University of Auckland Law School

Úvod

Read the Official Description

Síla jakékoli právní školy spočívá v kalibru jejích zaměstnanců a studentů, zdrojích knihovny a podporou, kterou získává od profese a absolventů. Právní škola v Aucklandu má každé štěstí velmi štěstí. Naši akademičtí pracovníci vytvářejí průzkum světové úrovně, Davisova knihovna má nejrozsáhlejší sbírku právnických výzkumných materiálů na Novém Zélandu a pro naše stupně máme vyšší vstupní standardy než kterákoli jiná novozélandská právnická škola , což znamená, že naši absolventi jsou velmi vyhledávaní. Naši studenti ztělesňují Aucklandskou filozofii akademické přísnosti spolu s nadšením pro zákon. Studenti Aucklandu vyhráli národní módy šampionátu sedm z posledních osmi let. Máme jednu z nejaktivnějších a nejúspěšnějších právnických studentských společností v zemi.

Od Law Revue až po studentské soutěže, od společenských a sportovních akcí až po semináře a workshopy, existuje nespočet možností, jak se účastnit, setkat se s dalšími studenty práva a vytvořit celoživotní přátelství. Právní škola v Aucklandu , která se nachází v srdci právního obvodu, má silné vazby na právnické povolání a soudnictví. Škola poskytuje kompletní právnické vzdělání, připravuje studenty na právní praxi i mnoho dalších kariér v mezinárodním světě.

Proč studovat s námi?

Právo v Aucklandu je náročné, vzrušující a učí některé z nejznámějších právníků v zemi. Učíme studenty, jak kriticky myslet, jak analyzovat a přesvědčovat logickými argumenty. Právní škola v Aucklandu:

 • Je nejlépe hodnocená právnická škola na Novém Zélandu a jedna z nejlepších právnických škol na světě.
 • Poskytuje malou skupinovou výuku na všech úrovních a nabízí největší škálu vysokoškolských kurzů kterékoli z novozélandských právnických škol.
 • Má nejvyšší vstupní standardy pro zákony druhého roku, což znamená, že absolventi jsou velmi vyhledávaní.
 • Umožňuje kombinovat právnický stupeň se širokou škálou společných programů (v oblasti umění, obchodu, inženýrství, věd zdraví, majetku nebo vědy).
 • Disponuje vynikajícími zařízeními, včetně knihovny Davis Law Library, přední knihovny právního výzkumu na Novém Zélandu.
 • Nachází se v samém srdci soudního okrsku, vedle vrchního soudu a předních advokátních kanceláří.
 • Nabídne rozsáhlý studijní program v zahraničí, pomáhá studentům trávit semestr v zámoří v jiné špičkové škole.
 • Poskytuje spoustu příležitostí pro špičkové studenty, včetně možnosti pracovat na Aucklandském právním přehledu, účastnit se programu Equal Justice a podílet se na mooting, odsouzení advokacie a mnoha dalších soutěžích.
 • Má velmi aktivní a podporující studentské společnosti a programy v oblasti práva Mäori a pacifického ostrova.

Kde se může LLB dostat?

Auckland právnické absolventy jsou velmi vyhledávané. V každém daném roce zaujímají asi polovina našich absolventů pozice v novozélandských advokátních kancelářích, zatímco druhá polovina začíná jejich kariéru v jiných profesních organizacích. Jedná se o účetní a poradenské firmy; podnikání a průmysl; národní a místní správy; výuku, výzkum a žurnalistiku; mezinárodních, environmentálních a dalších nevládních organizací.

Naši absolventi mohou pracovat na Novém Zélandu a po celém světě - mnozí z našich bývalých studentů pracují pro přední advokátní kanceláře v Londýně, New Yorku, Sydney, Hongkongu, Singapuru a dalších místech.

Někteří z našich nejlepších studentů pokračují v studiu na vysokoškolské a doktorské studium. Právní škola Auckland nabízí nejrozsáhlejší postgraduální program v zemi. Naši studenti pravidelně získávají stipendia a ceny, aby mohli pokračovat ve studiu v zahraničí. Někteří absolventi z loňského roku nyní absolvují vyšší stupně v Oxfordu, Cambridge, Harvard, Yale a Columbii, mezi ostatními špičkovými zahraničními univerzitami.

Naše centrum služeb vám pomůže s plánováním kariéry a hledáním práce během studia. Zvláštní pomoc mají studenti práva prostřednictvím seminářů, seminářů a záchranných prací na Právnické fakultě.

Několik rychlých faktů o Právnické škole v Aucklandu

 • Ve třetím a čtvrtém ročníku LLB mají studenti III. A IV. Ročníku více než 50 volebních kurzů, z nichž si mohou vybrat (včetně některých vyučovaných v semestru letní školy v lednu / únoru) - největší škálu všech novozélandských právních škol.
 • Ačkoli neexistuje žádný požadavek na vysokou školu v rámci LLB studenti se mohou rozhodnout specializovat v určité oblasti zájmu, nebo pokud by chtěli, vybrat si z široké škály různých oblastí pokrýt celou řadu témat.
 • Existuje rostoucí škála volitelných předmětů s mezinárodním zaměřením: mezi ně patří letecké právo, mezinárodní lidská práva, mezinárodní právo, právo a IT, zákon o finančních trzích, globální právo životního prostředí, právo na přistěhovalectví a uprchlíky, mezinárodní trestní právo, mezinárodní řešení sporů a mezinárodní Obchodní právo.
 • Více než 90% studentů LLB se kvalifikuje s dvěma stupni, buď proto, že vstupují do právnické školy jako absolventi (15%), nebo proto, že absolvují společné bakalářské stupně (75%). Souběžné kombinace jsou BA / LLB, BCom / LLB, BE (Hons) / LLB, BHSc / LLB, BProp / LLB, BSc / LLB.
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MLS » Vidět Certifikáty » Vidět PhD » Vidět LLM » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:


Master Of Laws (LLM)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let March 2019 Nový Zéland Auckland + 1 více

Ať už jste praktikující, který chcete pracovat v oblasti práva, místní absolvent se zaměřením na specializaci nebo mezinárodní student, který chce získat kvalifikaci od přední Právnické fakulty, vám naše LLM poskytne flexibilitu a volbu, kterou hledáte. [+]

LLM je navržena tak, aby poskytovala vysokou úroveň studia jak pro studenty na plný úvazek, tak i pro ty, kteří jsou právníky nebo se podílejí na jiném zaměstnání na plný nebo částečný úvazek. To může být provedeno kurzy, výzkumem nebo kombinací obou. Můžete si vybrat z více než 25 vyučovaných kurzů a vstup do LLM je k dispozici po celý rok.

Studium můžete soustředit v určitých oblastech specializace nebo studovat širokou škálu právních předmětů.

Učitelství LLM (výuka) vám umožňuje studovat oblasti ve větší hloubce a složitosti než na úrovni vysokoškoláků. Program nabízí kurzy, které poskytují podrobné analýzy konkrétních oblastí práva, stejně jako kurzy, které jsou více zaměřené na politiku.LLM prostřednictvím výzkumu umožňuje provádět hloubkové studium v ​​oblasti osobního zájmu, aby se zvýšily pracovní příležitosti buď odborně, nebo akademicky.... [-]

Postgraduální Certifikát V Právu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let March 2019 Nový Zéland Auckland + 1 více

Otevřená pro absolventy LLB a absolventy jiných než LLB, PGCertLaw je účinně polovina titulu Master of Laws (LLM) nebo Master of Law Studies (MLS). [+]

Otevřená pro absolventy LLB a absolventy jiných než LLB, PGCertLaw je účinně polovina titulu Master of Laws (LLM) nebo Master of Law Studies (MLS).

Pokud máte omezenou dobu nebo chcete studovat pouze několik vybraných kurzů, je tento program ideální.

U některých studentů může PGCertLaw fungovat také jako cesta ke stupňům LLM nebo MLS.

Struktura programu

Může být dokončen na plný úvazek (jeden semestr) nebo na částečný úvazek (více než dva roky), aby se umožnila flexibilita pro ty, kteří mají jiné profesní nebo osobní závazky.

Studenti musí absolvovat minimálně 60 bodů z kurzů Master of Laws (s výjimkou disertačních prací nebo dizertačních kurzů) spolu s metodikou Legal Research Methodology (zákon 788).... [-]


Master Of Law Studies (MLS)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 6 let March 2019 Nový Zéland Auckland + 1 více

Magisterský titul pro profesionály, kteří nemají vysokoškolské vzdělání, ale jejichž práce zahrnuje nebo mají osobní zájem na právních otázkách a zabývají se legislativou. [+]

Vhodné pro profesionály z nelegálního prostředí, kteří vyžadují určité znalosti právních záležitostí. Profesionálové, kteří budou mít obzvláštní užitek, zahrnují účetní a auditory, architekty a urbanisty, manažery pro rozvoj podnikání, správce dodržování předpisů, inženýry, odborníky v oblasti informačních technologií, policii a pracovníky veřejného sektoru.

Tento program má podobnou strukturu jako Master of Laws a nabízí šest specializací: Corporate and Commercial Law, environmentální právo, právo lidských práv, mezinárodní právo, soudní spory a řešení sporů a veřejného práva.

MLS umožňuje interdisciplinární studium postgraduálních kurzů z jiných fakult Univerzity v Aucklandu, což vám umožní vylepšit vaše odborné dovednosti a získat znalosti o právu.... [-]


Doktor Filozofie (PhD)

Campus forma Denní studium March 2019 Nový Zéland Auckland

Stimulace a odměňování, která nastoupí na doktorskou školu v Aucklandské právnické fakultě, vyžaduje vysokou míru sebe-motivace a disciplíny a poskytuje vzrušující příležitost zapojit se do nezávislého výzkumu. [+]

Stimulace a odměňování, která nastoupí na doktorskou školu v Aucklandské právnické fakultě, vyžaduje vysokou míru sebe-motivace a disciplíny a poskytuje vzrušující příležitost zapojit se do nezávislého výzkumu.

Doktorát je výzkumný studijní program, který vyžaduje obvykle studium na plný úvazek po dobu tří až čtyř let nebo na částečný úvazek po dobu šesti až osmi let. Stupeň je vykonáván pod dohledem a kandidáti musí absolvovat trvalý průběh pokročilého právního výzkumu, jehož výsledkem je vytvoření podstatné původní práce.

Kandidáti na doktorské studium v ​​oboru práva budou mít magisterské právo s vyznamenáním prvního ročníku nebo s vyznamenáním druhé třídy (první divize) nebo ekvivalent. Kandidáti musí prokázat schopnost pokračovat v pokročilém nezávislém výzkumu a studiu v právu. Vynikající absolventi LLB (Hons) mohou být zvažováni, ale jsou vyzváni k dokončení nejprve Auckland Law School jeden-rok Masters program.... [-]


Osvědčení O Způsobilosti

Campus forma Denní studium Kombinované March 2019 Nový Zéland Auckland

Právnické kurzy mohou být přijaty jako individuální kurzy pro certifikát odborné způsobilosti (COP). Žadatelé musí splňovat všechny předpoklady, podmínku nebo jiné podmínky pro přijetí a zápis. [+]

Právnické kurzy mohou být přijaty jako individuální kurzy pro certifikát odborné způsobilosti (COP). Žadatelé musí splňovat všechny předpoklady, podmínku nebo jiné podmínky pro přijetí a zápis.

LLB Část I

Studenti, kteří úspěšně absolvovali zákon 121G a / nebo zákon č. 131, mohou opakovat dva kurzy na základě osvědčení o způsobilosti ke zlepšení stupňů. V případě, že žáci opakují zákon 121G a / nebo zákon č. 131, jsou jak platnost prvního pokusu, tak platová třída opakovaného pokusu zahrnuty do průměrného výpočtu stupně přijetí do části II LLB.

Absolventi práva NZ

Absolventi práva NZ mohou požádat o přijetí dalších vysokoškolských studijních oborů pro osvědčení o způsobilosti. Neexistuje žádný limit počtu kurzů COP, na které se mohou ucházet tito absolventi práva NZ. Podívejte se na níže uvedené pokyny. Absolventi práv, kteří chtějí přijmout více než jeden COP volitelný předmět práva pro doplnění svého právního titulu nebo aktualizovat své právní znalosti a dovednosti, si mohou přát, aby zvážily žádost o postgraduální diplom v právu nebo postgraduální certifikát v právu.... [-]