Photoacademy & Living Faces Berlin

Úvod

Read the Official Description

Je fotografie nebo make-up svou vášeň?

Chtěli byste, aby se váš koníček na profesi a úspěšnou kariéru v jedné z nejživějších hlavních měst na světě? Pak vítejte na Berlín, město neomezených možností. Berlín, německý kapitál, nastavení trend v životním stylu, hudby, umění a módy. Všechno to začíná zde!

Vítejte na tvůrčí školy fotografie a tvůrčí make-up. Photoacademy Berlin & Living tváře - jedna škola, dvě možnosti drah.

Formování synergie, vytváření sítí.

Dodržování tohoto hesla, Photoacademy Berlín a Living Faces nabízí unikátní vzdělávací koncepci, aby se stal profesionálním fotografem a make-up umělce. Vše na jednom místě.

Každá oblast vzdělávání má své vlastní hlavní zaměření:

  • Photoacademy Berlin nabízí dvanáct měsíců program, profesionální fotografie - Obývací Faces nabízí dvanáct měsíců program, aby se stal certifikovaným Make-up Artist.

Bez ohledu na to, které oblasti máte zájem, nabízíme Vám osobní vzdělávací prostředí s vysoce spáchaný tým lektorů, kteří se snaží, aby ho podpořili ve svých individuálních plánech do budoucna.

Škola vychází z areálu Malzfabrik (www.malzfabrik.de), který se nachází v centru Berlína. Budoucí fotografové a make-up umělci setkat ve školním 1000sqm a vyměnit svou kreativitu v různých projektech na denní bázi. Sítě jsou vytvořeny již v průběhu programu.

Odborné kurzy vám pomohou zvládnout budoucí výzvy, které vás čekají v této oblasti podnikání a připravit vás pro úspěšnou kariéru v médiích.

Berlín - kreativní a internationial

Berlín odráží rychlé změny v oblasti módy a životního stylu. Nepřátelské stylů po celém městě, aby Berlín pro mladé lidi z celého světa velmi atraktivní. Trendy jsou zde vytvořeny a rozmanitost jednotlivých životních konceptů jsou součástí atmosféry, že město vytvoří. Stejně tak, Berlín je velmi mladé město. 20% jejích obyvatel je mladších pětadvaceti. Světy tvůrčí scénu přichází do Berlína. Jednou z atrakcí Berlína je, že životní náklady jsou poměrně nízké ve srovnání s jinými velkými městy. Jádrem této neustále se měnící, historické město je naše škola. Odtud máte možnost využít nekonečné vzrušující místa po celém městě pro své focení. Nechte se inspirovat různými kulturními možnostmi, jako jsou muzea, výstavy fotografií nebo Fashion Week.

Budete potřebovat pomoc při hledání bydlení?

Samozřejmě, že vám pomůže najít místo k životu. Můžeme také spojit vás s ostatními studenty, pokud je to vaše preference sdílet byt. Zeptejte se nás.

Naše poptávka jako škola

Naším posláním je, aby vás připraví na pracovní život fotografa nebo make-up umělce. Kromě výuky vám dovednosti, které potřebujete být nejlepší ve svém profesním oboru, také vás naučí, jak myslíte, že z obchodního hlediska, stejně jako vzdělávat vás postarat se o velmi důležitý marketingový straně. Pouze ti, kteří vědí, jak pracovat jako kreativní profesionály na volném trhu bude úspěšná tam. Každý student má individuální pozornost. V průběhu svého vzdělávání, budeme diskutovat o své osobní potřeby a připraví vás co nejlépe pro svůj pracovní život jako zaměstnanec nebo volného Lancer.

Navíc každý student opustí naši školu nejen s mírou, ale s profesionálním portfolio, osobní domovské stránky a vizitky, stejně jako cestovní mapou pro jak jejich kariéra začíná po poslední den ve škole.

Za účelem dosažení těchto cílů, pracujeme s lektory, které jsou úspěšné ve svém oboru a jsou si vědomi toho, co průmysl vyžaduje i dnes. Pokud jste připraveni tvrdě a odhodlaně usilovat o dosažení těchto cílů, a pak se můžeme vzdělávat vás, aby se tyto cíle je to možné. Takže, začněte svou kariéru jako profesionální fotograf nebo make-up umělce tady v Berlíně.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí: