Nelson Mandela Metropolitan University

Úvod

Read the Official Description

Nelson Mandela Metropolitan University

Jako největší instituce vyššího vzdělání ve východní a jižní Cape, Jižní Afrika, Nelson Mandela Metropolitan University (NMMU) V současné době má 21 848 vysokoškoláka a 3661 postgraduální studenti zapsaní v šesti různých areálech. NMMU se sídlem v Port Elizabeth, která se nachází přibližně 700 km východně od Kapského Města, na jižním pobřeží Jižní Afriky.

Port Elizabeth je ideálním místem zažít jihoafrické pohostinnosti. I když dost velká nabídnout mnoho atrakcí města, to není ohromující, a můžete snadno poznat své okolí, se těší na modré nebe a pláže v letních měsících, nebo mnoho z nejkvalitnějších restaurací a nákupních center v chladnějších měsících.

Přibližně 10% studentů zapsaných na NMMU Skládá se ze zahraničních studentů z různých prostředí mimo Jižní Africe. Nelson Mandela Metropolitan University je skutečně žije až do své jméno jako většina kulturně různorodé univerzity v zemi. Aktuální seznam registrovaných studentů NMMU nabízí jedinečnou kombinaci zahraničních studentů s nejvyšším počtem bytí ze zemí, jako je Botswana, Burundi, Kamerunu, Číny, zemí v Evropě, Spojených státech amerických, Koreje, Kongo, Egypt, Etiopie, Ghana, Indie, Irsko, Pobřeží slonoviny, Keňa, Uganda, Lesotho, Malawi, Mauritius, Mosambik, Namibie, Nigérie, Malawi, Namibie, Uganda, Keňa, USA, Zambie, Kamerun, Seychely, Somálsko, Súdán, Svazijsko a Zimbabwe abychom jmenovali alespoň některé! Přidání této tavící kotel rozmanitosti, v lednu 2014 a lednu 2015 se NMMU přivítal studenty z Mexika, Pákistánu, Saudské Arábie, Kuba, Indie, Brazílie, Česká republika, Írán, Itálie, Portugalsko, Malajsie a Jemenu.

Nelson Mandela Bay je domovem asi jeden milion lidí, kteří pracují v odvětvích zpracovatelského průmyslu, zemědělství, cestovního ruchu a odvětví služeb. Část NMMU'S posláním je poskytovat vysoce kvalifikované lidi pro práci v místním hospodářství. Cílem je uspokojit poptávku po kvalitní vzdělání, které je citlivé na regionu a potřeb v Jižní Africe, a který je také v melodii s globální vesnice.

Jako jeden z předních univerzit v Africe, NMMU je odhodlána poskytovat svým studentům stimulující, živé a kritické vzdělávací zkušenosti. Aby se tomu, Nelson Mandela Metropolitan University Nabízí moderní výukové a vzdělávací zařízení, vytváření řezání-hrana znalosti a dovednosti s využitím světové infrastruktury.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLM » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Magistr - Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LLM V Oblasti Daní

Campus forma Denní studium 1 rok February 2018 Jihoafrická republika Port Elizabeth

Odborný magisterský studijní klade za cíl rozvíjet potřebné dovednosti pro daňové poradenství a to v rámci právní a účetní profese. [+]

LLM (Daně)

Odborný magisterský studijní klade za cíl rozvíjet potřebné dovednosti pro daňové poradenství a to v rámci právní a účetní profese.

Kurz se skládá z intenzivní přezkum právních předpisů a praxe zdanění, a zahrnuje rozsáhlý případ a legislativní analýzu pokročilé profesionální úrovni.

Vzhledem k inter-disciplinární povahy zdanění, program je nabízen společně School of účetnictví a Právnické fakulty.

Tento program je k dispozici také jako MCOM na Fakultě podnikatelské a ekonomických věd.

[-]

Videos

Port Elizabeth