University of Canberra

Úvod

Read the Official Description

University of Canberra pyšní se uznávanou jedničkou v poskytování vysoce kvalitních pregraduální a postgraduální vzdělání základě spolehlivé výzkumu profil. Máme v posledních dvou letech byl uznáván pro své silné učení a vyučování výkon v sobě všech-australské univerzity hodnocení.

&nbsp

University of Canberra se odehrává v unikátním prostředí. Campus je útočištěm čistého vzduchu, vysoké stromy a přirozená vegetace, s mnoha různými ptáky, včetně bílých kakadu, a bydliště klokani, ale je to užitečné lidové zábavy a nákupních místech, včetně Westfield Shoppingtown v nedalekých Belconnen, a Canberra centrum v Občanské , City Centre.

&nbsp

Akademické standardy jsou vysoké a kariéra výsledky jsou vynikající. Univerzita vyrobila více než šedesát tisíc absolventů. Mnozí nyní zaujímají vedoucí pozice v profesích, podnikovém světě a veřejné služby, Austrálie a několika dalších zemích. Jiní se stali přední spisovatelé, novináři, umělci a sportu mužů a žen. Univerzita se pyšní profesionální přípravě studentů pro profesní život.

&nbsp

Existuje více než devět tisíc studentů na plný úvazek, práci na vysokoškolské bakalářské tituly a diplomy, a doktorské certifikáty, diplomy, Masters stupňů nebo doktoráty. Studenti jsou přitahovány k univerzitě z ACT a okolních oblastí, z každého státu, v Austrálii a od některých 80 zemí po celém světě. 1100 studentů bydlet na koleji, a tento počet bude zvyšovat v budoucích letech.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

Magistr Mezinárodního Celních Předpisů A Správy

Campus forma Denní studium Kombinované January 2018 Austrálie Canberra

Master of mezinárodní celní práva a správy zahrnuje principy teorie celního řízení a praxe a umožňuje studentům přizpůsobit předmět výběr na své profesní potřeby v klíčových oblastech, jako je mezinárodní celní právo, mezinárodního obchodního práva a WTO. [+]

Master of mezinárodní celní práva a správy zahrnuje principy teorie celního řízení a praxe a umožňuje studentům přizpůsobit předmět výběr na své profesní potřeby v klíčových oblastech, jako je mezinárodní celní právo, mezinárodního obchodního práva a WTO. Kurz je vhodný pro jak právo a non-právních absolventů a mohou být studovány úplně on-line. Studenti úspěšném dokončení Graduate Certificate a doktorské diplom v oboru mezinárodní celní práva a správy mohou žádat o přijetí do magisterského studia.

 

Kariéra

Celní správa Zahraničních věcí a obchodu důstojník Policy Analyst Státní úředník Import / export praktického lékaře - obchod a logistika [-]

Magistr Právních Studií

Campus forma Denní studium Kombinované January 2018 Austrálie Canberra

Tento Master of Právní studií míry je navržen tak, aby v oboru práva pro právníky a pro profesionály, kteří nepraktikují právo, avšak vyžadují právní znalosti a dovednosti. [+]

Tento Master of Právní studií míry je navržen tak, aby v oboru práva pro právníky a pro profesionály, kteří nepraktikují právo, avšak vyžadují právní znalosti a dovednosti. Tyto kurzy budou poskytovat osoby zaměstnané ve vládě a soukromém sektoru s pracovním pochopení oblastí práva konkrétní odborné význam. Tato studie o právu na terciární úrovni je uznávána jako cenný školení pro různé právní, kvazi-právních a administrativních kariéry.

Absolventi těchto stupňů nebudou způsobilé k výkonu právníků, ale získají s in-hluboké znalosti o zákonech, právním systému a jednotlivých odborných oblastech práva. Budou schopni aplikovat tyto znalosti na širokou škálu veřejných a soukromých kariéry.... [-]