University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

Úvod

Read the Official Description

WroclawUni02

The University of Wrocław má bohatou historii více než tři století. Založený Leopold I. Habsburský univerzity vyvinul z skromného školy vedené jezuity do jednoho z největších akademických institucí v Polsku. Na počátku 19. století se univerzita měla pěti fakultách: Filozofie, katolické teologii, evangelický teologie, práva a medicíny. Později to bylo rozšířeno četnými sekcí, laboratoří a přírodním muzeu, který existuje dodnes.

V současné době je v první řadě zaměřit na univerzitě ve Vratislavi je vědecký výzkum. Naši odborníci mají četné vazby se svými kolegy výzkumných pracovníků z jiných vysokých škol v Polsku a na celém světě. Úspěch našich výzkumníků byl nedávno uznán polskými orgány, které významně zvýšily finanční prostředky pro zařízení i výzkumu na naší univerzitě o 80% ve srovnání s předchozími roky.

Akademický Inkubátor Podnikání je nová jednotka Vratislavské univerzity navržený k pomoci studentům při zahájení vlastního podnikání prostřednictvím poskytnutí bezplatné podnikatelské poradenství, pořádání konferencí, seminářů, dotací plánovaných investic a nabízí kancelářské prostory. Akademický Inkubátor Podnikání spolupracuje s vratislavského technologického parku, technologické centrum s laboratořemi, kancelářské prostory, konferenční centrum a moderní multimediální zařízení. Cílem technologického parku je vytvořit podmínky pro využívání vědeckého a průmyslového potenciálu Vratislavi a regionu a povzbudit pokročilé technologie průmyslu. University of Wrocław je hrdá na to být jedním z jejích akcionářů.

Dnes University of Vratislavi je největší univerzita v regionu a učí více než 40.000 studentů a asi 1300 doktorandů na 10 fakultách. 9000 absolventi Vysoké školy každý rok.

WroclawUni01

Právnická fakulta, správy a ekonomika

Fakulta práva, správy a ekonomika je jedním z největších v Polsku. Jeho tradice sahá až do pruské právnické škole v roce 1811. Přes 12.000 studentů se učí na této fakultě 200 odborníků a 170 studentů jsou zapsáni v doktorských programech. Fakulta nabízí mezinárodní výměnné programy a je hrdý na to, hostit mezinárodní studenty z Evropy, Ruska, Kazachstánu a afrických zemí. Studenti se mohou stát členy klubů a společností a podílet se na národních i mezinárodních konferencích a sympoziích.

Oblasti studia:

 • zákon
 • SPRÁVA
 • ekonomika

Výzkum:

Oblasti kvalifikace zahrnují:

 • Dějiny Polska a polských zákonů
 • Administrativní, občanské, trestní, finanční a soukromé právo
 • Mezinárodní a evropské právo
 • Teorie ekonomiky

Mezinárodní odkazy:

Fakulta má akademické partnerství s asi 40 institucí ve více než 18 zemích po celém světě, včetně:

 • Hidalgos Centrum vysokého školství v Mexiku,
 • Centrum pro Latinskou Ameriku ústavního práva v Buenos Aires,
 • School of německého práva,
 • Postgraduální Center, Strasbourg
 • CEDIMES Institute, Francie
 • Cambridge University anglické a evropské právo Course.

VYBAVENÍ:

jeden z největších knihoven práva v Polsku s state-of-the-art zařízení, poslucháren, učeben, poč a studovna s přístupem k internetu a databázím

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Law LLM » Vidět BBA programy » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

Magistr v mezinárodním a evropském právu

Campus forma Denní studium 2 let October 2019 Polsko Wrocław

LLM International & European Law - absolvent bude mít dovednosti a všeobecné znalosti v oblasti dogmatických disciplín mezinárodního a evropského práva. V závislosti na zvolené specializaci, bude absolvent obdrží odborné znalosti a dovednosti důležité pro profilem činností prováděných subjekty působícími v oblasti mezinárodního obchodu nebo se zabývají různými aspekty ochrany lidských práv v mezinárodním doméně. [+]

Právnická fakulta, správy a ekonomie na univerzitě ve Vratislavi, s jeho kořeny na počátku 16. století a Alma Mater 9 nositelů Nobelovy ceny, má tu čest přivítat vás LLM mezinárodního a evropského práva, dva roky magisterského programu se specializací:

Mezinárodní obchodní právo Zákon moderní lidská práva.

Po ukončení programu druhého cyklu, LLM mezinárodní a evropské právo, bude mít absolvent dovednosti a všeobecné znalosti v oblasti dogmatických disciplín mezinárodního a evropského práva. V závislosti na zvolené specializaci, bude absolvent obdrží odborné znalosti a dovednosti důležité pro profilem činností prováděných subjekty působícími v oblasti mezinárodního obchodu nebo se zabývají různými aspekty ochrany lidských práv v mezinárodním doméně. Absolventi LLM International & evropského práva jsou připraveny vykonávat zaměstnání ve všech domácích i mezinárodních organizací (veřejných i neveřejných) vyžadují základní znalosti z právních věd. Absolventi mají interpersonální dovednosti a schopnost komunikovat v průběhu rozhodovacích procesů, stejně jako k provedení roli vyjednavače prostředníka a arbitra v procesech řešení konfliktů založené na tuzemském i mezinárodním právem. Absolventi také získat dovednosti důležité pro zahájení podnikatelské činnosti v mezinárodní aspekt. Účinné fungování ve vysoce konkurenčním prostředí současných obchodních vztahů vyžaduje znalost prvků práva duševního vlastnictví, ekonomie, a konkrétních oblastí právní vědy konkrétního profilu daného podniku.... [-]


Contact
Adresa destinace
Pl. Uniwersytecki 1
Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, 50-137 PL