Přečtěte si oficiální popis

O nás

ANU je australská národní univerzita se světovou pověstí v mezinárodním, ústavním, veřejném a soukromém právu. ANU se řadí na 12. místo ve světě pro studium práva (QS World Rankings by Subject, 2018).

Přes vysokoškolské, postgraduální a výzkumné studium, ANU právnická fakulta poskytuje studentům jedinečné chápání současného práva, praxe a politiky. Výukový přístup kombinuje akademickou rigoróznost s praktickými znalostmi. Studenti se od akademických pracovníků a hostujících lektorů učí s profesionální zkušeností z reálného světa. Malé velikosti tříd poskytují studentům větší možnosti interakci a spolupráce s akademickými pracovníky, hostujícími hosty a dalšími studenty.

V průběhu celého roku působí Právnická škola ANU v hlavních třídách vyučovaných vedoucími právníky z Austrálie a po celém světě. Dřívější mistrovské třídy byly vyučovány současnými a bývalými soudci Nejvyššího soudu v Austrálii, hlavním právním poradcem australského státního právníka a globálním ředitelem pro klienty

Univerzita nabízí řadu klinických kurzů a právnických praxe v Austrálii, Asii, Spojeném království a ve Spojených státech, aby studentům umožnil, aby své právní znalosti aktivovali a získali reálné odborné zkušenosti během svého právního vzdělávání.

ANU má záviděníhodný výzkumný profil, přičemž řada jeho akademických pracovníků je uznávána jako vůdčí osoba ve svých oborech a vysoce propojená síť více než 20 000 právních absolventů po celém světě, včetně právníků, soudců, diplomatů, politiků, vedoucích pracovníků, investičních bankéřů, političtí analytici, badatelé a vedoucí představitelé globálních firem.

Studium práva v národním městě

Jako národní austrálská právní škola ANU nabízí studentům řadu příležitostí, které jsou jedinečné pro studium práva v národním hlavním městě - městě, kde se provádějí federální zákony a politiky.

ANU Law School je blízkost k Nejvyššímu soudu Austrálie, Commonwealth soudy a federální agentury nabízí studentům neporovnatelný přístup k právníkům, členům soudnictví a vládní politiky, z nichž mnozí jsou právnické absolventy ANU.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Australian National University (ANU) - Law

ANU Juris Doctor (JD) je charakteristický program určený absolventům non-law disciplín (nebo ne-australské právnické stupně) a poskytuje kvalifikaci požadovanou pro přije ... [+]

Popis programu

ANU je nejvyšší hodnocená univerzita v Austrálii a Právnická škola ANU se řadí na 12. místo ve světě pro studium práva (QS World Rankings by Subject 2018).

ANU JD je mezinárodně uznávaná právní kvalifikace. Dokončení JD a požadovaná praktická právní odborná příprava (PLT) vám umožní kvalifikovat se v praxi kdekoliv v Austrálii av některých dalších jurisdikcích.

Jako žák ANU práva se učíte od světově uznávaných akademiků a hostujících lektorů s reálnými zkušenostmi z praxe. Malé velikosti tříd poskytují studentům větší možnosti interakci a spolupráce s akademickými pracovníky, hostujícími hosty a dalšími studenty.... [-]

Austrálie Canberra
Přihlašování započato
Denní studium
Kombinované
3 - 10 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Australian National University (ANU) - Law

Je otevřen právnickým a non-právníků absolventů, ANU Master of Laws (LLM) je ideální pro ty, kteří chtějí získat pokročilé právní znalosti a odborné dovednosti ve své vyb ... [+]

Popis programu

Využijte svou kariéru s Master of Laws (LLM) od jedné z předních světových škol.

ANU je nejvyšší hodnocená univerzita v Austrálii a Právnická škola ANU se řadí na 12. místo ve světě pro studium práva (QS World Rankings by Subject 2018).

ANU LLM je pokročilá postgraduální kvalifikace, jejímž cílem je vybavit praktiky právníků, aspirujících profesionálů a nejnovější absolventy se specializovanými právními znalostmi a dovednostmi.

Tento postgraduální program, který je otevřen jak pro právníky, tak pro absolventy jiných oborů, je ideální pro ty, kteří chtějí prohloubit své znalosti v určité oblasti práva, ti, kteří se chystají vstoupit do nové oblasti praxe nebo ti, pro které by znalost práva byla prospěšné v jejich kariéře, včetně odborníků na veřejnou politiku, regulátorů a manažerů.... [-]

Austrálie Canberra
Přihlašování započato
Denní studium
Kombinované
1 - 5 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Australian National University (ANU) - Law

Bakalář práva (Vyznamenání) na ANU je mezinárodně uznávaný, svět-třída vysokoškolského práva. ANU je nejvyšší univerzita v Austrálii se světovou pověstí v mezinárodním, ú ... [+]

Popis programu

ANU bakalář práva (čest) je mezinárodně uznávaný, svět-třída vysokoškolského práva práv.

ANU je australská národní univerzita se světovou pověstí v mezinárodním, ústavním, veřejném a soukromém právu. ANU je nejvyšší hodnocená univerzita v Austrálii a je zařazena na 12. místo ve světě pro studium práva (QS World Rankings by Subject, 2018).

ANU Law School poskytuje studentům s jedinečným pochopením současného práva a praxe. Náš výukový přístup spojuje akademickou přísnost s praktickými znalostmi. Získáte důkladné znalosti o úloze a funkcích práva a rozvíjejte pokročilé poznatky o tom, jak zákon ovlivňuje a ovlivňuje téměř všechny aspekty našeho světa.... [-]

Austrálie Canberra
January 2020
Denní studium
Kombinované
4 - 10 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Australian National University (ANU) - College of Law
Website
Telefonní číslo
+61 2 6125 5111