The Hebrew University of Jerusalem

Faculty of Law

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Hebrejské univerzitě

l

Hebrejská univerzita v Jeruzalémě, která byla založena v roce 1918 a oficiálně zahájil v roce 1925, je izraelská premiér univerzita, stejně jako její vedoucí výzkumnou institucí. Hebrejská univerzita se umístila na mezinárodní úrovni mezi 100 předních univerzit na světě a na prvním místě mezi izraelskými univerzitami.

Uznání Hebrejské univerzity dosáhl potvrzuje svou pověst pro dokonalost a její vedoucí úlohu v rámci vědecké obce. Zdůrazňuje excelence a nabízí širokou škálu studijních příležitostí v oblasti humanitních věd, společenských věd, exaktních věd a medicíny. Univerzita podporuje multi-disciplinární aktivity v Izraeli i v zámoří a slouží jako most mezi akademickým výzkumem a jeho sociálních a průmyslových aplikacích.

Hebrejská univerzita stanovila jako své cíle výcviku veřejné, vědecké, vzdělávací a odborné vedení; zachování a výzkum židovských, kulturní, duchovní a intelektuální tradice; a rozšíření hranic poznání ve prospěch celého lidstva.

ll

FAKTA:

Založen v roce 1918 byl otevřen v roce 1925 6 areálech 7 fakult 14 škol 23.000 studentů 1000 starší členy fakulty více než 7000 patentů registrovaných 8 nositelů Nobelovy ceny 1 Fields Medal vítěz v matematice Mezi jejími zakladateli: Albert Einstein, Martin Buber, Chaim Nahman Bialikovi Chaim Weizmann

Dokonalost

Hebrejská univerzita usiluje o dokonalost, nedílným prvkem v jeho akademického života. Jeho vynikající učenci dosáhli působivých průlomy v různých disciplínách, a to je jedním z velmi největších vítězů konkurenčních grantů Evropské rady pro výzkum pro mladé výzkumníky. Jedna třetina všech konkurenčních výzkumných grantů udělených v Izraeli je vyhráno Hebrew University učenci.

Univerzitní akademici publikování často v prestižních vědeckých časopisech a jejich výzkum získal vynikající ocenění v Izraeli a po celém světě, včetně Nobelovy ceny, Fields medaili a Cenu Izraele. Většina držitelů PhD v Izraeli získal své tituly na Hebrejské univerzitě a naši absolventi držet klíčové pozice v akademickém prostředí, veřejné služby a podnikatelského sektoru.

Život na akademické půdě

s

V Jeruzalémě, jeden z nejkrásnějších měst na světě, univerzita udržuje tři školní areály: kampus hora Scopus pro humanitní a společenské vědy; Edmond J. Safra Campus pro exaktní vědy; a Ein Karem Campus pro lékařské vědy. Její další areály jsou Rehovot fakulty pro zemědělství, potravinářství, veterinářství a environmentálních věd; veterinární nemocnice v Bejt Dagan; a Meziuniverzitní ústav pro námořní vědy v Eilatu.

Univerzita se může pochlubit třemi sportovní zařízení, které patří mezi nejmodernější v zemi, 11 knihoven, 5 počítačových center, 6,000 kolejní postele, a desítky skupin studentských aktivit zaměřených na politiku, společnost, životní prostředí a další.

Mezinárodní účast

Hebrejská univerzita se umístila na mezinárodní úrovni mezi 100 předních univerzit na světě. Jeho studentské čísla karoserie 23.000 studentů z Izraele a 65 dalších zemích. Aktivně se podílí na mezinárodní spolupráci v oblasti výzkumu a výuky. Že podepsala 150 dohody o společných projektech s dalšími vysokými školami a 25 dohody o studentských výměn s 14 zeměmi. Jejími členy fakulty patří mladých vědců, kteří se vrátili do Izraele z pokročilých studií na předních vysokých školách po celém světě.

Hebrejská univerzita byla lídrem v úsilí o změny ve světovém společenství v oblasti zemědělství, kvality životního prostředí a veřejného zdraví. Studenty z rozvojových zemí provádět pokročilé studium na Hebrejské univerzitě a vrátili se do svých domovských zemí s cílem uplatnit znalosti, které získali, a ke zlepšení úrovně služeb poskytovaných svými krajany.

Univerzita je Rothberg International School nabízí programy pro zahraniční studenty. Mezi jeho absolventy jsou herečka Natalie Portman, publicista Thomas Friedman, a bývalí američtí velvyslanci Izraele Martin Indyk a Daniel Kurtzer.

Patenty a inovace

Yissum Research Development Company Hebrejské univerzitě je 15. na světě v počtu registrovaných patentů. Yissum je zodpovědný za marketing technologie a vědecké know-how vytvářené výzkumníků a studentů Hebrejské univerzitě. K dnešnímu dni je již registrováno více než 7000 patentů pro vynálezy 2,023, více než 600 z těchto patentů byly komerčně a produkty vyrobené na základě patentů se prodávají za více než 2 miliardy $ ročně. portfolio Yissum se může pochlubit 72 společností se sídlem na pozadí vynálezů vyvinutých výzkumníky Hebrejské univerzitě.

Zejména vynikající vývoj zahrnuje léky Exelon používané k léčbě pacientů s Alzheimerovou chorobou a Doxil pro použití u karcinomu vaječníků; odrůda cherry rajčátka s mimořádně dlouhou a vynikající trvanlivostí; a Mobileye se „computer-vision“ varování před kolizí vozidel a bezpečnostní systém řidiče.

.

Všechny fotky od Daniel Enoch.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLM » Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

Ll.m. V Mezinárodním Právu A Lidských Právech

Campus forma Denní studium 2 semestry October 2018 Izrael Jeruzalém

Program LL.M v oblasti lidských práv a mezinárodního práva nabízí bohatý a pokročilý studijní obor v oborech, které představují důležitou součást dlouhodobé pověsti vysokoškolského vzdělání HUL, v němž je HUL centrem mezinárodní činnosti. [+]

LL.M. v mezinárodním právu a lidských právech Program LL.M v oblasti lidských práv a mezinárodního práva nabízí bohatý a pokročilý studijní obor v oborech, které představují důležitou součást dlouhodobé pověsti vysokoškolského vzdělání HUL, v němž je HUL centrem mezinárodní činnosti. Program nabízí studentům bohatou škálu specializovaných kurzů v hlavních oblastech mezinárodního práva - mezinárodní organizace, řešení konfliktů, vojenské zákony, přistěhovalecké právo, mezinárodní trestní právo atd. - a v klíčových oblastech práva v oblasti lidských práv - včetně multikulturalismu, lidských práv a boje proti terorismu a přechodného soudnictví. Poskytuje silná fakulta složená z nejvyšších akademických pracovníků a odborníků z praxe, včetně minulých a současných právních poradců mezinárodních organizací, členů mezinárodních odborných orgánů, vládních a nevládních právníků, jako jsou OSN a MVČK, a předních akademiků z Izraele a ze zahraničí (včetně Prof. Malcolm Shaw - autor světové přednášky v mezinárodním právu). Program se nachází v Jeruzalémě, městě s bohatou historií míru a konfliktu - program nabízí jedinečnou zkušenost pro akademiky, právníky a zaměstnance ve vládním i nevládním sektoru. Vstupné Požadavky na přijetí LL.M. programy v angličtině jsou otevřeny absolventům právnické fakulty s maturitou LL.B nebo JD, kteří dobře ovládají angličtinu. Kandidáti jsou vybíráni na základě svých tříd právnických fakult, doporučující dopisy a uplynulý školní práci. Úplný seznam Pravidel pro přijímání naleznete na našich webových stránkách. Kandidáti, kteří předtím studovali ve vzdělávací instituci, kde je vyučovací jazyk angličtina, musí předložit oficiální skóre TOEFL nebo IELTS. Požadovaný minimální počet bodů TOEFL je 600 na testu na papíře, 250 v testu na počítači nebo 89... [-]

Lm.m V Mezinárodním Právu A řešení Konfliktů

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Izrael Jeruzalém

Program MA / LL.M v mezinárodním právu a řešení konfliktů je důležitým zdrojem akademických a praktických znalostí zaměřených na rostoucí zájem o studium transformace konfliktu, řešení, řešení problémů a vyjednávání. [+]

LL.M v mezinárodním právu a řešení konfliktů Hebrejská univerzita v Jeruzalémě (HU) je první a přední univerzita v Izraeli (seřadila na 59 ve světě podle akademického žebříčku světových univerzit). Právnická fakulta společně se Švýcarským centrem pro výzkum, řízení a řešení konfliktů na Fakultě sociálních věd vyzývá k podávání žádostí o jednoroční LL.M v oblasti mezinárodního práva a řešení konfliktů v angličtině: Program LL.M v mezinárodním právu a řešení konfliktů je důležitým zdrojem akademických a praktických znalostí, které se zabývají rostoucím zájmem o studium transformace konfliktů, řešení, řešení problémů a vyjednávání. Odborné znalosti získané a šířené švýcarským centrem pro výzkum, řízení a řešení konfliktů a Právnická fakulta jsou v souvislosti s nedávným politickým a historickým vývojem na Středním východě a jinde ještě nepostradatelné. Mezinárodní program LL.M, který se vyučuje v angličtině, bude otevřen absolventům právnické fakulty s maturitou LL.B nebo JD, kteří studovali v Izraeli nebo v zahraničí. Program je věnován studiu zdrojů a příčin domácích i vnějších konfliktů obecně a zejména v Izraeli. Vyšetřuje metody, techniky a strategie, které mohou pomoci při řešení a řešení těchto konfliktů z různých disciplinárních hledisek, včetně mezinárodních vztahů, práva, politologie, sociální psychologie, komunikačních a mediálních studií a sociologie. Fakulta v programu bude zahrnovat přední odborníky z Izraele, stejně jako přední mezinárodní odborníci. Nabízí jak akademické, tak i praktické perspektivy. Tento pokročilý studijní program poskytne studentům vynikající znalosti teorie i praxe v mezinárodním řešení konfliktů, mezinárodním právu a jejich rozhraní a vybaví je znalostmi a dovednostmi, které jim pomohou rozvíjet kariéru ve vládních zahraničních službách... [-]

Videos

Contact

Faculty of Law

Adresa, 1. řádek The Hebrew University of Jerusalem
Jeruzalém, Izrael
Website law.huji.ac.il
Telefonní číslo +972 2-658-5111