Přečtěte si oficiální popis

Americká hotelová akademie byla založena v roce 2007 v Brasovu, Rumunsku jako první mezinárodní hotelová škola v zemi s hlavním cílem nabídnout vzdělání

Věříme ve sdružování profesně orientovaného vzdělávání s výukou aplikovaných dovedností v mezinárodním prostředí v řadě oborů v oblasti pohostinství, které nejsou k dispozici u mnoha tradičních vysokých škol. To je základ, na kterém byla vybudována škola, a tak pomáháme našim studentům dosáhnout jejich kariérních cílů.

Naši studenti se v současné době učí z 30 mezinárodních fakult, všech zkušených profesionálů nebo z magisterského a doktorského studia. vzdělaní učitelé. Třídy a praktická setkání se konají ve škole, v centru města Brasov, krásné středně velké město ležící v srdci země, zatímco umístění v průmyslu jsou nabízeny převážně ve Spojených státech av Evropě.

Po úspěšném zavedení prvního mezinárodního programu vysokoškolského vzdělávání v oblasti řízení pohostinství v Rumunsku škola nyní rozšiřuje své mezinárodní zaměření tím, že otevřela své dveře zahraničním studentům a založila druhé studijní středisko v New Yorku.

Konečným výsledkem, o který se snažíme, je globální skupina absolventů, která se stane budoucími firemními vůdci a podnikateli, kteří budou dále rozšiřovat a znovu objevovat odvětví pohostinství.107647_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Mise

Posláním americké akademie hotelů je posunout profesionálně orientované vzdělávání a aplikované dovednosti s mezinárodní perspektivou v řadě oborů pro správu pohostinství, které nejsou k dispozici u mnoha tradičních vysokoškolských institucí. Jsme odhodláni připravit naše studenty na úspěch na globálním trhu.

Toho je dosaženo spojením akademické rigoróznosti s odbornou přípravou a osvětu kulturní rozmanitosti, přičemž se soustředíme na profesní a osobní růst našich studentů.

Naše poslání nás vyzývá k podpoře užších vazeb s průmyslovým odvětvím, k podpoře oddanosti službám, k nastolení vůdcovství, k inspiraci nadšení pro tvořivost a podnikání a k oslavě multikulturní rozmanitosti.

Programy se vyučují na:
Angličtina