Přečtěte si oficiální popis

Od roku 1991, Brickfields Asia College (BAC) se etabloval jako nejrychlejší a nejchytřejší způsob, aby práva Spojeného království, podnikání stupňů. Poté, co poslal více než 6500 zákon absolventů v praxi, vysoká škola vybudovala vynikající pověst jako poskytovatel kvalitního vzdělávání. Jeho absolventi jsou velmi vyhledávané místními i mezinárodními firmami ve veřejném i soukromém sektoru.

BAC má v současné době partnerství a vztahy s více než 20 zahraničních univerzit (většinou ve Spojeném království) a profesních organizací, které nabízejí svým studentům přístup k více než 70 world-class Právo a podnikání diplomů a profesních kvalifikací, které mohou být dokončeny na místě, nebo v zahraničí.

BAC vyrobila více než 200 světových a National nejlepších studentů, rezervace Nobelovy ceny, 1. třída a 2. svršky v posledních dvou letech sám. Úspěch studentů vitríny závazek BAC je poskytovat nevšední vzdělávací zkušenosti. Jako uznání tohoto, BAC získal Brand laureát nejlepší značka v právní výchovy pro rok 2012 a rozpoznávání malých a středních podniků Award 2013 pro Service Excellence.

BAC je proslulý fakulty vysoce kvalifikovaných akademických pracovníků a zkušených praktiků jsou pilířem BAC Úspěšný příběh v poskytování svým studentům nejlepší. Spolu s metodicky prozkoumaných a připravených výukových materiálů, e-learningový portál poskytuje podporu kolo-pro-hodinové k tomu, aby každý student realizovat jejich skutečný potenciál.

BAC se zavázala k tomu, že vzdělávací zkušenost každého studenta na vysoké škole příjemné, obohacující a úspěšný při současném zvýšení jejich kvalifikace, aby byla zajištěna jejich budoucí úspěch. BAC se těší na studenty, aby se jejich vzdělávací zkušenosti na vysoké škole příjemné, obohacující a úspěšné.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLB

Brickfields Asia College

University of London je opravdu jedním z největších univerzit na světě. Federace 18 světových vysokých škol a 10 odborných pracovišť, jeho pověst pro vysoké akademické st ... [+]

University of London je opravdu jedním z největších univerzit na světě. Federace 18 světových vysokých škol a 10 odborných pracovišť, jeho pověst pro vysoké akademické standardy byl postaven na vynikající výuku a výzkum jeho vysokých škol od roku 1836. University of London stupňů jsou uznávány v mezinárodním měřítku vlády, vysokých škol, zaměstnavatelů a profesních organizací, jako nejvyšší akademické kvalitě.

Od roku 1858, University of London stupňů byly přístupné studentům na celém světě přes University of London International programů, nejdelší stojící flexibilní a distančního vzdělávacích programů na světě. Za ta léta, mnoho výjimečných lidí, kteří studovali s University of London International programů formovaly náš svět. Bývalí studenti zahrnují sedm držitelů Nobelovy ceny, vedoucí zemí Commonwealthu, ministři vlády, renomovaných autorů, akademických pracovníků, soudců a podnikatelů. Dnes, University of London International programů je skutečně mezinárodní charakter s více než 52.000 studentů ve více než 190 zemích světa. ... [-]

Malajsie Kuala Lumpur Shah Alam Petaling Jaya
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Brickfields Asia College

BAC poskytuje transfer studijní program Spojeného království (zákon), kde studenti mají možnost dokončit 1 + 2 (1 rok v BAC a 2 roky na britským partnerem University), ne ... [+]

BAC nabízí velmi populární ve Velké Británii Převod studijní program (zákon), kde jsou studenti mít možnost dokončit do vedení 1 + 2 (1 rok v BAC a 2 roky na partnera UK University), nebo 2 + 1 (2 roky u BAC a 1 rok u partnera UK University) v závislosti na jejich preference a poslat v oblasti 600-700 studentů ročně dokončit poslední rok ve Spojeném království. Málokterý jiné instituce poskytnout studentům na výběr přístup tak velký počet vysokých škol, aby pokračovaly ve své poslední rok a nejlepší ze všech studentů obdrží uznávaný britský kvalifikační stupeň.

Po úspěšném absolvování programu budou studenti odměněni mezinárodně uznávaný LLB (Hons) titul z jejich zvolené partnerské univerzity ve Velké Británii. Studenti si mohou vybrat z různých stupňů, které nabízí celou řadu špičkových zářez univerzit, jako jsou univerzity v Readingu, Cardiff, Aberystwyth, Northumbria, Liverpool, Sheffield, Hull a Hertfordshire. ... [-]

Malajsie Kuala Lumpur Petaling Jaya Shah Alam
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině