Melbourne Law School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Melbourne Law School je lídrem a inovátorem v oblasti právního vzdělávání a živým místem učení, které oceňuje myšlenky, dokonalost a intelektuální výměnu. Jeho bohatá historie se rozprostírá přes 150 let. Živá a aktivní komunita Melbourne Law School skládá z odborníků a oceněných pedagogických pracovníků, silné sítě absolventů, specializovaných mentorů, návštěvníků z celého světa, vedoucích výzkumných center a institucí i našich partnerských mezinárodních organizací.

Bohatá historie Melbourne Law School je tkaná australskou a mezinárodní politikou a ústavní reformou od Federace až po současnost.

Od roku 1857 vychovával MLS předsedové vlád, generální guvernéry, soudce, právníky a akademické pracovníky a jeho absolventi se nacházejí v různých profesích po celé Austrálii a ve světě. Významnými absolventy jsou premiéři Alfred Deakin, Robert Menzies, Harold Holt a Julia Gillard a viktoriánský premiér Rupert Hamer, stejně jako generální guvernéři Sir Ninian Stephen a Sir Zelman Cowen. Čtyři absolventi pracovali jako hlavní soudci Austrálie, včetně sirského Owena Dixona, považovaného za největšího australského právníka, prvního židovského hlavního soudce Sir Isaac Isaacs a současného soudce Nejvyššího soudu Austrálie Hon. Geoffrey Nettle QC. Posílení a řízení všeho v Melbourne Law School je jeho trvalá tradice a odhodlání inovovat.

MLS na první pohled

Pořadí v Melbourne Law School je zařazeno na č. 1 v asijském Pacifiku v Quacquarelli Symonds (QS) World University Rankings podle předmětu (2016). Pořadí QS vyzdvihuje světové špičkové univerzity ve 36 individuálních předmětech, založené na akademické pověsti, reputaci zaměstnavatele a dopadu výzkumu. Mezinárodní přípojky Živá a aktivní komunita v Melbourne Law School skládá z mezinárodně uznávaných pedagogických pracovníků, silné globální sítě absolventů, specializovaných mentorů, návštěvníků z celého světa, vedoucích výzkumných center a institucí i mnoha mezinárodních partnerských organizací. Melbourne Law School Studenti JD se mohou účastnit výměnných programů, absolvovat dvoustupňový kurz na jedné z našich partnerských univerzit v zahraničí a při své diplomové praxi požádat o mezinárodní stáž. Melbourne Law School připravuje absolventy na celosvětovou kariéru. Více než třetina našich absolventů pracuje nebo pracuje na mezinárodních místech.

Klíčová fakta

Fakulta

 • Melbourne Law School byla založena v roce 1857
 • Dne 2. května 2002 byla otevřena stávající budova právnické školy na adrese 185 Pelham Street, Carlton, jižně od univerzitního náměstí
 • Akademické programy zahrnují Melbourne JD, Melbourne Law Masters a Graduate Research Degrees. Škola také nabízí široké spektrum předmětů pro vysokoškoláky, stejně jako studium jednoho předmětu
 • Melbourne Law School je jedno-oddělení profesionální postgraduální škola působící v oblasti výzkumu a výuky široké škály právních témat prostřednictvím práce našich 18 výzkumných center a institucí.

Akademici

 • Více než 90 dalších akademických pracovníků
 • Více než 170 návštěvních lektorů, spolupracovníků a návštěvníků z Austrálie a po celém světě každý rok
 • Akademičtí pracovníci Melbourne Law School se aktivně zapojují do výměnných programů pro mezinárodní štipendiá, přednášky a odborníky.

Absolventi

 • Melbourne Law School má více než 18 000 aktivních absolventů ve více než 90 zemích
 • Naši absolventi jsou lídry v advokátních kancelářích, vládě, veřejném zájmu, podnikání, akademii, neziskové sféře a soudnictví.

Knihovna práva

 • Knihovna práva má jednu z nejlepších sbírek práva v Austrálii
 • Právnická knihovna, která se nachází v budově Právnické fakulty, má historicky bohatou sbírku právních textů včetně přibližně 180 000 tištěných svazků, 30 000 svazků mikrofiše nebo mikrofilmů
 • V knihovně jsou tři plně vybavené počítačové laboratoře, kde mohou studenti pracovat s rozsáhlou sbírkou on-line právních databází
 • Knihovna je určena výlučně k ukládání a prezentaci celého knihovního fondu, což je extrémně přístupné studentům, výzkumníkům, akademickým pracovníkům, návštěvníkům a široké veřejnosti.
 • Knihovna práva má trvalé zobrazení vzácné sbírky knih, obsahující vzácné právní položky z počátku 1600s
 • Knihovna práva je také vybavena prostornými studijními prostory, skupinovými diskusními místy a postgraduálními kolečky pro individuální a společné práce.

Zapojení

 • Melbourne Law School každoročně hostí stovky studentů, absolventů a akcí veřejného zasvěcení, včetně významných veřejných přednášek, konferencí, workshopů a síťových funkcí. Další informace o nadcházejících událostech naleznete v kalendáři událostí
 • Komunikační tým Melbourne Law School poskytuje řadu služeb médiím, které požadují informace o Právnické fakultě, její fakultě, výzkumu, studentů, zaměstnancích a programech. Všechny dotazy médií by měly být směrovány na mediální a komunikační kancelář.

grAno, pošlete mi zdarma informace teď!

Místa

Melbourne

Melbourne Law School

Adresa, 1. řádek
185 Pelham Street, Carlton VIC 3053, Australia

3053 Melbourne, Victoria, Austrálie
Telefonní číslo
+61 3 8344 4475