OsgoodePD - Osgoode Hall Law School - York University

Úvod

Read the Official Description

O společnosti OsgoodePD

Osgoode Professional Development je světovým lídrem v oblasti celoživotního učení v oblasti práva. Součástí Osgoode Hall Law School, jedné z nejstarších a nejlepších právnických škol v Kanadě, nabízíme kreditní a nekreditní programy pro kanadské a mezinárodní právníky, paralegály, odborníky a firmy a organizace.

Naše programy v oblasti dalšího vzdělávání se pohybují od jednorázových školení až po konference a krátké kurzy, které vyučují praktikující právníci a řada odborníků z jiných oborů. Pro hloubkové studium konkrétního právního subjektu nebo pro zdokonalení svých dovedností zvažte jedno z osvědčených programů OsgoodePD pro právníky nebo odborníky. Můžete také přizpůsobit svůj vlastní skupinový program a poskytnout hloubkové a praktické školení, které si Vaši zaměstnanci nebo tým vyžadují.

Vlajkovým akademickým programům OsgoodePD je kurz profesního LLM s 14 různými specializacemi, které se vyučují na školním areálu nebo prostřednictvím distančního učení Osgoodeho oceněných profesorů, senior pracujících, soudců a tvůrců politik. Programy mezinárodního obchodního práva (LLM) a kanadské společné právo (LLM) jsou určeny speciálně pro mezinárodní odborníky. Pokud není míra Vaším cílem, můžete si vybrat z výběru kurzů LLM nabízených každý rok jako jednotlivé kurzy.

Většina našich kurzů a programů je nabízena přímo na místě a díky pohodlí dálkového vzdělávání pomocí webcastu a streamování videa. OsgoodePD také nabízí programy na požádání, výběr dříve nabízených a exkluzivních kurzů na vyžádání k dispozici, kdykoli to váš plán dovoluje.

Bez ohledu na to, jakou výukovou cestou budete mít, bude podpořeno neochvějným závazkem společnosti OsgoodePD na kvalitu, dostupnost a služby zákazníkům. Osgoode Professional Development působí v srdci obchodního jádra Toronta na ulicích Yonge a Dundas, pár kroků od stanice metra, finanční čtvrti a vládních úřadů.

Potvrzení domorodého obyvatelstva a tradičních území

York University uznává, že mnoho domorodých národů má dlouhodobé vztahy s územími, na kterých se nacházejí naše areály, které předcházejí založení Yorkské univerzity. Uznáváme naši přítomnost na tradičních územích Mississaugas New Credit, Huron-Wendat, Konfederaci Haudenosaunee a Métis Nation of Ontario.

Udělat nám historii

Osgoode formuje budoucnost právního vzdělávání od roku 1889.

Jako největší a nejrozmanitější kanadská právnická škola získala Osgoode celosvětovou reputaci pro přilákání talentovaných studentů a špičkových schopností.

Připravíme zajisté lídry prostřednictvím našeho nesrovnatelného rozsahu kurzů a inovativního přístupu k výuce, který integruje právní teorii a zkušenostní učení. Naše vášeň pro angažovanost ve společnosti, bezkonkurenční zkušenost se studenty, služby pro společnost, vedoucí myšlenky a dostupnost ve všech jejích mnoha formách je to, co definuje naše hodnoty a naše odhodlání rozbít nový základ v právnické výchově.

Vytvořte svou budoucnost a dělejte historii s námi.

Naše vedení

Inovace v právním vzdělávání

Inovace je naší puncovní značkou. Na základě našich již pevných základů se neustále snažíme rozvíjet nové kurzy, programy a další iniciativy, které podporují vyšší právní vzdělání Osgoode.

Tvorba veřejné debaty

Osgoodův myslitelští vůdci prosazují hranice a ovlivňují akademické stipendium, národní a mezinárodní politiku, domácí a mezinárodní judikaturu, právní reformu a veřejnou diskusi.

Rozmanitost a začleňování

Osgoode je rozmanité a podpůrné společenství, které brát vážně své profesionální a etické povinnosti sloužit veřejnosti.

Spravedlnost a komunitu

Významnou složkou závazku společnosti Osgoode k angažovanosti komunity je podpora přístupu ke spravedlnosti, ať už prostřednictvím Osgoodeho požadavku na veřejný zájem (OPIR), 19 klinických a intenzivních programů Osgoode a mnoha příspěvků naší fakulty na přístup k oblasti spravedlnosti.

Naše historie

Při otevření Osgoode Hall Law School v roce 1889 hlavní ředitel William Reeve vyjádřil naději: "... že všichni, jak učitelé, tak studenti, ohýbáme energii, abychom uspěli v nové právní škole."

Po více než 125 let je posláním společnosti Osgoode sledování akademické a profesionální excelence a spravedlnosti prostřednictvím práva. Vedli jsme některé z nejdůležitějších inovací kanadského právního vzdělávání. Navštivte stránku Osgoode History, kde se dozvíte více.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Law Certifikáty » Vidět Law LLM » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Certifikát v nadacích pro právnické studium

Campus forma Denní studium 2 týdnů September 2019 Kanada Toronto

Tento program je určen především pro absolventy právnických programů z mimo Kanadu, kteří mají zájem o studium postgraduálního studia v Kanadě. [+]

Zima 2018 Aplikace - uzavřeno

Aplikace jsou nyní uzavřeny pro zimní 2018 přijetí certifikátu v nadacích pro právnické studium.

Tento program je navržen tak, aby vám poskytl základ, který potřebujete pro úspěšné absolventské právnické studium. Studenti v tomto programu

studovat základy kanadského veřejného a soukromého práva v interaktivním třídním prostředíučit se a praktikovat zákonné, analytické a psací schopnosti obyčejného práva budováním z jednoduchých až složitějších problémů a dokumentů s příležitostí pro malou skupinu a individuální zpětnou vazbu a doučovánípoloží základy úspěšného výkonu v kurzech LLM a vaší budoucí právní kariéřeKdo je pro tento program?... [-]

Online příprava na zkoušku NCA

Online forma Denní studium 12 měsíců September 2019 Kanada Toronto

Tento program byste měli absolvovat, pokud již máte své hodnocení NCA nebo vaše výsledky hodnocení čekají a plánujete napsat zkoušky NCA v příštích 12 měsících (některou z následujících tří zkoušek NCA). [+]

Plánujete sedět na zkouškách NCA? OsgoodePD vám může pomoci při přípravě.Online příprava na zkoušku NCA

Určeno pro mezinárodně vyškolené právníky, kteří mají své hodnocení NCA nebo se chystáte napsat své zkoušky NCA v příštích 12 měsících.

OsgoodePD je NCA zkouška Prep Program je speciálně určen pro mezinárodní kvalifikované právníky a absolventi práva plánovat napsat některý nebo všechny národního výboru pro akreditaci pět povinných vyšetření:

Základy kanadského právaKanadské ústavní právoKanadské správní právoKanadské trestní právoProfesní odpovědnostKdo je pro tento program?

Tento program byste měli absolvovat, pokud již máte své hodnocení NCA nebo vaše výsledky hodnocení čekají a plánujete napsat zkoušky NCA v příštích 12 měsících (některou z následujících tří zkoušek NCA).... [-]


LLM

LLM v daňovém právu - na plný úvazek

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Kanada Toronto

Znalost daňového práva je nezbytná pro jakékoliv podnikatelské prostředí a studium této právní specializace je intelektuálně fascinující. Profesní LLM v daňovém právu nabízí studentům příležitost získat hlubší pochopení politik, principů a vnitřní logiky daňových zákonů v Kanadě a mezinárodně. [+]

přehled programu

Znalost daňového práva je nezbytná pro jakékoliv podnikatelské prostředí a studium této právní specializace je intelektuálně fascinující. Profesní LLM v daňovém právu nabízí studentům příležitost získat hlubší pochopení politik, principů a vnitřní logiky daňových zákonů v Kanadě a mezinárodně. Zahrnuje všechny aspekty daňového práva od nejzákladnějších pravidel, které jsou základem tradičních principů daňového plánování osob, k současnému vývoji sofistikovaného návrhu finančních nástrojů. Kurzy jsou vyučovány různorodým okruhem vysoce kvalifikovaných odborníků a praktiků, kteří jsou vůdci ve svých oblastech praxe.... [-]


LLM v kanadském společném právu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Kanada Toronto + 1 více

Tento vzrušující program poskytuje základní školení v kanadském obyčejném právu mezinárodně vyškoleným právníkům a absolventům práva. Ať už máte společný nebo občanský diplom mimo Kanadu [+]

přehled programu

LLM v Kanadě Common Law poskytuje příležitost k tomu, aby se základní kurzy v Kanadě Common Law témata učil na úrovni absolventů spolu s širokou škálou volitelných možností. Základní kurzy jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly požadavky Federace právních společností Kanadského národního výboru pro akreditaci (NCA). Studenti ve specializaci kanadského společného práva mají prospěch jak z akademické, tak i profesní podpory, aby pomohli při přechodu na kanadský právní trh.

Poznámka: Dokončení odborné LLM v kanadském obecném právu neopravňuje vás automaticky k výkonu práva v Kanadě nebo ke vstupu do advokátní komory kanadské provincie nebo území. Konzultujte s NCA nebo s vaší provinční / územní právní společností další informace.... [-]


LLM v mezinárodním obchodním právu

Campus forma Denní studium 1 rok August 2019 Kanada Toronto

Tato jednoroční specializace na plný úvazek je určena právníkům a odborníkům z celého světa pro pokročilé školení v mezinárodním obchodním právu. [+]

přehled programu

Tato jednoroční specializace na plný úvazek je určena právníkům a odborníkům z celého světa pro pokročilé školení v mezinárodním obchodním právu. Oceněná fakulta vyučuje nejnovější vývoj v mezinárodním obchodním právu, mezinárodních financích, mezinárodních obchodních transakcích, zdanění přeshraničních transakcí a dalších souvisejících tématech. Specializace poskytuje studentům znalosti v kritických, základních mezinárodních obchodních právních oborech a současně vám umožní uplatnit vaše akademické zájmy prostřednictvím volitelných předmětů.

Kdo je pro tuto specializaci?

Absolventi práv, nejlépe s praxí z praxe, souvisejícími praxí nebo projeveným zájmem o mezinárodní obchodní právo.... [-]


Part-time Professional LLM v pracovněprávních vztazích a pracovním právu

Campus forma Kombinované 2 let August 2019 Kanada Toronto

Profesní LLM v pracovněprávních vztazích a pracovním právu dává studentům příležitost získat hlubší porozumění teorii, politikám a zásadám, které jsou základem pracovního a pracovního práva. Studenti rozvíjejí dovednosti, aby na pokročilé úrovni uvažovaly o sociálních, ekonomických a politických silách, které dnes formují toto dynamické pole. [+]

přehled programu

Osgoode je dvouletý, částečný úvazek Professional LLM v pracovních vztazích a zaměstnaneckém právu dává studentům možnost získat hlubší pochopení teorie, politiky a zásady, které jsou základem pracovního a pracovního práva. Studenti rozvíjejí dovednosti, aby na pokročilé úrovni uvažovaly o sociálních, ekonomických a politických silách, které dnes formují toto dynamické pole.

Kdo je specializace?

Absolventi práv s právními pracovními zkušenostmi v oblasti práce a zaměstnání.

Profesionálové bez právního titulu, kteří mají vynikající akademické znalosti a významné a senior-příbuzné odborné zkušenosti.... [-]


Videos

Options for Internationally Trained Lawyers

Contact

Adresa, 1. řádek 1 Dundas Street West Suite 2602, P.O. Box 42 Toronto, Ontario M5G 1Z3
M5G 1Z3 Toronto, Ontario, Kanada
Website https://www.osgoode.yorku.ca/