Přečtěte si oficiální popis

Univerzita ve Vratislavi má bohatou historii více než tři století. Založil ho Leopold I Habsburg univerzita se vyvinula ze skromné ​​školy vedené jezuity do jedné z největších akademických institucí v Polsku. Počátkem 19. století měla univerzita pět fakult: filozofii, katolickou teologii, evangelickou teologii, právo a lékařství. Později byla rozšířena o početné úseky, laboratoře a přírodní muzeum, které existuje až dodnes.

Po druhé světové válce začala skupina polských profesorů, původně z Lvova, zahájena výuka a výzkumná činnost na univerzitě ve Vratislavi. Nejprve vytvořili fakulty práva a administrativy, umění, přírodní vědy, zemědělství, veterinární, medicínské, matematické, fyzikální a chemické obory. Některé z těchto fakult byly brzy přeměněny na jiné vysoké školy.

Od počátku 20. století vyrobila univerzita ve Vratislavi 11 nositelů Nobelovy ceny, jako byli Theodor Mommsen, Philipp Lenard, Eduard Buchner, Paul Ehrlich, Fritz Haber, Friedrich Bergius, Erwin Schrödinger, Otto Stern a Max Born.

Dnes je prvním a hlavním zaměření Vratislavské univerzity vědecký výzkum. Naši učenci mají mnoho kontaktů s kolegy z jiných vysokoškolských institucí v Polsku a na celém světě. Úspěch našich výzkumných pracovníků byl nedávno uznán polskými orgány, které výrazně zvýšily finanční prostředky na zařízení a výzkum na naší univerzitě o 80% oproti předchozím letům.

Stejně jako ve většině zemí je v Polsku i národní systém hodnocení kvality součástí národní strategie ke zlepšení kvality vzdělávání. Každé čtyři roky ministerstvo školství hodnotí fakulty všech polských vysokých škol. V loňském roce bylo 9 z 10 našich fakult kvalifikováno v nejvyšší kategorii a jedna byla druhá nejvyšší.

Akademický inkubátor podnikání je novým útvarem Univerzity ve Vratislavi, jehož cílem je pomoci studentům při zahájení podnikání tím, že poskytují bezplatné podnikatelské poradenství, organizují konference, semináře, dotují vybrané investice a nabízejí kancelářské prostory. Akademický inkubátor podnikání spolupracuje s Technologickým parkem Wrocław, technologickým centrem s laboratořemi, kancelářskými prostory, konferenčním centrem a moderním multimediálním vybavením. Cílem Technologického parku je vytvářet podmínky pro využití vědeckého a průmyslového potenciálu Wrocław a regionu a stimulovat odvětví pokročilých technologií. Univerzita ve Vratislavi je hrdá na to, že je jedním z jejích akcionářů.

Dnes je univerzita ve Vratislavi největší univerzitou v regionu a vyučuje více než 26 000 studentů a přibližně 1300 doktorských studentů na 10 fakultách. 9000 studentů absolvuje univerzitu každý rok.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Polština

Tato škola dále nabízí:

LLM

University of Wroclaw

Právnická fakulta, administrativa a ekonomika University of Wroclaw , která má kořeny na počátku 16. století a Alma Mater z 9 nositelů Nobelovy ceny, má tu čest přivítat ... [+]

Právnická fakulta, administrativa a ekonomika na University of Wroclaw , jejíž kořeny jsou na počátku 16. století a Alma Mater z 9 nositelů Nobelovy ceny, má tu čest přivítat vás na Mezinárodním a evropském právu LLM, dva roky Master program se specializací:

Mezinárodní obchodní právoModerní zákon o lidských právech.

LLM International

Osnovy

1. semestr

Povinný

Mezinárodní právo veřejnéPrávo a instituce EUAnglický jazyk pro veřejné a soukromé právoPolitické socioekonomické a právní myšleníDiplomová prácePolský jazyk pro cizince (A1)

Povinný, specializace MEZINÁRODNÍ OBCHODNÍ PRÁVO:

Ekonomika a společnost

Povinný, specializace MODERNÍ PRÁVO PRO LIDSKÁ PRÁVA:... [-]

Polsko Wrocław
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

University of Wroclaw International Students' Experience

Dont think twice! Join University of Wroclaw

University of Wrocław
Adresa, 1. řádek
University Of Wroclaw Pl. Uniwersytecki 1
50-137 Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polsko
Telefonní číslo
+48 71 375 22 15