Université de Reims Champagne-Ardenne

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

121356_121335_internationalevent.jpg

URCA je univerzitní a multidisciplinární univerzita

Tato multidisciplinární univerzita (URCA) vyvíjí inovativní, základní a aplikovaný výzkum. Poskytuje více než 25 000 studentům široký počáteční bakalářský studijní program, který odpovídá potřebám společnosti ve všech oblastech znalostí. Univerzita také doprovází nezávislé studenty nebo společnosti podporované studenty v dalším vzdělávání.

Naplňování potřeb studentů je nejvyšší prioritou a URCA rozvíjelo studentské občanství prostřednictvím hodnocení jeho formací a je vybaveno studentskou službou, která je jedinečně věnována poskytování informací novým studentům, asistenční službou, která pomáhá studentům získat zaměstnání a následným hodnocení.

121353_121334_campus1.jpg

URCA se nachází v pěti různých městech: Remeš (45 minut vlakem v Paříži), Troyes, Charleville-Mézières, Châlons en Champagne a Chaumont. Univerzita z velké části přispívá k rozvoji Champagne-Ardenne prostřednictvím partnerství s místními a národními společnostmi a regionálními úřady. URCA je jedním z největších zaměstnavatelů v regionu a má 1557 učitelů a učitelů-výzkumníků, mezi nimiž je 126 nemocničních lékařů a technických a administrativních pracovníků 1038.

Cílem URCA je oslovit mezinárodní studenty a následně zavedlo výstavbu meziregionálního a mezinárodního klastru (PRES), který bude zahrnovat hlavní instituce vysokoškolského vzdělávání na univerzitách Champagne-Ardenne a Picardie a Valon.

Nachází se v srdci Ile-de-France, Porýní, severní Evropy a Itálie. URCA zaujímá geostrategické postavení, které je příznivé pro evropské i mezinárodní výměny. Skutečnost, že TGV je přístupný na letišti Roissy, usnadňuje dopravu na univerzitu, která je vzdálená pouhých deset minut.

Výběrem Univerzity v Remeši Champagne-Ardenne jako vysoké školy se rozhodne pro kvalitní vzdělávání a inovativní základní a aplikovaný výzkum. Kromě toho velikost univerzity přispívá k úspěchu studentů tím, že nabízí pracovní prostředí vhodné pro dosažení úspěchu a které podporuje mezinárodní mobilitu.

121355_121332_CityReims.jpg

Proč URCA?

Univerzita v Remeši Champagne-Ardenne vítá více než 25 000 studentů na různých univerzitách v 13 katedrách v regionu Grand-Est. S více předměty a místy kombinuje příjemné prostředí s kvalitními kurzy.

Celkovým cílem University of Reims Champagne-Ardenne je zvýšit mezinárodní prestiž, což je jasně uvedeno v kvadriennale. Hlavními oblastmi naší politiky jsou podpora evropské a mezinárodní mobility studentů a profesorů a výzkumných pracovníků a rozvoj vědecké spolupráce se zahraničními univerzitami.

URCA v současné době registruje 350 kooperací s 38 zeměmi po celém světě. URCA každý rok přivítá téměř 12% zahraničních studentů, což dokazuje jeho přitažlivost mimo region Champagne-Ardenne.

Úřad pro mezinárodní záležitosti (DREDI) provádí mezinárodní politiku definovanou v kvadriennale URCA. Jeho poslání jsou strukturována společně se dvěma hlavními a vzájemně se doplňujícími oblastmi: usnadňovat mobilitu studentů a profesorů a výzkumných pracovníků na evropské a mezinárodní úrovni a podporovat vědeckou spolupráci se zahraničními univerzitami.

Místa

Remeš

Adresa, 1. řádek
Bâtiment 5 ter - Campus Moulin de la Housse
BP 1039
51687 REIMS Cedex 2
France

51689 Remeš, Grand Est, Francie