Europa-Institut

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Europa-Institut Sárské univerzity je druhým nejstarším institutem svého druhu v Evropě a již více než šest desetiletí strávil vynikající vzdělání a výzkum v evropském a mezinárodním právu. Již v zakladatelském roce 1951 byl prvním ředitelem ústavu prof. Joseph-François Angelloz, vize vědeckého výzkumu v Europa-Institut "Evropa budoucnosti", aby tuto Evropu informovala o mládeži vychovávanou podle tradičních metod výuky v různých zemích, aby byla pro všechny tyto země evropští učitelé a možná brzy trénovat vedoucí síly Evropy ". Tato vizi se nejen stala realitou v Evropském institutu; spíše se v posledních letech vyvinul v globální institut.

Institut, který se nachází ve francouzském , v Lucembursku a v Německu ve třech zemích, nabízí mezinárodně uznávaný magisterský program v oblasti evropského a mezinárodního práva již více než tři desetiletí. Od té doby úspěšně absolvovalo více než 5 000 studentů a nyní zastává vedoucí posty v evropských a mezinárodních institucích, mezinárodních advokátních kancelářích, korporacích a národních vládách a správních orgánech. Každý rok známí lektoři z celého světa vyučují studenty z více než 30 zemí, aby je mohli optimálně připravit na výzvy evropského a mezinárodního trhu práce.

Navíc mezinárodně uznávaní vědci a hosté z celého světa využívají vynikající výzkumné podmínky v Europa-Institut s vlastní knihovnou, která je také Evropským dokumentačním centrem. Nově vzniklá síť jihovýchodní Evropy, řada evropských letních kurzů a zimních škol podporuje mezinárodní význam instituce v oblasti výzkumu a dalšího vzdělávání. Vlastní publikace institutu podtrhují výzkumný charakter institutu, zatímco jeho praktické zaměření se odráží v neustále se rozšiřujících nabídkách v oblasti dalšího vzdělávání a rozsáhlých kariérových službách. Europa-Institut byl vždy spolehlivým partnerem ve všech svých aktivitách ve společnosti EVER eV, sdružení absolventů evropského institutu , s rozsáhlou sítí po celém světě.

certifikované excellence

Europa-Institut je podporován ministerstvem zahraničí, Spolkové ministerstvo pro vzdělání a výzkum, Evropskou komisí a Německé akademické výměnné služby. Je charakterizován vysokou vzdělávací standardy, do úzkého kontaktu a pravidelné výměny informací s orgány Evropské unie, Rady Evropy a s Foreign Office od.

Jako součást systémové akreditace Univerzity v Sársku byl Europa-Institut rozsáhle hodnocen a certifikován mezinárodní akreditační agenturou ACQUIN. Programová Europa-Institut oficiálně potvrdila, že Europa-Institut představuje vynikající výzkum i vysoce kvalitní výuku. Europa-Institut obdržel také "Certifikát kvality internacionalizace (CeQuInt)" za úspěšnou strategii internacionalizace v rámci svého magisterského programu.

Místa

Saarbrücken

Adresa, 1. řádek
Universität des Saarlandes
Campus, Building B2. 1

66123 Saarbrücken, Sársko, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium