Přečtěte si oficiální popis

EFMD Equis Accredited

Univerzita v Lausanne (UNIL) se skládá ze sedmi fakult:

  • Teologická fakulta a náboženské vědy;
  • Filozofická fakulta a škola francouzštiny jako cizího jazyka;
  • Fakulta sociálních a politických věd;

V Evropě, pokud jde o význam publikací, se v Evropě řadí číslo páté, výzkum je klíčovým tématem pro univerzitu v Lausanne.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

University of Lausanne

Master of Advanced Studies in International Taxation (MASIT), který nabízí Centrum daňové politiky Univerzity v Lausanne (UNIL) ve Švýcarsku, je určen těm, kteří si přejí ... [+]

Vítejte na Master of Advanced Studies in International Taxation (MASIT)

Centrum daňové politiky, společná iniciativa Fakulty podnikání a ekonomiky HEC Lausanne a Právnická fakulta, kriminalistika a veřejná správa nabízí program Master of Advanced Studies in International Taxation (MASIT). Cílem MASIT je poskytnout vysoce kvalitní vzdělání v daňovém právu.

Master of Advanced Studies in International Taxation (MASIT), který nabízí Univerzita v Lausanne (UNIL) ve Švýcarsku, je zaměřen na ty, kteří chtějí uplatňovat daňové právo v rámci zákona nebo poradenské firmy, banky jako interní poradce společnosti Nebo s daňovou správou.

Vzhledem k tomu, že MASIT je určen těm, kteří vykonávají praxi v zahraničí nebo ve Švýcarsku, nabízí jak mezinárodní daňovou, tak švýcarskou daňovou kurikulu, která se může uskutečnit na částečný úvazek (1,5 roku) nebo na plný úvazek (1 rok).... [-]

Švýcarsko Lausanne
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Master of Advanced Studies in International Taxation