The Buchmann Faculty of Law - Tel Aviv University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Právnická fakulta TAU se nachází v samém srdci Tel Avivu. TAU Law je domovem více než 40 členů fakulty na plný úvazek a více než 25 renomovaných hostujících profesorů, kteří jsou mezinárodně uznávaní ve svých oblastech. Fakulta se skládá z desítek doplňkových lektorů, kteří vyučují širokou škálu akademických disciplín. Ročně se na fakultě zúčastní přibližně 1 600 studentů z Izraele az více než 20 zemí světa.

Kurikulum na TAU Law zahrnuje širokou škálu kurzů a seminářů, které jsou zaměřeny na zvýšení schopnosti studentů řešit lokální a globální právní a sociální otázky. Přibližně 45 z nabízených kurzů se vyučuje v angličtině. TAU Právo poskytuje širokou škálu příležitostí pro teoretický výzkum a praktické právní zkušenosti, protože se snaží vytvořit stimulující vzdělávací prostředí pro své studenty a vědce. Patří mezi ně unikátní právní dílny fakulty, které seznamují studenty s nejmodernějším výzkumem předních vědců z Izraele i ze zahraničí, což jim umožňuje přezkoumávat a přispívat k dosud nepublikovanému právnímu stipendiu.

Mezi mnoho příležitostí, které nabízí právnická fakulta v Buchmannu, je Nadace Parasol International LL.M., která láká špičkové právnické studenty z celého světa. Tento jedinečný program umožňuje zahraničním studentům ponořit se do různorodé atmosféry a skutečně zažít akademické, inovační a výzkumné právo TAU.

Členové TAU Law fakulty publikovali četné knihy a publikace v žebříčcích právních předpisů, recenzovaných časopisech a univerzitních listech. Mnozí z našich členů fakulty jsou pravidelně přednášejícími na předních právních školách v USA a Evropě. TAU Law domy četné prestižní výzkumné ústavy, usnadňovat špičkové konference, kolokvia a výzkumné aktivity. Jeden z těchto institutů, Centrum pro interdisciplinární výzkum práva v Cegla, je hostitelem fakultního přehledu právních předpisů - Teoretické dotazy v oblasti práva (TIL), který je zařazen na 1. místo mezi dopady na citace mezi všemi recenzemi právních předpisů mimo USA na celém světě. .

Škola šířila aktivitu a pověst pro dokonalost podporovala špičkové absolventy včetně četných soudců Nejvyššího soudu, vládních ministrů, členů parlamentu a generálních ředitelů významných mezinárodních společností. Desítky absolventů fakulty působí na vedoucích pozicích ve špičkových amerických právnických fakultách včetně Harvardu a NYU. Díky své fakultě, studentům a absolventům právnické fakulty TAU přispívá smysluplnými řešeními nejsložitějších právních a sociálních výzev na světě.

Místa

Tel Aviv-Yafo

Adresa, 1. řádek
Tel Aviv-Yafo, Okres Tel Aviv, Izrael