Berlin School Of Business & Innovation

Úvod

Read the Official Description

Berlínská škola podnikání a inovací (BSBI) se nachází v srdci Berlína. Zaměřujeme se na pomoc absolventům stát se výjimečními vůdci ve svém zvoleném oboru. Naše škola má ve svém srdci tři pojmy:

 • Podnik
 • Vedení lidí
 • Úspěch

Každý kurz, který nabízíme, je navržen s ohledem na tyto zásady, a proto se každý program zaměřuje na zlepšení vašich praktických obchodních dovedností a porozumění průmyslu. Dáme vám nástroje a informace, které potřebujete k profesionálnímu úspěchu, stejně jako podporu od průmyslově zaměřených akademiků, kteří jsou na špici svého oboru.

Všechny naše kurzy používají praktické metody výuky, jako jsou případové studie, návštěvy výstav a podniků, hostující mluvčí a diskuse v učebnách. To znamená, že získáte praktické znalosti o tom, jak se pojmy, které se učíte, týkají skutečných podniků.

Budete také absolvovat stáž v příslušném oboru, stejně jako studovat německý jazyk. Tím se dále zlepší vaše chápání německého pracoviště a jak se vám v něm bude dařit. Naším cílem je váš úspěch: když absolvujete, brzy budete moci vstoupit na trh práce jako vysoce kvalifikovaný odborník.

Proč studovat na BSBI

 • Centrální poloha - studium v ​​dobře vybavené areálu v centru Berlína, hlavním městě Německa. Německo je nejoblíbenější volbou pro zahraniční studenty, kteří chtějí studovat v Evropě *.
 • Vynikající studentská podpora: Vynikající akademická výuka, zaručené malé třídy, experti z oboru a hostující mluvčí.
 • Placené stáže: Pomocí našich rozsáhlých obchodních vazeb poskytneme 2 měsíční placené partnerství pro každého studenta.
 • Volné německé lekce: To vám pomůže zvýšit pracovní příležitosti v Německu po ukončení studia.
 • Vyhrazená kariéra: Přístup do našeho kariérového centra, který vám pomůže získat pracovní stáže, poskytne vám zpětnou vazbu o vašich žádostech o zaměstnání a poradenství ohledně techniky rozhovoru.
 • Online zdroje: BSBI integroval virtuální učební prostředí (VLE) do jádra svých výukových a e-learningových programů.
 • Povolení k pobytu po ukončení studia: Po úspěšném absolvování budete oprávněni požádat o 18ti měsíční povolení k pobytu po ukončení studia *, abyste využili kariérních příležitostí v Německu

* Na základě ročního průzkumu ICEF v roce 2018.

** Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Strategickí partneři

Mezinárodní telematická univerzita UNINETTUNO - společnost Uninettuno, která byla založena v roce 2005, poskytuje univerzity (bakalářské), specializační tituly, doktoráty a vysokoškolské magisterské tituly uznávané po celém světě.

Jazyková galerie (TLG) poskytuje inovativní jazykové programy po celá léta a dává studentům možnost usilovat o mezinárodní pracovní příležitosti.

InterActive je oceněná on-line učební platforma, pomáhá studentům studovat v čase a místě, které jim vyhovuje a nesouhlasí s jejich závazky.

Global University Systems (GUS) je mezinárodní síť vysokoškolských institucí spojená společnou vášeň pro přístupné, průmyslové kvalifikace.

Výkonné vzdělávání (EE) je zřetelným rozdělením v rámci londýnské školy podnikání a financí s vlastním akademickým a kvalitním managementem, který je určen pro profesionály, vedoucí pracovníky a manažery. LSBF EE je akreditovaná britská Akreditační rada (BAC) a všechny programy divize EE jsou akreditovány CPD

Hotel Leonardo provozuje více než 170 hotelů v Evropě, ve Velké Británii

Portfolio Global Hospitality Services z více než 150 nezávislých hotelů ve více než 100 místech dosahuje do všech kousků světa s řadou exkluzivních nemovitostí, které nabízejí komfort a služby pro nejnáročnější obchodní cestující a turisty, stejně jako organizátory eventů či konferencí.

This school offers programs in:
 • Angličtina
 • Němec

Vidět BA programy » Vidět MA » Vidět MBA »