Karoli Gaspar University

Úvod

Read the Official Description

Právní předchůdce naší univerzity byla reformovaná teologická akademie v Budapešti, která byla založena v roce 1855 a udělil University stav maďarského parlamentu v roce 1900. V roce 1993 Valné shromáždění maďarské reformované církve přijal rozhodnutí o zřízení multifaculty univerzitu, a toto rozhodnutí bylo schváleno později v roce 21. září Parlamentem Maďarské republiky. Prostřednictvím vytvoření Karoli Gáspár univerzity, maďarská reformovaná církev splnila cíle svých předků. Naše University, v duchu Universitas scientiarium, si klade za cíl zvýšit stav nejen církve, ale i národ, prostřednictvím svého vzdělání, výuky a vědecké práce.

Závazek Karoli Gáspár univerzity je provádět na významných tradic reformované vysokých škol Sárospatak (založena v roce 1531), Pápa (založené v roce 1531), Debrecen (založena v roce 1538), Kolozsvár (založený Roku 1622 nastala) a Nagyenyed (založen v roce 1632 ). Kromě vzdělávání ministrů náboženství, pro účely vědeckého výzkumu, školení na pozici asistent a pro titul doktora filozofie, a udělování titulů, její cíle a cíle, aby BA a MA na úrovni základní vzdělávání v několika oblastech a odvětvích vědy, a aby byla schopna provádět akademický výzkum, v souladu s výše uvedenými tradicemi a v duchu reformace.

Maďarská akreditační komise, v rozhodnutí č.1 ze dne 06.6.2000, pokud jde o úroveň vzdělání a akademického výzkumu prováděného na Karoli Gáspár univerzitě, udělil naší škole akreditovaný postavení v důsledku toho, že naše vzdělávací a výzkumné činnosti v souladu s právními předpisy V současné době v platnosti, a je navíc v souladu se stanoviskem Akreditační komise a maďarský se svými pokyny o vzdělávacích standardů.

Společně můžeme obdržet inspiraci na cestě k poznání, morálky nebo dobré vůle.

Každá studie třetí úroveň zahrnuje významnou složku, účast v mezinárodním vzdělávání. Naše univerzita klade zvláštní důraz na příležitostí na částečný úvazek studia jako výměnných programů.

Četné programy Evropské unie, aby aktivní účast studentů v programech mobility je to možné. Po založení naší univerzitě jsme se poprvé vyvinuli vztahy s nizozemským regionu, ale teď jsme rozšířili naše spojení se sousedními zeměmi, v zámoří i s náboženskými a veřejných vysokých škol v celé Evropské unii.

Dostáváme průběžné finanční a odbornou podporu z programu Socrates a programu celoživotního učení / Erasmus, Leonardo da Vinci, nebo CEEPUS programů Evropské komise. Oddělení naší univerzity je udržovat především mobility studentů a pedagogů vztahy, ale my v úvahu další vývoj, jako společných vzdělávacích modulů, vypracování studijních plánů a evolvement nových studijních programů. Naším cílem je posílit evropský rozměr úplným uznání kreditů získaných v zahraničí, vývoj kvality vzdělávání a výuky cizích jazyků, rozšíření projektů založených na mezinárodní vztahy, srovnání různých vzdělávacích struktur a politik a využívání běžně získal postřehy.

O Budapešti a v Maďarsku

Oblast Maďarska je sotva 100.000 km2 s 10 miliony obyvatel, jejichž jazyk je mluvený nikde jinde na světě. Přesto, nebo kvůli tomuto jedinečnosti, které Maďaři žili ve středu Evropy o více než 1100 let. Přírodní, kulturní a historické bohatství být zkušený v Maďarsku se odráží v jeho vysoké koncentraci seznamu světového dědictví UNESCO, z nichž mnohé lze nalézt v hlavním městě.

Budapešť je úl špičkové hudby a umění, s jedním z nejlepších světových operních domech a mnoha muzeí a galerií. Jeho festivaly všeho druhu (mohou být výtvarné umění, hudbu, nebo gastronomii), se konají po celý rok. Balaton, ideální pro jachting a opalování, je největší jezero ve střední Evropě. V blízkosti se nachází známé lázeňské město Hévíz, kde si můžete vychutnat radost z koupání v přírodní termální jezero i v hlubinách zimy. Maďarské prameny podporovali kulturní koupání, která sahá až do římských dob. Ať už jste po relaxaci, občerstvení, omlazení nebo využití, může Maďarsko bez problémů, aby vyhovoval vašim potřebám.

Pokud chcete být aktivní a dostat se zpět do přírody, existuje bezpočet značených tras pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo jízdu na koni, často přes nádherné přírodní scenérie.

Tato země je kolébkou světoznámých vynálezců, vědců, badatelů, skladatelů a sportovních hvězd.

Email: international@kre.hu a llm@kre.hu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Law LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LLM v evropské a mezinárodní obchodní právo

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Maďarsko Budapest

Jeden rok akreditovaný program master-level s na plný úvazek nabídky denně kurz pro právníky v srdci střední Evropy-strany Právnické fakulty The Karoli Gáspár univerzitě v reformované církve v Maďarsku, Budapešť. [+]

Jednoročný akreditovaný program v angličtině, který se koná na vysoké úrovni, s právnickou fakultou Univerzity Károli Gáspárová v reformovaném kostele v Maďarsku v Budapešti.

Doba trvání: září 2018 až červen 2019 Výuka místo konání: Budapešť, Maďarsko (EU) Uzávěrka přihlášek: 30. dubna 2018 STRUKTURA PROGRAMU

Jedná se o program na plný úvazek o 60 kreditů ECTS. Program nabízí 24 různých kurzů zaměřených na různé aspekty evropského a mezinárodního obchodního práva. Asi polovina všech kurzů je volitelná s různými druhy specializace. Přednášející jsou renomovaní profesionálové svého oboru, a to jak akademiky a odborníky z praxe z advokátních kanceláří, soudnictví a na nejvyšší úrovni mezinárodních nebo vnitrostátních právních organizací. Zúčastnili se také hostující lektoři z řady dalších zemí. Program je ukončen s obhajobou diplomové práce a ukončením závěrečné zkoušky.... [-]