Danube University Krems Faculty of Business and Globalization

Úvod

Read the Official Description

Fakulta elektrotechniky a globalizace Nabízí pokračující vysokoškolské vzdělání v širokém spektru ekonomie a managementu vědy, komunikace, znalostí a informací, veřejné správě a elektronické veřejné správy, evropské integrace, stejně jako v oblasti podnikání a evropského práva. Zejména fakulty zdůrazňuje další vzdělávání v oblasti migrace a integrace výzkumu, stejně jako boj s počítačovou kriminalitou. Jako součást tohoto procesu, Fakulta nejen předává odborné znalosti, ale také zvláštní řízení know-how a sociální kompetence potřebné pro řešení stále pluralitní společnosti. Interdisciplinární tým zkušených pedagogů dobře uznávaných ve světě vědy podporuje metodu řízené myšlení a samostatnou práci s využitím mnoha tváří formy výuky.

Kromě toho, na Fakultě výzkumná práce se výrazně zaměřuje na aktuální economico politických a sociálně-politických otázek v úzké spolupráci s mezinárodní vědecké komunity. Jednou z jeho hlavních priorit je aplikace-orientovaný výzkum pro, a ve spolupráci s podniky, a veřejných institucí. Kromě toho, interdisciplinární týmy Nabídka poradenství, poradenství a školení pro podnikatele, nevládní organizace a rozhodovací pravomocí ve světě politiky a veřejné správy.

Odbor pro řízení a ekonomiky

Snažíme se být číslo jedna v Evropě, do vzdělávání vedoucích pracovníků a stanovení určitých standardů náš stát-of-art osnov přizpůsobené potřebám manažera v rychle se rozvíjejícím 21. století. Jako celoživotní kariéry trenéra a partnerem pro naše vedení jsme se zaměřit na jejich specifické potřeby s nejmodernější manažerských znalostí dodaných flexibilních smíšených formátů učení založené na nejnovější technologii. To nám umožňuje mít trvalý dopad na oba, kariéry našich manažerů a podnikatelů rozvoje a nedávné výzvy společnosti.

Oddělení pro obchodní právo a evropské integrace

Dunaj Právní Excellence: proslulý fakulty - vynikající poměr student-na-učitel - kampus atmosféra - mezinárodnost

Oddělení pro obchodní právo a evropské integrace je hlavní institucí pro postgraduální studium právnické v Rakousku. Jeho kurzy jsou specificky orientované na potřeby profesionály a kombinuje excelence ve výzkumu a výuky. Danube University Krems se nachází 80 km od Vídně - v jedné z nejkrásnějších kulturních krajin Evropy známých jako Wachau. To bylo prohlásil světového dědictví UNESCO.

Oddělení pro E-Governance a správa

Nový vývoj v oblasti technologií, sociálních a politických struktur se mění tradiční formy práce a správy věcí veřejných struktur.

Oddělení pro E-Governance spojuje teorie a praxe a poskytuje další vzdělávání a odbornou přípravu na postgraduální úrovni. Stupně a semináře jsou k dispozici na částečný úvazek, aby odborníci mohli studovat a zároveň sleduje jejich kariéry. Prostřednictvím výzkumu, poradenství a řadu národních i mezinárodních spoluprací jsme schopni nabídnout nejvíce up-to-date obsahu, řešení a metod.

Naším cílem je poskytovat nové nápady, inovační přístupy a řešení pro lidské-střed a nástroje pro veřejnou správu a a IT managementu.

Odbor migrace a globalizace

Pracujeme na kritické záležitosti moderní společnosti, a to migrace a globalizace. Přitom chceme přispět k lepšímu porozumění procesům při práci na podporu sociální soudržnosti a blahobytu.

Naše výuka a výzkum má zaměřit na:

Stěhování Evropa a globalizace Učení, práce a pracovní vztahy Zdravotnictví a sociální péče Bydlení, sousedství a regionální rozvoj Sociální zabezpečení a lidská práva Náboženství a mezikulturní komunikace Se zvláštním důrazem na rovnost a generační mezery

Zabýváme se základní i aplikovaný výzkum, poskytovat vědecké poradenství pro tvůrce politiky, podnikání, občanské společnosti a médií. Řídíme integrovaný přístup v oblasti výzkumu a celoživotního vzdělávání.

Náš tým zahrnuje širokou škálu odborných disciplín, takže můžeme řešit složitost migrace a globalizace z různých pohledů.

Odbor pro znalostí a řízení komunikace

Jsme univerzitní bázi Kompetenční centrum pro výzkum, praxi a další vzdělávání. Předmětem zabýváme se pohybuje od poznání a komunikace znalostí a správy informací, zatímco naše práce Vytvoří impuls jak pro ekonomiku a společnost. Náš výzkum a výuku odborných znalostí je založen na na efektivní kombinace tří disciplín: kognitivní vědy, informatiky a komunikační vědy. Využíváme těchto znalostí rozvíjet a učit klíčové kompetence v teorii i praxi mezi lidmi a organizacemi. Naše oddělení v současné době nabízí 16 magisterského studijního programu, z nichž každý spojuje komunikační kompetence s odbornými znalostmi správy. Jsme v současné době pracuje na sedmi velkých mezinárodních projektů v oblasti informačních výzkum designu a sociálních systémů (použitelnosti a Network výzkum). Pro doplnění našeho magisterského studia, a tak nabízíme certifikované program, vysokoškolských seminářů a školení v oblasti řízení předmětem specifické.

Donau-Universität Krems

Univerzita pro další vzdělávání

Donau-Universität Krems je univerzitní dalšího vzdělávání. Jeho kurzy jsou specificky orientované na potřeby pracující profesionály. Univerzita nabízí exkluzivní magisterské programy a krátké programy v pěti oblastech studia. Slouží více než 8500 studentů a 17.000 absolventů 90 zemích, je jedním z předních poskytovatelů kurzů dalšího vzdělávání v Evropě. Danube University Krems spojuje téměř 20 let zkušeností v oblasti postgraduálního vzdělávání s inovacemi a nejvyšší standardy kvality v oblasti výzkumu a výuky.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LL.M. V Mezinárodním Obchodním Právu

Online & Campus forma Kombinované 1 rok October 2018 Rakousko Krems

Část-time program je vhodný pro profesionály v zahraničí, kteří nejsou schopni vzít si volno profesní nebo osobní závazky za celý akademický rok. Asi jedna třetina LL.M. Program probíhá on-line prostřednictvím blended learning, zatímco zbývající dvě třetiny jsou drženy v Donau-Universität Krems a University of Olomouci. V průběhu akademického roku, budou tříd splnit celkem pět týdnů, sedm dní v týdnu. [+]

Mezinárodní obchodní právo, LL.M. Danube University Krems a University of Olomouc

Struktura programu:

Část-time program je vhodný pro profesionály v zahraničí, kteří nejsou schopni vzít si volno profesní nebo osobní závazky za celý akademický rok. Asi jedna třetina LL.M. Program probíhá on-line prostřednictvím blended learning, zatímco zbývající dvě třetiny jsou drženy v Donau-Universität Krems a University of Olomouci. V průběhu akademického roku, budou tříd splnit celkem pět týdnů, sedm dní v týdnu.

2 semestry (pro právníky), na částečný úvazek prostřednictvím blended learning

Přehled:

V praxi otázky obchodního práva často mají rozměr přeshraniční a jsou určeny mezinárodní a evropské právo. Výsledkem je, že hluboká znalost mezinárodního obchodního práva má zásadní význam pro úspěšnou kariéru v nadnárodních společností a advokátních kanceláří. LL.M. Program nabízí svým účastníkům školení velmi prakticky orientované a je orientován směrem k právní know-how nezbytného v globalizovaném světě. S tímto cílený přístup, program poskytuje zkratku k stát se mezinárodně úspěšný odborník na obchodní právo pro praxi v kontextu evropské, mezinárodní i mezikontinentální hospodářského práva. Díky rozsáhlé spolupráci mezi rakouskou a českou univerzitu, jsou účastníci nejen školeni v mezinárodním a evropském právu, ale také naučit příslušné charakteristiky rakouského a českého práva na srovnávací základnou.... [-]


LL.M. V řešení Mezinárodních Sporů,

Campus forma Denní studium 2 semestry October 2018 Rakousko Krems

LL.M. Program v mezinárodních sporů byl navržen tak, aby prozkoumala nové a inovativní cesty v oblasti řešení sporů a poskytnout hluboké znalosti a dovednosti pro úspěšnou kariéru ve vzrušující oblasti [+]

The LL.M. Program v mezinárodních sporů byl navržen tak, aby prozkoumala nové a inovativní cesty v oblasti řešení sporů a poskytnout hluboké znalosti a dovednosti pro úspěšnou kariéru v vzrušující oblasti mezinárodního řešení sporů. Důraz je kladen na rozhodčím řízení v regionu střední a východní Evropy.

Oddělení pro obchodní právo a evropské integrace vyvinul program, který nabízí studentům možnost prozkoumat detailně různé prostředky pro řešení mezinárodních sporů v efektivním způsobem. Základními oblastmi mezinárodní obchodní arbitráž, mezinárodní obchodní soudních sporů, mezinárodní obchodní zprostředkování a vyjednávání jsou doplněny o moduly kurzů na mezinárodních investičních sporů a jiných zvláštních tématech. Tyto kurzu moduly zahrnují řešení konfliktů, jakož i prakticky orientovaných cviků, jako jsou spory zúčastněných stran a sporů PR, který poskytuje našim absolventům potřebné praktické znalosti a techniky pro dosažení nejlepšího možného výsledku pro své zahraniční klienty.... [-]


Videos

Introducing the International Dispute Resolution LL.M. at Danube University Krems

Contact

Donau-Universität Krems

Adresa, 1. řádek Donau-Universität Krems Dr.-Karl-Dorrek-Str. 30
3500 Krems, Rakousko
Website http://www.donau-uni.ac.at
Telefonní číslo +43 2732 8930