Australian National University (ANU) - Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

ANU je australská národní univerzita se světovou pověstí v mezinárodním, ústavním, veřejném a soukromém právu. ANU se řadí na 12. místo ve světě pro studium práva (QS World Rankings by Subject, 2018).

Přes vysokoškolské, postgraduální a výzkumné studium, ANU právnická fakulta poskytuje studentům jedinečné chápání současného práva, praxe a politiky. Výukový přístup kombinuje akademickou rigoróznost s praktickými znalostmi. Studenti se od akademických pracovníků a hostujících lektorů učí s profesionální zkušeností z reálného světa. Malé velikosti tříd poskytují studentům větší možnosti interakci a spolupráce s akademickými pracovníky, hostujícími hosty a dalšími studenty.

V průběhu celého roku působí Právnická škola ANU v hlavních třídách vyučovaných vedoucími právníky z Austrálie a po celém světě. Dřívější mistrovské třídy byly vyučovány současnými a bývalými soudci Nejvyššího soudu v Austrálii, hlavním právním poradcem australského státního právníka a globálním ředitelem pro klienty

Univerzita nabízí řadu klinických kurzů a právnických praxe v Austrálii, Asii, Spojeném království a ve Spojených státech, aby studentům umožnil, aby své právní znalosti aktivovali a získali reálné odborné zkušenosti během svého právního vzdělávání.

ANU má záviděníhodný výzkumný profil, přičemž řada jeho akademických pracovníků je uznávána jako vůdčí osoba ve svých oborech a vysoce propojená síť více než 20 000 právních absolventů po celém světě, včetně právníků, soudců, diplomatů, politiků, vedoucích pracovníků, investičních bankéřů, političtí analytici, badatelé a vedoucí představitelé globálních firem.

Studium práva v národním městě

Jako národní austrálská právní škola ANU nabízí studentům řadu příležitostí, které jsou jedinečné pro studium práva v národním hlavním městě - městě, kde se provádějí federální zákony a politiky.

ANU Law School je blízkost k Nejvyššímu soudu Austrálie, Commonwealth soudy a federální agentury nabízí studentům neporovnatelný přístup k právníkům, členům soudnictví a vládní politiky, z nichž mnozí jsou právnické absolventy ANU.

Místa

Canberra

Australian National University (ANU) - College of Law

Telefonní číslo
+61 2 6125 5111

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium