněny v mnoha jiných profesí. Právo na Anglia Ruskin proto kombinuje akademické s praktickými aspekty práva a dá vám dovednosti, které budou vyžadovat v každém profesionálním prostředí. Pokud budete studovat jednotlivé moduly (čtyři z rodinné právo, právo obchodních asociací a dědického práva, trestního soudních sporů, občanském soudním sporu), jste schopni dosáhnout druhé kvalifikaci, vysokoškolský diplom v Paralegal praxe z Národní asociace autorizovaných asistenti.... [-]