The College of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O

MISE

The College of Law je škola odborné praxe pro právníky. Jsme také největším poskytovatelem právnického vzdělávání zaměřeného na praxi v Australasii.

Naším posláním je posílit kariéru právníků v celém Australasii prostřednictvím poskytování inovativního právního vzdělávání zaměřeného na praxi.

NÁŠ DIFERENCE

The College of Law je v čele praktické právní výchovy od roku 1974. Více než 60 000 našich absolventů pracuje ve všech aspektech průmyslu - a my jsme jedním z nejdůvěryhodnějších jmen v oblasti právního vzdělávání v Austrálii a na Novém Zélandu.

Ale to, co nás odlišuje, je naše zaměření na praktickou stránku zákona a na skutečnou důležitost našich vzdělávacích programů.

S více než 400 zaměstnanci v Austrálii a na Novém Zélandu, z nichž většina jsou právníci, pracujeme z povolání, pro tuto profesi.

V Austrálii je akademie jednou z mála neuniverzitních oborů, které dosáhly statut samoregistračního úřadu Agentury pro kvalitu a standardy terciárního vzdělávání.

UZNÁVÁNA AGENTURA TERCIÁRNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ A STANDARDŮ KVALITY AUSTRÁLIE

The College of Law je samosprávným orgánem uznávaným Agenturou pro standardy terciárního vzdělávání a kvality v Austrálii. To znamená, že akademie v rámci svých specializovaných oblastí práva dosáhla akademických standardů, řízení a kvality, která odpovídají akademii australské univerzity.

Na Novém Zélandu je Akademie akreditována Novozélandským úřadem pro kvalifikaci, který označil Vysokou školu vysoce přesvědčenou ve své vzdělávací výkonnosti. To je nejvyšší dosažitelná úroveň.

The College of Law ASIA-PACIFIC

The College of Law Asie-Pacifik a jeho ředitel Peter Tritt sídlí v Kuala Lumpuru v Malajsii. The College of Law Asie a Tichomoří byla založena v roce 2016, aby rozšířila činnost Akademie do Asie, se zvláštním zaměřením na nové hospodářské společenství ASEAN. The College of Law Asie-Tichomoří přidala tři nové jurisdikční proudy do vysokoškolského LLM v aplikovaném právním programu.

  • ASEAN 6 Cezhraniční právní praxe: https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-asean
  • Společná právní praxe (Nový Zéland): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-common-law-practice
  • Malajská právní praxe: https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-malaysia

Nabízíme také programy profesionálního rozvoje, které vám vybaví praktické dovednosti, které potřebujete k vybudování a rozvíjení úspěšné kariéry v právní praxi. Nabízíme následující programy:

  • Mezinárodní právní a odborné dovednosti (ILEPS): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-foundation-programs
  • Pokračující profesní rozvoj (CPD): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-consolidation-programs

Místa

Sydney

Adresa, 1. řádek
The College of Law New South Wales, St Leonards Corporate Head Office
2 Chandos Street
St Leonards NSW 2065
Australia

Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie

Auckland

Adresa, 1. řádek
Level 8, College of Law Centre
3 City Road, Auckland 1010
New Zealand

Auckland, Auckland, Nový Zéland

Kuala Lumpur

Adresa, 1. řádek
The College of Law Asia, Head Office
Level 23, Nu Tower 2
Jalan Tun Sambanthan 50470
Kuala Lumpur

Kuala Lumpur, Federální území Kuala Lumpur, Malajsie

Singapur online

Adresa, 1. řádek
Singapur online, Singapur

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium