Universal Business Academy

Úvod

Read the Official Description

O NÁS

UBA byla pomáhá studentům získat mezinárodně uznávané odborné kvalifikace pro více než 6 let. K dnešnímu dni, 2.000 studentů z celého světa se zapsal do našich programů.

UBA byl spolupracuje s různými vysokými školami, které poskytují uznávané kvalifikace pro studenty z celého světa. Programy Online distančního vzdělávání UBA poskytuje ve spolupráci s různými univerzitami z Velké Británie vám umožní studovat kdykoli, kdekoli, a svým vlastním tempem bez hranic.

MISE:

  • Poskytnout akreditované mezinárodní programy pro uznání za přijatelné ceny.
  • Chcete-li poskytnout absolventům veškerou podporu, kterou potřebují k dosažení úspěchu v dosažení vysokoškolské kvalifikace.
  • Chcete-li vložit absolventy s praktických dovedností studie života s dovednostmi dozorčích a řídících k dosažení firemní cíle.
  • Chcete-li prozkoumat absolventy způsobilost a příležitosti v reakci na národní a globální potřeby.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Law LLM » Vidět Online Magistr » Vidět Magisterské diplomy » Vidět Certifikáty » Vidět BA programy » Vidět DBA » Vidět Diplomy » Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:


Certifikát dovedností v ilustraci

Campus forma Denní studium Přihlašování započato Malajsie Johor Bahru

Tento formát dovednostních programů v rámci stanoveného časového rámce 12 měsíců je určen k tomu, aby naši účastníky vycvičili myšlení a pracovali jako profesionálové komerčních výtvarných umělců. Účastníci jsou vystaveni cennému sdílení od významných a zkušených ilustrátorů, vizualizátorů, koncepčních umělců, designérů a umělců CG za účelem získání zkušeností z reálného světa od odborníků z oboru. [+]

pragmatický SYLABUSVYŠETŘENI ODBORNÝMI PRACOVNÍKMI V OBLASTI VÝROBNÍHO PRŮMYSLUPRŮMYSL RELEVANTNÍ CURRICULUMARTREPRENEURS TALKS, PANELS

Délka studia: 1 rok Struktura kurikula

Základní umění 1Základní umění 2Základní umění 3Vizualizace dovednostíCG FundamentalDigitální malbaObchodní sada [-]

Videos

UBA - Diploma in TESOL

Universal Business Academy (UBA) 2017 Corporate Video

UBA - 12 months MBA, UK

UBA - 12 months Online MBA, UK

Contact
Adresa destinace
14A, Jalan Harimau Tarom,
Taman Century, 80250
Johor Bahru,

+607-333 5111
www.universalbusinessacademy.com

Johor Bahru, Johor, 80250 MY