TUM School of Management Executive Programs

Úvod

Read the Official Description

Education Center Executive:

Executive Education Center (EHS) z TUM School of Management spojuje další vzdělávací aktivity na fakultě a zajišťuje přenos znalostí a dialogu mezi univerzitou a podnikatelského světa jako důležité oblasti činnosti. Naše výkonné vzdělávací iniciativy jsou zaměřeny na hlavní výukových a výzkumných témat školních, zajištění nejnovějších výsledků výzkumu v klíčových oblastech, najdou cestu přímo do vzdělávání vedoucích pracovníků založené na důkazech. Zvláštní pozornost je vždy věnována praktickým aspektům a potenciálních aplikací zjištění, které jsou pravidelně potvrzení vysoce-profil Executive Education Board.

S nadšením pro řízení a progresivní technologie, VKC nabízí ucelený další vzdělávací program: V našem Programy vzdělávání vedoucích pracovníků, Knowledge Management založená na důkazech splňuje znalosti oboru. Cílem je podporovat vysoce postavených manažerů a technických odborníků "znalosti, dovednosti a osobní rozvoj směrem k slušivý vysoce efektivní a odpovědné vůdci a odborníci. Umístěný v Mnichově, EHS udržuje celosvětovou síť předních organizací, aby programy atraktivní pro vedoucí pracovníky z celého světa.

Programy výkonného Education Center:

Exekutivní MBA Executive MBA v oblasti inovace a zakládání podniků Executive MBA v Business & IT Zákaznické programy Certifikát Programy & Executive Tréninky Intenzivní Learning & E-Learning / Blended Learning

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Contact
Adresa destinace
Technische Universität München
Arcisstraße 21

Munich, Bavaria, D-80333 DE