RMIT University

Úvod

Read the Official Description

Jste připraveni na zážitek, který vás za zdmi univerzit? Od stáží a studijních výměn v Evropě, Asii a USA odborné praxe s největších světových organizací, to jsou jen některé z možností, na vás čekají.

RMIT je globální univerzita technologie a designu a Austrálie je největší instituce terciárního vzdělávání. Univerzita má mezinárodní pověst pro vynikající výsledky v oblasti praktické výuky a na výsledky zaměřeného výzkumu.

RMIT je lídrem v oblasti technologií, designu, globální obchod, komunikace, globální komunity, řešení zdravotních a městské udržitelné budoucnosti. Jsme zařadil do 100 nejlepších univerzit na světě pro strojírenství a technologie v roce 2011 QS World University Rankings.

RMIT má tři školní areály v Melbourne, Austrálie, a dva ve Vietnamu.Nabízíme programy prostřednictvím partnerů v Singapuru, Hong Kong, Čína pevniny, Malajsie, Indie a Evropa. Jsme si v oblasti výzkumu a průmyslu partnerství na všech kontinentech.

Univerzita je studentem populace 74,000 zahrnuje 30.000 zahraničních studentů, z toho více než 17.000 učil na moři (téměř 6000 na RMIT Vietnamu).

&nbsp

&nbsp

Naše vzdělání


RMIT dělá rozdíl v životě našich studentů, naše zaměstnance a naše komunita prostřednictvím našich vzdělávacích programů. Zavázali jsme se k budování nové výukové prostory, které se studenty v aktivním učení a podporu inovací ve studijních plánů, takže studenti absolvent s odpovídající kvalifikací. Cesty mezi odborné a vysokoškolské vzdělávání studentů nabízejí flexibilní vstupní příležitostí nebo možností kvalifikace spojuje to nejlepší z obou.

Naše vzdělávací programy jsou určeny pro studenty 21. století a naši studenti jsou schopni dát teorii do praxe prostřednictvím integrovaných pracovních příležitostech ke vzdělávání. Naše vynikající učitelé jsou uznávány prostřednictvím národních a disciplínu učebních ocenění. RMIT nabízí vzdělávací transformační zkušenosti prostřednictvím různých odvětví a globální partnery.

&nbsp

&nbsp

Výzkum na RMIT

Jako internacionalizované univerzitě technologie a designu, RMIT přináší jedinečné možnosti a řešení v oblasti výzkumu prostřednictvím transdisciplinární přístupu, který považuje obě technologické a sociální dimenze práci na ruce.

Výzkum na RMIT se zaměřuje zejména na řešení kritických globálních problémů, které ovlivňují a životního prostředí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD » Vidět LLB » Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

Master Of Business (obchod A Právo)

Campus forma Denní studium 2 let January 2017 Austrálie Melbourne

V obchod a právo Masters výzkumného programu budete rozvíjet pokročilé dovednosti, aby vás připraví na kariéru v akademické obce a další nastavení, ve kterém ... [+]

Master of Business (Podnikání a právo)

    

V obchod a právo Masters výzkumného programu budete rozvíjet pokročilé dovednosti, aby vás připraví na kariéru v akademické obce a další nastavení, v nichž se vyžaduje schopnost syntetizovat znalosti a cvičení systematické a kritické analytické schopnosti efektivně komunikovat výsledky výzkumu. Toto magisterské může provádět v režimu projektu nebo práce. Můžete se specializují na:

etika podnikání modelování Strategie a vedení organizační změny inovace počítačový zákon podnikání corporate governance korporátní regulace korporace zákon počítač a ochranu osobních dat obchodní právo daňové právo. ... [-]

LLB

Bakalář Umění (podání Trestního Soudnictví)

Campus forma Denní studium 3 let January 2017 Austrálie Melbourne

Tento vysoce ceněný, břit program je zaměřen na přípravu vám za zaměstnání. Úzké propojení s orgány činnými v trestním řízení jsou zabudovány do jeho designu ... [+]

Bakalář umění (Criminal Justice Administration)

 

Ať už je to na přední linii ochrany hranic v Austrálii nebo při práci s australské federální policie, trestní právo otevírá všechny druhy místních a mezinárodních profesních možností. Tento vysoce ceněný, břit program je zaměřen na přípravu vám za zaměstnání. Úzké propojení s orgány činnými v trestním řízení jsou zabudovány do jeho designu, vývoje a dodávky. Vyvinuto ve spolupráci se členy nadřízeného viktoriánské soudnictví, policie (státní a federální), Ministerstvo spravedlnosti, a ministerstvo pro lidská Services Victorie, tento program apeluje na ty, kteří chtějí vstoupit do policejní síly, opravy, soudy, zvyky a související agencie ,... [-]


Bakalář Umění (podání Trestního Soudnictví) (vyznamenání)

Campus forma Denní studium 1 rok January 2017 Austrálie Melbourne

Program Vyznamenání staví na vašich schopnostech získaných na bakalářské úrovni studia. Budete zvýšit váš smysl pro profesní identity a učení ... [+]

Bakalář umění (Criminal Justice Administration) (vyznamenání)

 

Program Vyznamenání staví na vašich schopnostech získaných na bakalářské úrovni studia. Budete zvýšit váš smysl pro profesní identity a učení horizonty díky působení většího rozsahu odborné a výzkumné praxi. Zapojit se akademickém světě trestního soudnictví se stanou součástí sítě talentovaných studentů, které poskytují nový pohled a informace pro spravedlnost průmyslu. Budete se seznámí s různými trestního soudnictví profesního prostředí, což vám umožní přidat hodnotu pro organizace a zlepšit praxi.

 

 

Učení a vyučování... [-]


PhD

PhD V Právu

Campus forma Denní studium 4 let January 2017 Austrálie Melbourne

V programu zákon PhD budete rozvíjet pokročilé výzkumné dovednosti, které vás připraví na kariéru v akademické obce a další nastavení, v němž systematicky ... [+]

PhD v oboru právo

 

V programu zákon PhD budete rozvíjet pokročilé výzkumné dovednosti, které vás připraví na kariéru v akademické obce a další nastavení, ve kterých jsou potřebné systematické a kritické analytické schopnosti. To PhD může být provedeno v projektu, práce vydáním nebo v režimu práce. Můžete se specializují na:

korporace zákon počítač a ochranu osobních dat obchodní právo daňové právo.

Struktura programu

Budete provádět program PhD pod dohledem jmenovaného výzkumného nadřízeným. PhD Program je strukturována tak, aby vám umožní:

Kompletní povinný výzkumných metod kurz Dostávat školení v oblasti integrity a etiky výzkumu Vyberte studie na kvalitativních a kvantitativních výzkumných technik Kompletní práce / projekt, který ukazuje Váš příspěvek na pole a vaše schopnost komunikovat komplexní výzkum pro vrstevníky a společenství k mezinárodnímu standardu. ... [-]