Přečtěte si oficiální popis

Společnost založená společností Ježíše v roce 1623 je katolickou univerzitou, která je uznávána kolumbijskou vládou a která slouží k tomu, aby sloužila lidské komunitě, zejména Kolumbii, a snaží se vytvořit civilizovanější, vzdělanější a spravedlivější společnost inspirovanou hodnotami evangelia.

Podporuje komplexní vzdělávání lidí, lidských hodnot, rozvoj a přenos vědy a kultury a přispívá k rozvoji, vedení, konstruktivní kritice a transformaci společnosti.

První univerzita v Kolumbii s institucionální akreditací

Ministerstvo školství prostřednictvím usnesení č. 1320 připsalo 12. června 2003 na Pontificia Universidad Javeriana na dobu osmi let.

Usnesení zdůrazňuje, že univerzita "dosáhla dostatečné úrovně kvality, aby byla v souladu s pravidly upravujícími tuto záležitost veřejně uznána tato skutečnost prostřednictvím formálního aktu institucionální akreditace".

Mise

Univerzita Javeriana je katolická instituce vysokoškolského vzdělávání, založená a vedená Společností Ježíše, která se zavázala k vzdělávacím zásadám a směrnicím zakládající jednotky.

Experti vyučují, výzkumu a špičkové služby jako integrované regiony, globální a interdisciplinární perspektivní univerzity a navrhuje:

  • integrální formace lidí, kteří se vyznačují vysokou kvalitou lidské, etické, akademické, profesní a společenské odpovědnosti;
  • vytváření a rozvoj znalostí a kultury v kritické a inovativní perspektivě pro dosažení spravedlivé, udržitelné, inkluzivní, demokratické, soucitné a respektující společnosti lidské důstojnosti.

    Č. 576 Univerzitní rada, dohoda z 26. dubna 2013 ( dohoda o stažení )

Programy se vyučují na:
  • Spanish (Colombia)
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

PhD

Pontificia Universidad Javeriana

Doktorát právnické vědy byl vytvořen v roce 2007, aby podpořil akademickou debatu a upevnění akademické obce v Kolumbii a Latinské Americe. Hlavním cílem doktorátu je pos ... [+]

Doktorát právnické vědy byl vytvořen v roce 2007, aby podpořil akademickou debatu a upevnění akademické obce v Kolumbii a Latinské Americe. Hlavním cílem doktorátu je posílit schopnosti studentů provádět přísné výzkumy, vytvářet znalosti v oblasti právních věd a navrhnout přístupy a inovativní řešení problémů současné společnosti, a to na místní i celosvětové úrovni. Při rozvoji poslání Pontificia Universidad Javeriana usilujeme o to, aby výzkum doktorandů vyvolal dopad v zemi a regionu a přispěl k dosažení spravedlivé, udržitelné, inkluzivní, demokratické, solidární a respektující lidské důstojnosti společnosti.

Obecné informaceTitul udělen: doktor práv.Modality: Osobně. Doktorát si vyžaduje plný úvazek.SNIES: 53471Předpokládaná doba trvání: Deset (10) semestrů. Minimálně 3 roky a maximálně 5 let.Uznatelné rozlišení registru: Rezoluce 22907 ze dne 31. prosince 2014, platná do 31. prosince 2021.Registrační poplatek: 17 365 000 USD / semestr *Typ výcviku: PostgraduálníMísto, kde se nabízí: Bogotá DC... [-]
Kolumbie Bogotá
Leden 2020
Spanish (Colombia)
Denní studium
3 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině