University of Lausanne, Faculty of Business & Economics - HEC Lausanne

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Byla založena v roce 1537, University of Lausanne se skládá ze sedmi fakult, kde přibližně 11.500 studentů a 2.300 výzkumné práci a studium. Důraz je kladen na interdisciplinární přístup, s úzkou spolupráci mezi profesory studentů a pedagogických pracovníků.

Univerzitě v Lausanne se nachází v srdci francouzské-mluvící oblasti Švýcarska, ve středu Evropy - v blízkosti Francie, Německa, Itálie a Rakouska.

Školní areál UNIL je rozložena na tři lokality, z nichž největší je v Dorigny, na břehu Ženevského jezera. Tato malebná krajina, s výhledem na Alpy a jezera, poskytuje ideální prostředí pro studium a výzkum.

&nbsp

&nbsp

Fakulta podnikohospodářská a ekonomika - HEC Lausanne

&nbsp

Cílem HEC Lausanne je vyškolit budoucí manažeři a odborníci, dát jim potřebné znalosti v oblasti managementu a ekonomiky a zároveň zvýšit povědomí o významu interdisciplinární přístup a mezinárodní rozměr, stejně jako pomáhá formovat svou osobnost. Fakulta hlavní oblasti odborných znalostí jsou ekonomie, finance, pojistně matematické vědy, informační systémy a management.

&nbsp

&nbsp

Fakulta hlavní majetek

  • Jeho na vysoké úrovni výzkumu, uznávaný po celém světě;
  • Výuka poháněné řezání-hrana výzkumu ve službách studentů, hospodářství a společnost obecně;
  • Silné mezinárodní rozměr: více než čtvrtina studentů a téměř polovina učitelů jsou non-Swiss. Kromě toho je studium mobility plně podporována;
  • I-usazen přítomnost v ekonomickém světě prostřednictvím sítě absolventů zapojených do všech oblastech činnosti na všech pěti kontinentech, a jako výsledek úzké vazby buduje s podniky o pedagogických pracovníků, obchodní vztahy a studentské sdružení.


Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

Magistr Práva V Právních Otázkách, Trestnou činnost A Bezpečnost Informačních Technologií

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2017 Švýcarsko Lausanne

Tento multidisciplinární program, v hodnotě 90 kreditů, je výsledkem spolupráce mezi Právnickou fakultu a trestního práva, Fakulta ekonomická (HEC Lausanne) a škola trestního práva na univerzitě v Lausanne a Právnické fakulty Univerzity Ženeva. [+]

Mistr zákona v právní problémy, trestnou činnost a bezpečnost informačních technologií

 

Tento multidisciplinární program, v hodnotě 90 kreditů, je výsledkem spolupráce mezi Právnickou fakultu a trestního práva, Fakulta ekonomická (HEC Lausanne) a škola trestního práva na univerzitě v Lausanne a Právnické fakulty Univerzity Ženeva. Toto všeobecné magisterského studijního programu, s jeho flexibilní architektuře, je pokračování studenta základního studia práva, ekonomie a forenzní vědy (Kriminalistika). Získané znalosti - na křižovatce více pravomocí - slouží k překonání právních a bezpečnostní výzvy informační společnosti. ... [-]