Přečtěte si oficiální popis

Fakulta podnikání a globalizace nabízí pokračující vysokoškolské vzdělání v rámci širokého spektra ekonomických a řídících věd, komunikace, řízení znalostí a informací, veřejné správy a elektronické správy, evropské integrace i podnikání a evropského práva. Fakulta zejména zdůrazňuje další vzdělávání v oblasti migračního a integračního výzkumu a boj proti počítačové kriminalitě. Součástí tohoto procesu je nejen fakt, že fakulta uděluje odborné znalosti, ale také specifické know-how v oblasti řízení a sociální kompetence potřebné pro řešení stále více pluralitní společnosti. Interdisciplinární tým zkušených učitelů, kteří jsou ve světě vědy uznávaní, podporuje myšlení založené na metodách a samostatnou práci využívající mnohostranné formy výuky. Výzkumná činnost fakulty je navíc důrazně zaměřena na současné ekonomicko-politické a sociopolitické otázky v úzké spolupráci s mezinárodní vědeckou komunitou. Jednou z jeho hlavních priorit je výzkum orientovaný na aplikace pro podniky a ve spolupráci s podniky a veřejnými institucemi. Kromě toho interdisciplinární týmy nabízejí poradenství, poradenství a školení pro podnikatele, nevládní organizace a osoby s rozhodovací pravomocí ve světě politiky a veřejné správy.

Oddělení managementu a ekonomiky

Usilujeme o to, abychom byli v Evropě v oblasti výcviku v oblasti vzdělávání a stanovili jsme standardy v našich nejmodernějších učebních osnovách, přizpůsobených potřebám manažera v rychle se rozvíjejícím 21. století. Jako celoživotní profesionální trenér a partner našich vedoucích pracovníků uspokojujeme jejich specifické potřeby s nejmodernějšími manažerskými znalostmi, které jsou poskytovány flexibilními formami smíšeného učení založenými na nejnovějších technologiích. To nám umožňuje mít trvalý dopad jak na kariéru našich manažerů, tak na vlastní rozvoj a na nedávné výzvy společnosti.

Katedra podnikového práva a evropské integrace

Danube Legal Excellence: renomovaná fakulta - vynikající poměr studenta k učiteli - atmosféra školního areálu - mezinárodní spolupráce Katedra podnikového práva a evropské integrace je přední institucí pro postgraduální právní studia v Rakousku. Kurzy jsou zaměřeny konkrétně na potřeby pracujících profesionálů a spojují vynikající výsledky ve výzkumu a výuce. Dunajská univerzita Krems se nachází 80 km od Vídně - v jedné z nejkrásnějších kulturních krajin Evropy, známé jako Wachau. To bylo prohlášeno za místo světového dědictví UNESCO.

Oddělení e-správy a správy

Nový vývoj v oblasti technologií, sociálních a politických struktur mění tradiční formy práce a struktury řízení. Oddělení pro elektronické řízení spojí teorii a praxi a poskytuje další vzdělávání a školení na postgraduální úrovni. Tituly a semináře jsou nabízeny na částečný úvazek, aby odborníci mohli studovat při sledování své kariéry. Prostřednictvím výzkumu, poradenství a řady národních i mezinárodních spolupráce jsme schopni nabídnout nejaktuálnější obsah, řešení a metody. Naším cílem je poskytnout nové nápady, inovativní přístupy k řízení a řešení zaměřená na člověka a nástroje pro veřejnou správu a správu IT.

Migrační oddělení a globalizace

Pracujeme na kritickém problému moderních společností, jmenovitě migrace a globalizace. Tímto způsobem chceme přispět k lepšímu porozumění procesům při práci za účelem podpory sociální soudržnosti a blahobytu. Naše výuka a výzkum se zaměřují na:

  • Migrace
  • Evropa a globalizace
  • Vzdělávací, pracovní a průmyslové vztahy
  • Zdraví a sociální péče
  • Bydlení, sousedství a regionální rozvoj
  • Sociální zabezpečení a lidská práva
  • Náboženství a mezikulturní komunikace
  • Se zvláštním důrazem na genderové a generační mezery

Zabýváme se základním i aplikovaným výzkumem, poskytujeme vědecké poradenství tvůrcům politik, podnikům, občanské společnosti a médiím. Sledujeme integrovaný přístup k výzkumu a celoživotnímu učení. Náš tým pokrývá širokou škálu profesionálních disciplín, abychom se mohli zabývat složitostí migrace a globalizace z různých pohledů.

Oddělení řízení znalostí a komunikace

Jsme univerzitní kompetenční centrum pro výzkum, praxi a další vzdělávání . Předmět, který pokrýváme, se pohybuje od poznávání a komunikace až po řízení znalostí a informací, zatímco naše práce vytváří impulsy jak pro ekonomiku, tak pro společnost. Naše odborné znalosti v oblasti výzkumu a výuky jsou založeny na efektivní kombinaci tří oborů: Kognitivní věda, Informační věda a Komunikační věda. Tyto znalosti využíváme k rozvoji a výuce klíčových kompetencí v oblasti teorie a praxe pro lidi a organizace. Naše oddělení v současné době nabízí 16 magisterských programů, z nichž každý kombinuje komunikační kompetence s odbornými znalostmi v oblasti řízení. V současné době pracujeme na sedmi rozsáhlých mezinárodních projektech v oblasti výzkumu informačních návrhů a sociálních systémů (použitelnost a síťový výzkum). Pro doplnění našeho magisterského programu nabízíme certifikovaný program, univerzitní semináře a školení zaměřené na konkrétní předměty.

Dunajská univerzita Krems

Univerzita pro další vzdělávání Univerzita pro vzdělávání v Dunaji Krems je univerzita pro další vzdělávání. Kurzy jsou zaměřeny konkrétně na potřeby pracujících profesionálů. Univerzita nabízí exkluzivní magisterské programy a krátké programy v pěti studijních oborech. S více než 8 500 studenty as 17 000 absolventy z 90 zemí je jedním z předních poskytovatelů kurzů dalšího vzdělávání v Evropě. Univerzita Danube University Krems kombinuje téměř 20 let zkušeností s postgraduálním vzděláváním s inovacemi a nejvyššími standardy kvality ve výzkumu a výuce.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Němec

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Danube University Krems FBG - Department of Law

Certifikovaná programová arbitráž ... [+]

Arbitráž

Různé metody, které mají advokáti k řešení sporů, se stávají v právní praxi stále důležitější. Arbitráž spolu s alternativními způsoby řešení sporů patří nyní k hlavním činnostem mezinárodních advokátních kanceláří. Certifikovaná programová arbitráž

Program na částečný úvazek je speciálně určen pro jednotlivce, kteří nemohou opustit odborné nebo osobní závazky za celý standardní akademický semestr.

Délka trvání: 1 Semestr, na částečný úvazek

Náklady: 3,490 EUR

ECTS kredity: 15

Start: každoročně v říjnu

Cílová skupinaAbsolventi práv a praktici, kteří se zajímají o řešení arbitráže a alternativního řešení sporů, advokáti v oblasti odborné přípravy, obchodních právníků a advokátů, právníků a poradcůAlumni Networking... [-]
Rakousko Krems an der Donau
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 semestr
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Introducing the International Dispute Resolution LL.M. at Danube University Krems

Donau-Universität Krems
Adresa, 1. řádek
Donau-Universität Krems Dr.-Karl-Dorrek-Str. 30
3500 Krems an der Donau, Dolní Rakousko, Rakousko
Website
Telefonní číslo
+43 2732 8930