Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Paříž 2 Panthéon-Assas obhajuje rozmanitost a kultivuje skutečnou součinnost mezi výzkumem, výukou a aplikací. Nabízí širokou škálu kurzů jak v počátečním, tak iv dalším vzdělávání, koalescenčním studiu v zahraničí a terénní práci.

Francouzská univerzita v Paříži 2 Panthéon-Assas je považována za první vysokou školu práva v Evropě, která se věnuje udržování tradice, z níž vznikla, zachování a přitom stále usilující o zvýšení úrovně excelence v následujících oborech: soukromé právo a kriminalistika, veřejné právo, Politologie, římské právo, dějiny práva, ekonomika, management, informační a komunikační vědy.

Naše rozsáhlé partnerství nejen s hlavními francouzskými, evropskými a mezinárodními agenturami, ale také s významnými finančními a průmyslovými firmami, zajišťují ukotvení v profesionálním světě a zaručují skutečnou polyvalenci, o níž jsme známy.

S ohledem na potřeby studentů poskytuje univerzita akademické programy přizpůsobené a organizované v rámci rámce LMD. Různé digitální služby, konzultace, stále se rozvíjející a komplexní databáze knihoven, kurzy a odborné poradenské služby a výběr mimoškolních atletických a kulturních aktivit se odehrávají společně a doplňují a harmonizují každou studentskou univerzitní zkušenost.

Evropská vysoká škola v Paříži

V rámci Pařížské univerzity 2 a jeho části se Evropská vysoká škola v Paříži setkává s týmem vysoce kvalifikovaných profesorů z Paříže 2 se specializací na evropské právo, které jsou proslulé svou špičkovou úrovní v oblasti vzdělávání a výzkumu, stejně jako silné vztahy s francouzskými, Evropské a mezinárodní instituce, podnikatelský svět a právnické povolání.

Univerzita se nachází v Latinské čtvrti, v srdci sídel síly a kultury, která dělá z Paříže jedinečné místo pro studium.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

Université Paris II Panthéon-Assas

LL.M. (Master of Laws) v evropském právu dává studentům možnost získat ve většině oblastí spadajících do kompetence Evropské unie komplexní porozumění evropskému právu. K ... [+]

Evropská unie je jednou z nejsložitějších, přesto fascinujících sociálně-ekonomických organizací v dnešním světě a dnes je nezbytné pochopit fungování a povahu jejího právního systému. Jako významný mezinárodní aktér vytvořil Evropská unie vztahy se zeměmi na celém světě v oblasti obchodu, spolupráce, finančních a humanitárních kapacit. Evropská unie je stále rostoucí a v oboru je zapotřebí více důvěryhodných odborníků. LLM v evropském právu Université Paris II je jedinečný a výstižný program, který se výhradně vyučuje v angličtině a který vám nabízí možnost hlouběji prozkoumat nejdůležitější oblasti práva a získat přehled o politických, právních a finančních důsledcích, které s sebou nese. Úplně evropský tým vysoce kvalifikovaných profesorů vyučuje kurzy a umožňuje vám získat potřebné dovednosti, jak čelit vzrušujícím výzvám a příležitostem naší doby.... [-]

Francie Paris
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Paris, Île-de-France, FR