Université libre de Bruxelles - ULB

ULB

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Université Libre de Bruxelles!

BRUSEL, město na lidském měřítku

V srdci EvropyJen 1h20 vlakem z Paříže, 1h30 z Amsterodamu a 1h50 z Londýna a Kolíně nad Rýnem, Brusel nabízí veškeré výhody hlavního města a kvalitu života velkého a živého města. Brusel je domovem hlavních evropských institucích. Je to oficiální sídlo v EU a mnoho dalších politických a ekonomických rozhodovacích subjektů, a může se pochlubit rostoucí počet podniků, organizací a mezinárodních odborníků.

Dlouhá tradice pohostinnosti a výměny v nejzelenější kapitálu Evropy znamená, návštěvníkům a obyvatelům se mohou těšit na široký mix world jídlo a hudba, zatímco kultury supi si mohou vybrat z mnoha muzeí a výstav. Nachází se v centru města, Université Libre de Bruxelles nebo ULB rovněž nabízí mnoho kulturních, slavnostních i sportovní vyžití. Na univerzitách a okolními oblastmi jsou velmi atraktivní a poskytuje tu správnou kombinaci mezi studii a volný čas.

Multikulturní a INTERNATIONAL

Jako multikulturní vysoké školy s třetina studentů a výzkumných pracovníků ze zahraničí, Mezinárodní vztahy je každodenní realitou pro Université Libre de Bruxelles, stejně jako město Brusel sám, jeden ze světově nejvíce kosmopolitních měst. Spolupráce s vysokými školami z celého světa byla posílena jak v oblasti vzdělávání a výzkumu, a to díky velké části z různých evropských programů mobility. Kromě programů mobility studentů, univerzita nabízí rozmanité integrované programy se zahraničními partneryVčetně společné magisterské a doktorské stupňů. Některé z těchto programů získaly prestižní Erasmus Mundus akreditace.

Její navenek pozice ve vztahu k Evropě a ve světě má za následek řadu dohod, spolupráce a zvláštní partnerství byl zřízen s některými z nejlepších světových univerzit. S dlouholetými zkušenostmi na mezinárodní scéně, univerzita zahájila Unica, síť 45 předních evropských univerzit který zahrnuje více než milion studentů. Je také zakládajícím členem Mezinárodního fóra veřejných vysokých škol (IFPU). internacionalizace instituce je zakotven tímto:

Přeshraniční spolupráce s Nord-Pas-de-Calais (Lille) regionu Francie Politika preferovaných partnerů vybudovat společný, dlouhodobý, aktivity s asi deseti institucí (zejména Oxford, Paris VI, Berkeley, Montreal, UBC ve Vancouveru, Fudan v Šanghaji) Několik specializovaných pracovišť a center včetně Institut d'études européennes (Jean Monnet výzkum pól), Solvay Brusel škole ekonomie a managementu, školy pro veřejné zdraví, Centrum kanadských studií, bohemistiky, atd Transatlantické dialog a otevřenost vůči rozvíjejícím se zemím

V průběhu let, a to i přes omezené zdroje, ULB podařilo udržet svou úroveň excelence a plnit své veřejné a sociální odpovědnost. Univerzita se domnívá, že to může pomoci při vytváření spravedlivější a demokratický svět tím, že přispěje vztah založený na důvěře, kritický rozměr a nestrannost, které jsou v globalizovaném světě.

průlomového výzkumu

Čtyři vědecké Nobelových cen, z nichž jedna Fields Medal, tři Wolfova cena a dvě Curie Ceny Marie jsou dalším důkazem dlouholeté tradice univerzity dokonalosti.

Université Libre de Bruxelles je aktivním členem výzkumného prostoru a je zapojen do téměř 130 projektů financován 7. evropských rámcových programů. Během několika posledních let, získal 7 zahajovací granty z Evropského výzkumného prostoru (ERC) na financování výzkumu v oblasti medicíny, ekonomie, matematiky, sociologie či politologie, stejně jako 2 pokročilý grant v oblasti umělé inteligence a fyziky. Navíc, univerzita je Institut evropských studií je rozpoznán jako "Výzkumné centrum Jean Monnet European"Za jeho práci na evropské integrace.

HIGH kvalitu výuky

Université Libre de Bruxelles má 13 fakult, škol a specializovaných pracovišť, které pokryjí všechny disciplíny, propojujících vědeckého přínosu a výzkum. Nabízí téměř 40 bakalářské programy a 235 postgraduální programy, To také partneři 20 Doktorské školyS téměř 1600 PhD v průběhu. Některé z našich magisterských programů se zaměřují na transdisciplinarity, zatímco jiní klást větší důraz na mezinárodní vztahy prostřednictvím evropských mistrů stupňů, nebo na mnohojazyčnost. Také jsme pracovali v úzké spolupráci s VUB (Vrije Universiteit Brussel - Brusel vlámsky mluvící univerzitu) po dobu několika let.

Humanismus, individuální zodpovědnost ...

"Université Libre de Bruxelles zakládá svou výuku a výzkum na principu svobodného zkoumání. To předpokládá, ve všech oblastech, nezávislý úsudek a odmítnutí pojetí autority na bázi znalostí. " (První článek stanov ULB). Jeden specifikem ULB učení je nabídnout studentům jejich osobní svobody a zároveň poskytuje jim potřebnou podporu. Je na samotných studentech, s cílem využít příležitosti a četné formy podpory, které jsou jim k dispozici: Univerzita je tedy škola odpovědnosti.

