Přečtěte si oficiální popis

Truman Bodden Law School

Truman Bodden Law School se nachází v městě George Town, hlavním městě Kajmanských ostrovů, a je v provozu od roku 1982.

Právnická škola je přidružena k univerzitě v Liverpoolu ve Velké Británii, která potvrzuje a uděluje vysokoškolský studijní program. Univerzita v Liverpoolu je univerzita Russell Group (ekvivalentní americké Ivy League), a proto je titul mezinárodně uznávaný.

Co děláme

Cílem Právnické fakulty v partnerství s Univerzitou v Liverpoolu při zajišťování vysokoškolského studia LL.B Degree je poskytnout studentům úroveň terciárního právního vzdělání, která je rovnocenná standardům ve Spojeném království a ostatním poskytovatelům právního vzdělávání v celém světě.

Cílem právnické fakulty je poskytnout studentům prostředí, které jim povzbuzuje a umožňuje jim dosáhnout plného potenciálu při prosazování znalostí a akademické dokonalosti.

Kurzy nabízené Právnickou školou mají být prospěšné nejen pro ty studenty, kteří chtějí vstoupit do právnické profese, ale také pro ty, kteří mají řadu dalších profesních aspirací.

International Finance je posledním přírůstkem nabídky Právnické fakulty. LLM-mistr práva v mezinárodních financích, také dostupný jako postgraduální diplom, je nabízen na plný úvazek a na částečný úvazek, se vstupem v září.

Na postgraduální úrovni nabízí také právnická fakulta odborné právní vzdělávání ve formě čtvrtého ročníku kurzu odborné praxe, který po absolvování článků vedoucích k výkonu povolání vede k získání kvalifikace advokáta na Kajmanských ostrovech. Tento kurz je rovněž určen k poskytování právního vzdělávání na srovnatelné úrovni, která je nabízena na podobných kurzech odborné přípravy ve Spojeném království a ve světě běžného práva.

Cílem právnické školy je poskytnout studentům hluboké znalosti angličtiny a zákonů o Kajmanských ostrovech a současně rozvíjet přenositelné dovednosti, pokročilé výzkumné schopnosti, dovednosti analýzy, logické myšlení, stručnost a kritické schopnosti.

Právní škola se snaží podporovat povědomí o právních, etických a morálních otázkách, které se týkají vývoje právních předpisů a praxe práva.

Populace vysokoškoláků: Přibližně 100; představující poměr mezi zaměstnanci a žáky 10: 1

Poslední datum pro podání žádosti do září 2019: Konec července 2019

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLB

Truman Bodden Law School

Náš dlouho-založený stupeň LLB je vysoce uznávaný program, který je jediným kvalifikovaným LLB oceněným a ve skutečnosti vyučovaným ve spolupráci s University of Liverpoo ... [+]

Bakalář práva - LLBPřehled

Náš dlouho-založený stupeň LLB je vysoce uznávaný program, který je jediným kvalifikovaným LLB oceněným a ve skutečnosti vyučovaným ve spolupráci s University of Liverpool v karibském regionu. Výhody Truman Bodden Law School Boddena (TBLS) v bakalářském studijním programu na Kajmanských ostrovech zahrnují zkušenosti z studia na ostrově v ráji s uvolněným způsobem života.

Poskytuje také studentům další výhodu získání přísného diplomu ověřeného a supervizovaného vysoce uznávanou univerzitou ve Velké Británii s přidaným bonusem pro výuku malých skupin, individuální pozornost a pravou politiku otevřených dveří. Toto je skutečně ideální prostředí pro začínajícího právníka, který studoval a prosperoval pod vedením našeho specializovaného akademického týmu. Právnická škola se může pochlubit vynikající zpětnou vazbou od současných studentů, kteří tvrdí, že osobní dotek a kvalita přijatého učení je "výjimečná".... [-]

Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

LLM

Truman Bodden Law School

Získejte titul Master of Law (LL.M) nebo postgraduální diplom (PGDip) v mezinárodních financích v pátém největším finančním centru světa, který je známý svými odbornými z ... [+]

Programový obrys

LL.M a PGDip v oboru "Mezinárodní finance: právo a regulace" představují novou kvalifikaci postgraduálního studia, kterou ve spolupráci s University of Liverpool nabízí Truman Bodden Law School , Grand Cayman.

Programy poskytují nejmodernější právní školení a nabízejí zkušený lektorský tým Truman Bodden Law School spolu s rozsáhlými zdroji a odbornými znalostmi University of Liverpool.

Dva studijní dráhy jsou nabízeny: LL.M nebo postgraduální diplom v mezinárodních financích: právo a regulace.

Programy jsou navrženy tak, aby sloužily potřebám jednotlivců, kteří usilují o pokročilé právní znalosti o mezinárodních financích a regulaci v rámci i bez právnické profese.... [-]

Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Truman Bodden Law School
Adresa, 1. řádek
Truman Bodden Law School Old CIBC Building, 54 Edward St, 2nd & 3rd floor
George Town Kajmanské ostrovy online, Kajmanské ostrovy
Website
Telefonní číslo
+1 345-945-0077