The Hebrew University of Jerusalem

Faculty of Law

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Hebrejské univerzitě

l

Hebrejská univerzita v Jeruzalémě, která byla založena v roce 1918 a oficiálně zahájil v roce 1925, je izraelská premiér univerzita, stejně jako její vedoucí výzkumnou institucí. Hebrejská univerzita se umístila na mezinárodní úrovni mezi 100 předních univerzit na světě a na prvním místě mezi izraelskými univerzitami.

Uznání Hebrejské univerzity dosáhl potvrzuje svou pověst pro dokonalost a její vedoucí úlohu v rámci vědecké obce. Zdůrazňuje excelence a nabízí širokou škálu studijních příležitostí v oblasti humanitních věd, společenských věd, exaktních věd a medicíny. Univerzita podporuje multi-disciplinární aktivity v Izraeli i v zámoří a slouží jako most mezi akademickým výzkumem a jeho sociálních a průmyslových aplikacích.

Hebrejská univerzita stanovila jako své cíle výcviku veřejné, vědecké, vzdělávací a odborné vedení; zachování a výzkum židovských, kulturní, duchovní a intelektuální tradice; a rozšíření hranic poznání ve prospěch celého lidstva.

ll

FAKTA:

Založen v roce 1918 byl otevřen v roce 1925 6 areálech 7 fakult 14 škol 23.000 studentů 1000 starší členy fakulty více než 7000 patentů registrovaných 8 nositelů Nobelovy ceny 1 Fields Medal vítěz v matematice Mezi jejími zakladateli: Albert Einstein, Martin Buber, Chaim Nahman Bialikovi Chaim Weizmann

Dokonalost

Hebrejská univerzita usiluje o dokonalost, nedílným prvkem v jeho akademického života. Jeho vynikající učenci dosáhli působivých průlomy v různých disciplínách, a to je jedním z velmi největších vítězů konkurenčních grantů Evropské rady pro výzkum pro mladé výzkumníky. Jedna třetina všech konkurenčních výzkumných grantů udělených v Izraeli je vyhráno Hebrew University učenci.

Univerzitní akademici publikování často v prestižních vědeckých časopisech a jejich výzkum získal vynikající ocenění v Izraeli a po celém světě, včetně Nobelovy ceny, Fields medaili a Cenu Izraele. Většina držitelů PhD v Izraeli získal své tituly na Hebrejské univerzitě a naši absolventi držet klíčové pozice v akademickém prostředí, veřejné služby a podnikatelského sektoru.

Život na akademické půdě

s

V Jeruzalémě, jeden z nejkrásnějších měst na světě, univerzita udržuje tři školní areály: kampus hora Scopus pro humanitní a společenské vědy; Edmond J. Safra Campus pro exaktní vědy; a Ein Karem Campus pro lékařské vědy. Její další areály jsou Rehovot fakulty pro zemědělství, potravinářství, veterinářství a environmentálních věd; veterinární nemocnice v Bejt Dagan; a Meziuniverzitní ústav pro námořní vědy v Eilatu.

Univerzita se může pochlubit třemi sportovní zařízení, které patří mezi nejmodernější v zemi, 11 knihoven, 5 počítačových center, 6,000 kolejní postele, a desítky skupin studentských aktivit zaměřených na politiku, společnost, životní prostředí a další.

Mezinárodní účast

Hebrejská univerzita se umístila na mezinárodní úrovni mezi 100 předních univerzit na světě. Jeho studentské čísla karoserie 23.000 studentů z Izraele a 65 dalších zemích. Aktivně se podílí na mezinárodní spolupráci v oblasti výzkumu a výuky. Že podepsala 150 dohody o společných projektech s dalšími vysokými školami a 25 dohody o studentských výměn s 14 zeměmi. Jejími členy fakulty patří mladých vědců, kteří se vrátili do Izraele z pokročilých studií na předních vysokých školách po celém světě.

Hebrejská univerzita byla lídrem v úsilí o změny ve světovém společenství v oblasti zemědělství, kvality životního prostředí a veřejného zdraví. Studenty z rozvojových zemí provádět pokročilé studium na Hebrejské univerzitě a vrátili se do svých domovských zemí s cílem uplatnit znalosti, které získali, a ke zlepšení úrovně služeb poskytovaných svými krajany.

Univerzita je Rothberg International School nabízí programy pro zahraniční studenty. Mezi jeho absolventy jsou herečka Natalie Portman, publicista Thomas Friedman, a bývalí američtí velvyslanci Izraele Martin Indyk a Daniel Kurtzer.

Patenty a inovace

Yissum Research Development Company Hebrejské univerzitě je 15. na světě v počtu registrovaných patentů. Yissum je zodpovědný za marketing technologie a vědecké know-how vytvářené výzkumníků a studentů Hebrejské univerzitě. K dnešnímu dni je již registrováno více než 7000 patentů pro vynálezy 2,023, více než 600 z těchto patentů byly komerčně a produkty vyrobené na základě patentů se prodávají za více než 2 miliardy $ ročně. portfolio Yissum se může pochlubit 72 společností se sídlem na pozadí vynálezů vyvinutých výzkumníky Hebrejské univerzitě.

Zejména vynikající vývoj zahrnuje léky Exelon používané k léčbě pacientů s Alzheimerovou chorobou a Doxil pro použití u karcinomu vaječníků; odrůda cherry rajčátka s mimořádně dlouhou a vynikající trvanlivostí; a Mobileye se „computer-vision“ varování před kolizí vozidel a bezpečnostní systém řidiče.

.

Všechny fotky od Daniel Enoch.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLM » Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

Ll.m. V Mezinárodním Právu A Lidských Právech

Campus forma Denní studium 2 semestry October 2018 Izrael Jeruzalém

Program LL.M v oblasti lidských práv a mezinárodního práva nabízí bohatý a pokročilý studijní obor v oborech, které představují důležitou součást dlouhodobé pověsti vysokoškolského vzdělání HUL, v němž je HUL centrem mezinárodní činnosti. [+]

LL.M. v mezinárodním právu a lidských právech

Program LL.M v oblasti lidských práv a mezinárodního práva nabízí bohatý a pokročilý studijní obor v oborech, které představují důležitou součást dlouhodobé pověsti vysokoškolského vzdělání HUL, v němž je HUL centrem mezinárodní činnosti.

Program nabízí studentům bohatou škálu specializovaných kurzů v hlavních oblastech mezinárodního práva - mezinárodní organizace, řešení konfliktů, vojenské zákony, přistěhovalecké právo, mezinárodní trestní právo atd. - a v klíčových oblastech práva v oblasti lidských práv - včetně multikulturalismu, lidských práv a boje proti terorismu a přechodného soudnictví.... [-]


Videos

Contact

Faculty of Law

Adresa, 1. řádek The Hebrew University of Jerusalem
Jeruzalém, Izrael
Website law.huji.ac.il
Telefonní číslo +972 2-658-5111