... A inovace

Nejvýraznější inovací byly zavedeny na postgraduální úrovni. Tyto programy, z nichž některé jsou vyučovány v průběhu večera ao víkendech, jsou zaměřeny především na pracovní dospělíA jsou založeny buď na nově vznikající sociální a hospodářské potřeby (Euromarketing, corporate governance atd), nebo na pokročilý výzkum (estetice a filozofii umění, filozofie vědy, bioinformatiky, etc). Nové a inovační kurzy tohoto druhu stavět sebe na ULB dlouholeté tradici ULB a zároveň rozvíjet ji dále do nových směrů.

Zaměření na jazykovou a kulturní rozmanitost

Jako frankofonní univerzity, většina kurzů na Université Libre de Bruxelles jsou dodávány ve francouzštině. Nicméně, rostoucí počet mistrovských stupňů jsou částečně nebo zcela dodány v angličtině. Univerzita nabízí Široká škála kurzy francouzštinyPřed a v průběhu akademického roku, s cílem pomoci zahraničním studentům zlepšit jejich jazykové dovednosti.

Angažovaného UNIVERZITA

Université Libre de Bruxelles je rozhodnut dát každému šanci pokračovat ve studiu vyššího vzdělávání a vyvinula řada iniciativ na podporu studentských: Například, finanční a psychologickou podporu, poradenství, francouzské třídy, atd. Univerzita také poskytuje mimo areál akademickou podporu. Jeden pozoruhodný příklad je podpůrný program pro underachieving žáky středních škol (škola), která byla oceněna Cenu UNESCO Comenius, Od svého založení v roce 1834, Université Libre de Bruxelles byl úzce zapojen do probíhající diskuse o kritické myšlení a svoboda. To zahrnuje otevřenou opozici k diktatur a jiných nacionalistických zneužívání, prosazování rovných příležitostí a spoustě dalších sociálních problémů. Po založení jedním z prvních nevládních organizací (CEMUBAC), univerzita i nadále hrát aktivní roli v oblasti rozvojové pomoci a mezinárodní spolupráce.

Evropské a mezinárodní, příjemné a nezávislý, spáchal a dynamický, Université Libre de Bruxelles mohou také spolehnout na jeho obrovský globální Absolventská síť (UAE), nejlepší velvyslanci univerzity. na principu svobodného zkoumání, která tvrdí, nezávislý úsudek a odmítnutí všech dogmat založená univerzita zachovala své původní ideály jako volný institucí, která je pevně zasunutá v obraně demokratických a lidských hodnot.

Svoboda bádání a participace

Université Libre de Bruxelles zakládá svou výuku a výzkum na principu svobodného zkoumání a vždy dána svým studentům možnost hrát aktivní a participační role do univerzitního života a při vyhodnocování výuky které dostávají. Ve skutečnosti princip svobodného zkoumání, která je založena na nezávislém úsudku a odmítnutí pohledu autority založené na znalosti, je zakotvena ve stanovách univerzity.

V důsledku toho ULB je jedním z mála belgických, či dokonce evropských univerzitách, kde se studenti zastoupeny na všech rozhodovacích orgánech. Ve stejném duchu, systematický postup posuzování učitel je v provozu již více než dvacet let, a je založen na vlastních posouzení jejich učitelů studentů pedagogických schopností.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Francouzština

Vidět Law LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LL.M. v mezinárodním obchodním právu

Campus forma Denní studium 9 měsíců October 2019 Belgie Brussels

LL.M. je pokročilý program, jehož cílem je rozšířit své právní znalosti a odborné znalosti v rychle se měnících oblastech mezinárodního obchodního práva [+]

LL.M. je program na plný úvazek, který běží od října do června. Kurzy jsou rozděleny do dvou semestrů a zkoušky se konají v lednu a červnu. Studenti mají právo konat druhé zkoušky z konce srpna - začátek září. LL.M. kandidáti, kteří úspěšně dokončí program, obdrží LL.M. v mezinárodním obchodním právu z Université Libre de Bruxelles (Univerzita v Bruselu, ULB), kterou uznávají příslušné belgické akademické orgány (Communauté française) v rámci programu průběžného vzdělávání.

LL.M. je určen pro studenty, kteří chtějí plně využít mimořádných možností nabízených v Bruselu, hlavním městě Evropy. Program zahrnuje návštěvy institucí Evropské unie (Evropské komise, Rady a Parlamentu) se sídlem v Bruselu. LL.M. je součástí programové nabídky univerzity v Bruselu (Université libre de Bruxelles nebo "ULB"), jedné z předních univerzit v Evropě s 25 000 studenty, z nichž 32% pochází z území mimo Belgii.... [-]


Videos

Presentation of the LL.M. in International Business Law

Contact

Université Libre de Bruxelles

Adresa, 1. řádek Avenue Franklin Roosevelt 50 1050 Bruxelles
1050 Brussels, Belgie
Website https://brusselsllm.com
Telefonní číslo +32 2 650 38 72